Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Имам нужда от съвет, тъй като не разбирам от тези работи.

Купих телевизор CROWN LED 26914 заради цифровата ефирна телевизия, та този телевизор половин година ще е на село заради ефирната телевизия, но другата половина ще е тук. Та въпроса ми е - за времето през което ще е тук, какъв вариант ще е по-добър, т. е. по-евтин за мен за да мога да гледам HD каналите - да му купя една карта ли е, модул ли е , дето се пъха отстрани в телевизора :confused , или да купя  бокс с HDMI изход, и тези боксове имат ли и скарт изход, за да мога през останалото време да гледам обикновен телевизор. А и как да разбера дали стават тези конакс модули за този телевизор, защото в упътването нищо не пише?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не те разбрах, хем искаш да се махнат 2-та музикални канала, хем казваш че ще стане трагично...?!?

 

По-скоро иска да не се спират точно тези канали, за да пускат TV+ и Film+ на тяхно място. Предложението му е TV+ и Film+ да се пускат на други места, а не на местата на Box и A-One.

Link to comment
Share on other sites

+1

По-скоро иска да не се спират точно тези канали, за да пускат TV+ и Film+ на тяхно място. Предложението му е TV+ и Film+ да се пускат на други места, а не на местата на Box и A-One.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро иска да не се спират точно тези канали, за да пускат TV+ и Film+ на тяхно място. Предложението му е TV+ и Film+ да се пускат на други места, а не на местата на Box и A-One.

Точно това имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже не съм наясно, какво е това произволно пускане и махане на едни и същи канали в случая Film+ и TV+?

Като става въпрос за пускането на Филм+ дали ще е възможно да се пусне сега,че след малко почва мача на Григор Димитров? :))

Link to comment
Share on other sites

Поправка: вече свалям с 100 кб/с. Явно с напредването на ноща абонатите им идват в повечко :)

Явно проблемът е само при теб. Най-добре ще е да се обадиш и да им кажеш за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Ем вече го направих, казаха, че проблем при тях няма. А компютърът ми е прясно пре-инсталиран, в идеално състояние. Рутера работи идеално също, пробвахме кабела дирекно да влезе в PC-то - същото..


хм, след няколко теста в speedtest.net скороста си е 40мбпс, въпросът е защо на торенти с хиляди сиидъри не вдига повече от 3 мб/с ;x загадка..

 

Edited by Bocko92
Link to comment
Share on other sites

Да няма ограничение на торент клиента?

За да не гадаеш, пробваш с друго PC/Laptop, но директно на кабела на доставчика. Ако там всичко е наред, търсиш проблеми при теб - рутер, лан карта, пач кабел... Ако и на другата машина има проблеми - да дойдат да си видят нещата от N3.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Пробвай да изтеглиш някоя Linux дистрибуция от български сървъри - там скоростта най-добре се тества...

Ем вече го направих, казаха, че проблем при тях няма. А компютърът ми е прясно пре-инсталиран, в идеално състояние. Рутера работи идеално също, пробвахме кабела дирекно да влезе в PC-то - същото..


хм, след няколко теста в speedtest.net скороста си е 40мбпс, въпросът е защо на торенти с хиляди сиидъри не вдига повече от 3 мб/с ;x загадка..

 

Link to comment
Share on other sites

Явно вече дефаулт инсталирън utorrent има ограничение на скоростта enabled. Докато намеря кое е от всичките настройки, но да, сега е по-добре. Сложих биткомет , за да пробвам и там свалям с 5,3 мб/с, с любимия utorrent 4.7 (след като махна ограничението)

Link to comment
Share on other sites

Затова няма да се оправим... Ами да ги санкционират!

 

 

Ми, на мен ми е много странно.. щото примерно coolbox плащат за тези канали...

Абе пиратска работа.

 

Но пък ако си потребител на тая цена си струва. :)

Link to comment
Share on other sites

Потребител - имаш предвид да съм абонат на N3 ли?


Ми, на мен ми е много странно.. щото примерно coolbox плащат за тези канали...

Абе пиратска работа.

 

Но пък ако си потребител на тая цена си струва. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

След пресканиране на каналите тази сутрин, забелязах че част от HD каналите, които до този момент бяха некодирани вече са недостъпни:

 

HD History Channel

HD Viasat

HD NatGeo Wild

HD NatGeo

HD iConcerts

HD MTV

HD Eurosport

 

Имам пакета наука+спорт+кино. Странното, е че канали като HD JSC1, HD Fashionbox, HD Travel Channel, HD Travel и други продължават да са ок.

 

Има ли промяна в условията? Трябва ли да активирам още някакъв платен пакет за да се върне старото положение?

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Аз да питам, как другите оператори предлагат Discovery HD, ние тук ....

Здравейте,

 

След пресканиране на каналите тази сутрин, забелязах че част от HD каналите, които до този момент бяха некодирани вече са недостъпни:

 

HD History Channel

HD Viasat

HD NatGeo Wild

HD NatGeo

HD iConcerts

HD MTV

HD Eurosport

 

Имам пакета наука+спорт+кино. Странното, е че канали като HD JSC1, HD Fashionbox, HD Travel Channel, HD Travel и други продължават да са ок.

 

Има ли промяна в условията? Трябва ли да активирам още някакъв платен пакет за да се върне старото положение?

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Само да спомена, че няколко часа по-късно, всички от посочените канали отново са ок. Явно временен проблем.

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Discovery HD??????

 

Скъпичко е и май имаха определени изисквания. Не е проблем да го пуснат, но ще е проблем ако ги засекат :)

Link to comment
Share on other sites

Ем, те и без това пиратят Film+ и TV+... 

Скъпичко е и май имаха определени изисквания. Не е проблем да го пуснат, но ще е проблем ако ги засекат :)

Link to comment
Share on other sites

Различно е. Булсат нямат как да се защитят, тоест органите, които трябва да ги защитят си слагат очила с $, но Дискавъри Нетуорк имат такива юристи, че не е добре да им попадат в ръцете.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...