Jump to content
BulForum.com

Квалификации за Мондиал 2010 в ЮАР


AlekS

Recommended Posts

Нашите са пълни дървета! Ако жабарите се бяха напънали ... направо не знам...

Бербатов беше тотално блокиран според мен! А Сърмофффф за какво го пускат :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply
Котев е виновен.

 

post-12-1234436715.gif

 

Кефиш ме!

 

Нашите са пълни дървета! Ако жабарите се бяха напънали ... направо не знам...

Бербатов беше тотално блокиран според мен! А Сърмофффф за какво го пускат :confused

 

Добър вечер, добро утро или каквото е в твоята часова зона! Ти какво очакваше? Да бием Италия? Нашите примадони? Тц. След 10 години евентуално....

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер, добро утро или каквото е в твоята часова зона! Ти какво очакваше? Да бием Италия? Нашите примадони? Тц. След 10 години евентуално....

След рекламата на БНТ сигурно доста хора са очаквали да бием :laughing: цитат:"Непобедената България среща световния шампион Италия" :tongue

Link to comment
Share on other sites

Слушам го одеве по Ринг Бг Касабов говори за мача и вика треньора нямало кой да викне за мястото на Котев на партньор на Илиян Стоянов вместо да слага там Ангелов. Стана ми супер смешно от тия глупости ! Веднага ми идват на ум няколко човека Валентин Илиев(който от как е отишал в Русия играе супер добре ама ръковдоството се инати и не го вика), Елин Топузаков, Игор Томашич(айде той уж помолил да не го викат щото имал семейни проблеми и него не го смятаме), Иван Иванов и тука не споменавам все още не навлезналия във форма Тунчев, питам се тва ли е нямането на кой да извика.

Иначе за мача логично че няма да бием Италия ами и ще си паднем лесно- те са отбор с класа, с опит, ротина, световна сила, Световния шампион, изполват шансовете си и имат един супер треньор, за това големия отбор е голям щото по някога успява и да победи без да се напъва особено и знае кога кво да направи. А наще си бараха ушите целия цикъл не биха едни Ейре дето са дървари и половина и очакват да бият отбор като Италия като гости. Наистина на моменти отбора игра добре създаде положения, имаше възможности застраши в някои ситуации Италия, ама поне да бяха вкарали едно от тея положения пък дори и пак да паднем, друг е въпроса,че на моменти тоя натиск дето го оказвахме и превес дето го имахме бяха по-скоро хаотични и поради факта, че Италия не се напъва и играеха спокойно особено второто полувреме.

Аз се чудя на нашия треньор за кво отново го беше забил Чавдар на десния фланг като се видя че той там не може да играе и от това на моменти отбора страда и от къв зор го пусна тоя Сърмов. Кви са тея революционни решения дето ги взима. Според мен много по-добре шеще да е ако в центъра за партьнор на Стенли беше зложил Чавдар, а на фланга примерно пусне един Благой Георгиев, който непонятно за мен го държи резерва. Също така в защита Манолев имаше много пропуски, толкова пъти си оголи зната и не успяваше на време да се върне и да си покрие човека, увличаше се доста напред. А пък преди до колкото съм наблюдавал еднакво добре играеше освен в атака и когато се защитаваше, нещо което трябва да му е приоритет.

Link to comment
Share on other sites

След рекламата на БНТ сигурно доста хора са очаквали да бием :laughing: цитат:"Непобедената България среща световния шампион Италия" :tongue

 

Undisputed Bulgarian team meets the world champion tonight! :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

И сега след мача ще има:

"Гледаме напред... т'ва е футбола.. така имахме своите шансове, но така не успяхме да се възползваме. Така те имаха няколко положения и успяха да реализират. Така не бих казал, че ни надиграха , контролирахме мача през по-голямата му част, но така не ни достигна шанс! Гледаме напред и следващите мачове за европейското!"

АЙ СИКТИР ВЕ, ДЕЙ*А МАЛОУМНИЯ ОТБОР! Всички вън и просто да го закрият! :angry1

СРАМ!

Link to comment
Share on other sites

С тоя отбор,с тая защита...какво очаквате?

Предлагам първо БФС,а после и форума да закрием :D

 

Верно и Бербатов си е дърво,но в по-голямата част нямаше с кой да играе...

 

Бъдещето на националния отбор било в Чорбари и леускари :o

Link to comment
Share on other sites

Да бе се Бербатов е виновен. То и 11 Бербатовци да има сигугрно пак ще има недовлони. Тия нащите защитници само мога да ги поздравя. Тоя Иван Иванов в дебюта си в нациолания отбо, като го беше викнал преди време Мъри игра шест пъти по-хубаво. Добре, че е Иванков, иначе много сериозно щяха да ни надуят шушоните. Аз не мога да ги разбера тея хора, те тука тръбят за Николай Михайлов и че искали още от ся да почват да го налагат титуляр. а те не са погледнали смешното положения на защитата. Ако в някой мач излезнем със подоба защита и на вратата Михайлов, че ние отма ще си отнесем дфуцифрен резултат.

Link to comment
Share on other sites

"Наистина много тежка загуба за нас, много сме разочаровани. В началото започнахме много добре, но късметът за пореден път ни обърна гръб. Може би, ако си бяхме вкарали положенията развоят щеше да е друг, но уви. Извинявам се феновете, които бяха дошли на стадиона да ни подкрепят", каза Георгиев. - Благо Георгиев (Исуса)

 

деба тоя пуст късмет... а играем толкова хубав, "правилен" футбол... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да не се стига чак до такива изстъпления и да се закрива форумчето, а милионите, които се наливат във футбола, да се налеят във волейбола и да видим кво ще стане :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Стенли, ако се наливаха толкова пари във Волейбола - ще го съсипят и него, както стана с футбола. Мениджърски интереси, пране на пари, уредени мачове и т.н. Хайде да ни остане поне един спорт, който ни радва с успехи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Син“ епидемичен кретенизъм – 3

Пон, 2009-10-12 18:56

Имах друга идея за заглавието и акцентите на този коментар, но поведението на дуета СС (Сираков-Стоилов) след поражението срещу Кипър ме принуждава да продължа сериала за „синята" морална нищета, вдъхновен от хитовете на Адвоката около аферата „Казан". Какво да се прави като за пореден път нацията беше облъчена и отровена от подуянския „Чернобил", чиито основни „радиоактивни" елементи в момента се явяват селекционерът и неговият наставник с обеца и пура. Те винаги са едни и същи - и когато събират есенен голов листопад за 1-17, и когато крадат хляба на „вечния съперник" от минус 16, и когато правят географски открития по малките гари на стара и нова Европа, и когато падат с 1-4 с „правилен футбол".И чакат аплодисменти от стадото както се случи неотдавна срещу Тампере...

 

Наистина това са несравними морални дегенерати. Фундаменталният ориентир в техния повреден светоглед е собственият интерес, който изключва честността, самокритиката и реализма. Онзи ден им беше виновен Котев, вчера Иванов и Стоянов, утре на кладата ще бъдат качени Благо и другият Стоянов. Само не Ники на Боби от ООД-то или момчетата от мениджърската схема на „Ко"-то. И забележете как трогателно преживят „правилния футбол" - „червените" били неграмотни тактически и не умеели да изнасят топката?! А ние сме евросамодейци от нежния списък на синдикалните ентусиасти, ритащи за здраве, от Андора, Сан Марино, Лихтенщайн, Люксембург, Малта...

 

Признавам си „греха" за критичните думи по различни поводи към „сините куци коне" от рода на Топчо, Мечо, Коловати, наречени така от големия левскар и артист Иван Славков (Батето). С уточнението, че никога не бих си позволил да натоварвам с отговорността за определен мач на националния отбор дебютанти като Иван Иванов и Коста Стоянов или да речем „сините" им връстници Виктор Генев и Николай Димитров. Това е несериозно и непрофесионално, но вероятно влиза в моралния кодекс на отбора на всички власти - винаги и навсякъде да се оправдаваш и измъкваш, вечно някой друг да ти е виновен за некадърността и провалите! Абсолютна идиотщина - Мъри тренираше „правилно" в Левски и Литекс съответно Веско Минев и Пламен Николов, които бяха също точно толкова неадекватни като „армейците" в Ларнака, но историческата вина беше персонализирана в един-единствен клубен цвят. Оригинално, нали...

 

Да се върнем обаче към заглавието и кретенизма. Уви, за пореден път се натъкваме на аксиомата на Г.А. за Бермудския триъгълник в Подуяне. Не за корабите, а за разума, морала и нормалността! Минеш ли през „долината на глинените гърнета" (б.а. - метафора за „Герена" от футболния фолклор през 60-те и 70-те години), няма спасение! Да вземем за пример Мъри. Преди петнадесет години младият човек влезе на „Армията", за да реанимира кариерата си, застрашена след тежката контузия по време на престоя му във Фенербахче, направи прекрасна пролет с червения екип и съвсем нормално заслужаваше място в състава за САЩ-94 вместо някой от „куфарите", натрапени на Димитър Пенев от слугинските медии. По-нататък Стоилов се завърна в Левски, замина за Португалия, прескочи до „Овча купел" за някой лев от СИК, за да спечели със „синия" екип още титли и купи преди да сложи костюма край тъчлинията. Той никак не е глупав, дори напротив, има поглед върху играта и е готов да работи денонощно, но психоепидемията на „Герена" го е задушила със страшна сила. Смея да твърдя, че Станимир Стоилов би изглеждал по съвсем различен начин като поведение и обществена комуникация, ако не беше повлечен в бездната на „синия казан" и овъргалян в лумпениадата редом до Адвоката, Ловеца, Автоматчика, Гонзо, Гибона, Кокала и т.н.

 

Всеки сам си избира средата, а за Мъри тя означава пари и привилегии под знака на казионния клуб на всички правителства, който и досега го крепи на гребена на вълната. Независимо от „четворките", получени срещу БАТЕ и Кипър. Спомняте ли си сакралния знак „4" - четири гола на Ицо Стоичков при 5:0 за ЦСКА срещу Левски и карето туристи до Москва, с който започна поредицата за кретенизма? За ТЯХ резултатът няма никакво значение - ТЕ са извън човешките рамки, мерки и критерии. ТЕ са „правилни" и единствено възможни, защото са се закичили с патриотична фирма и са осиновени от власти и медийни лизачи.

 

Призовавам Мъри да си подаде оставката и да отиде да се учи на нормален футбол в Кипър, където са прокарали българска пъртина поредица родни треньори - от Нако Чакмаков до Георги Василев. Как обаче да го стори Правилния? На кого да депозира заявлението си, след като целият БФС е нелегитимен от началото на тази година, когато се състоя извънредният (редовен) бутафорен конгрес на организацията, чакаща вече десет месеца за съдебно узаконяване. След „четворката" от Ларнака обаче няма как да мине служебната регистрация по левскарски и премиерът Борисов ще трябва да разшири ревизията на държавата и в посока на „Иван Асен II" 26. И между другото да попита как и защо у нас беше въведен директорският синекур в националния тим? Може би заради нуждите на Наско от свежи постъпления за другата му игра?

 

Всъщност Станимир Стоилов няма защо да подава оставка, тъй като самият селекционер е нелегитимен, тъй като е назначен от виртуален Изпълком без съдебна регистрация. Абсолютна фикция е и комисарската длъжност на Ловеца на биволи. Единственият нормален изход от кризата е ръководството на БФС да се оттегли колективно и безусловно след седмица (б. а. - 20 октомври), когато изтича четиригодишният мандат на „четвъртите" (все същото магическо число!), стартирал през есента на 2005 г., защото профсъюзната сбирка от януари 2009-та чисто и просто я няма в правния мир. Оттам нататък ще се мисли за служебен кабинет, временна управа, нови избори и въобще за пожарни мерки. В това число и за нов селекционер...

 

Хайде, стига с „буквите" и „алинеите"! За нормалните хора извън Бермудския триъгълник в Подуяне този БФС отдавна е зад борда на морала и законите. Още откакто през есента на 2006-та Боби Михайлов нареди служебна победа за Левски срещу децата на Черноморец заради ... нередовен паркинг на националния стадион?! След това се заредиха най-различни „гейтове" - „Лиценз", „Рефер", „Казан", общото между които беше криминалният почерк на „Герена". Междувременно в „Б" група заради ... домашен лекар отиде Берое вместо Бела на „нашия човек" Коце Маца, а от разкритията покрай Иван Леков и Боре Александров от мобилния мрак изплува една директива на шефа на БФС за „точен резултат" в мача Черно море - Левски. От същата онази есен на 2006-та, когато нацията беше задължена да чества всеки „син" тъч от сагата 1-17. Така до поредното географско откритие на СС на острова на Афродита. Стоп! Защо ми се струва, че това божествено име се прокрадна онзи ден в подтекста на една Баткова пледоария по повод побоя над таксиметрови шефьори с (не)участието на Рабех?!

 

Няма спор - сериозно омръзнаха на нормалната България. На тази, от която произлизат нашите сънародници - "червени", „сини", „бели", пловдивски, всякакви..., на стадиона в Ларнака, скандиращи „Оставка!" и „Вън!" по адрес на „правилния" дует от мазохистичната приказка. Не се съмнявам, че сте усетили разликата в отношението на публиката след една друга загуба - десетина дни по-рано в Рим, когато 3500 „армейци" взривиха „Стадио Олимпико" при гостуването на ЦСКА на Рома. Толкова хора не може да събере нито една политическа сила у нас на площад „Батенберг", а тези хиляди бяха пропътували 2000 км. до Вечния град. Сещате се защо го бяха направили и по каква причина край река Тибър имаше горди, а не унизени фенове за разлика от Ларнака. Далеч от родината гурбетчиите по хотелите и заведенията на богатия остров носят особено силно усещане за национална принадлежност и затова те искрено анатемосаха тези, които им донесоха мъчителното преживяване. Не Иван, Коста, Гошо или Пешо, а конкретно и поименно - Наско и Мъри...

 

ГЕОРГИ АТАНАСОВ

Link to comment
Share on other sites

Днес разправят, че били продали само 500 билета за мача утре. :laughing: Ако питате мен и тези са много.Заслужават на празен стадион да играят.Лошото е, че само си приказват как поемат отговорност и поемат вината на плещите си, а реално никой не го прави.Ето защо няма да имаме първенство и национален отбор в близките поне 10 години.

Link to comment
Share on other sites

Стадиона трябваше да е пълен и 40 хиляди да поискат оставката на перукчо, мърльо и наско! Ако се съберат 2-3 хиляди аз мисля да отскоча...

Link to comment
Share on other sites

Как може да са толкова жалки - ръководството на БФС и треньора - след този позьорски мач да твърдят, че отбора играел добре?! Срам и позор. Не заслужават и тези 390 фена, които бях на стадиона.

 

Футболистите не са виновни, те толкова си могат. М. Петров сигурно най-много 3-4 пъти да си спря топката като хората 2рото полувреме, а нямаше и 1 спринт.

Link to comment
Share on other sites

Абе, маани ги тея, треньори и БФС-та.Те са толкова набъркани в калта(тотото, мафията, рушветите, и т.н.), че нямам думи.Иначе нашите наистина толкова могат.А Петров...хммм.Ами онзи тъпунгер Хюз като не го пуска да играе така ще е.Ама това е друга тема.Според мен игра добре, за формата в която се намира в момента.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...