Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ами сега гледам,че по HBO рекламират много филми ще бъдат излъчвани и в high definition на новия има канал съответно HBO HD ,а и в програмата на EPG-то пише HD,та се позаинтерсувах и се оказа,че Blizoo и Bulsatcom са първите,които излъчват новия канал.Никога не бих минал на нито един от двата и съм напълно доволен от услугите предлагани от N3 и все пак да питам-очаква ли се скоро и ние да гледаме HBO HD и евентуално при какви условия?

Link to comment
Share on other sites

Ами кой те кара да ги четеш? :lol:

 

Повярвай ми, опитвам се да съм съпричастен с всеки един проблем, затоова ги чета, но твоя случай е доста далече от дефиницията за проблем.. Казвам го напълно с приятелски чувства.

Link to comment
Share on other sites

1334277452.png

 

Объркал се е човека ;) това е средната горе, тия новател идея нямам какви са.

 

А инфо за тая глупост за която четем, че ще забраняват излъчването на Премиършип и др. първенства по времето когато има А група? Или още е много рано и ще има яснота (евентуално чуждестранни канали даващи мачовете в пакетите) по-нататък?

Link to comment
Share on other sites

А инфо за тая глупост за която четем, че ще забраняват излъчването на Премиършип и др. първенства по времето когато има А група?

Извинявам се за ОФФ-а.

Одеве по спортните новини като го чух и направо изгубих ума и дума... От къде на къде ще ме ограничават с БГ мачове... не искам да засягам хората, които са свързани и се занимават с БГ футбол, но пари да ми дават няма да гледам наши мачове.

В крайна сметика и да спрат мачовете по ТВ в нета няма как да го направят. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

В крайна сметика и да спрат мачовете по ТВ в нета няма как да го направят. :)

Така е, ама си е друго да се опънеш пред телевизора :D

Link to comment
Share on other sites

Толкова е просто-от N3 ще пуснат европейски програми, по които ще се излъчват първенствата-ако трябва за това ще доплатим по още лев-два, мисля, че няма да е проблем за никой истински фен.

Link to comment
Share on other sites

Толкова е просто-от N3 ще пуснат европейски програми, по които ще се излъчват първенствата-ако трябва за това ще доплатим по още лев-два, мисля, че няма да е проблем за никой истински фен.

 

Аз съм абонат на N3 вече почти 2 години и, да не ги хваля, съм много доволен.Специално искам да попитам FURIOZO дали се предвижда пускане на допълнителен пакет платени HD канали.Мисля, че за много хора би представлявало интерес.Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Това е на най-високата тарифа!!!!

 

1332909079.png

 

1334277452.png

 

Объркал се е човека ;) това е средната горе, тия новател идея нямам какви са.

 

Едната от двете фракции на ДСС ползват нет на NOVATEL.

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

Едната от двете фракции на ДСС ползват нет на NOVATEL.

 

 

На Н3 съм бе , какво ви дсс , на н3 съм си , я да пробвам днeс как е ....

 

1343493069.png

Link to comment
Share on other sites

Вчера опъваха кабели до нас. Интересува ме телевизията им, най-вече имат ли HD пакет и кой е той. В сайта им не открих инфо за това. Ако някой е запознат да сподели. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Вчера опъваха кабели до нас. Интересува ме телевизията им, най-вече имат ли HD пакет и кой е той. В сайта им не открих инфо за това. Ако някой е запознат да сподели. Благодаря!

 

Поне според мен телевизията е перфектна, а качеството и много добро, особено ако имаш цифров тунер на телевизора. Всички гледаеми български канали ги има, чуждите също са много добре подбрани. HD каналите доколкото знам са пуснати тестово, хващат се и без карта, поне към момента са NG HD, NGW HD, EuroSport, Viasat Nature, Planeta, една немска, не се сещам в момента коя беше, фешън канал и за други поне не се сещам, че не съм в къщи и не мога да погледна-като за без пари е перфектно.

Link to comment
Share on other sites

работи си

Моя грешка, сега видях, че просто е преместена. Преди беше 20 и някоя, а сега е 78. За модула говоря. :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...