Jump to content
BulForum.com

Квалификации за Мондиал 2010 в ЮАР


AlekS

Recommended Posts

Как оценявате нашите шансове за класиране на Мондиала? Първите мачове за нас са Черна Гора - България(гости) и България - Италия(домакини). И колко от вас ще гледаж наживо адзурите? :)

 

 

ПРОГРАМА ЗА МАЧОВЕТЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР:

2008-a година

6 септември Черна гора - БЪЛГАРИЯ

11 октомври БЪЛГАРИЯ - Италия

15 октомври Грузия - БЪЛГАРИЯ

 

2009-a година

28 март Ирландия – БЪЛГАРИЯ

1 април БЪЛГАРИЯ - Кипър

6 юни БЪЛГАРИЯ - Ирландия

5 септември БЪЛГАРИЯ - Черна гора

9 септември Италия - БЪЛГАРИЯ

10 октомври Кипър - БЪЛГАРИЯ

14 октомври БЪЛГАРИЯ - Грузия

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Тва и аз го прочетох еи ся. Просто не ни виждам- едничък Бербо и да се насере няма да има голям разултат в най- добрия случай да му помогне Стенли

Link to comment
Share on other sites

илюзията, че можем да направим нещо ще умре последна :bgrin:

Не, ще умре още първия кръг като ни разцепят черногорците :P

Link to comment
Share on other sites

Еее недей ме плаши така аз се надявам инерцията да ни свърши най- малко след втория мач когато Италия ни надуе шушоните :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еее недей ме плаши така аз се надявам инерцията да ни свърши най- малко след втория мач когато Италия ни надуе шушоните :lol:

От къде сме набрали инерция, че да свършва? С Черна гора и Х би бил добър резултат с оглед на куците ни коне.

Link to comment
Share on other sites

коефициента за победа на нашите в ефу стартира от 2.05 :)

аз специално бих заложил на Х-са. бербатката според мен ще се пази от контузии и ще играе по-вяло, а той е барометъра на отбора и от него зависи цялостното представяне.

дано да бъркам и да бием все пак :D

Link to comment
Share on other sites

И аз го виждам Х, въпреки че ще е важно да започнем с победа.Но мотора на отбора Марто няма да го има...

 

това бил първи официален мач на черногорците и ще се хвърлят на 120%.А Вучинич от Рома май ще ни създаде доста проблеми в защита :wacko:

Link to comment
Share on other sites

С оглед на представянето ни се измъкнахме с перфектен резултат :) Тоя Иванков е бахти смотаняка, няма ли вече да го сменят с някой друг вратар...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ги гледам тия телета ебахти вече няма отбор който да можем да бием всички си чешат ташаците на терена и вече при всеки един такъв резил почва да не ми пука. Вчера си говорих с едни приятели и на шега им казах че мача е твърд х -то пък за наще нещастие така и стана

Link to comment
Share on other sites

Без Мартин ядем дървото - ФАКТ!Незаменим е просто...

 

А Пламен Марков кой го излъга че става за треньор?!Какво беше тази експериментална тактика по време на квалификациите :angry1

 

Паднем ли от Италия спокойно можем да кажем ЧАО на Световното :sick

Link to comment
Share on other sites

това е максимума на който са способни нашите. тичаха доста, раздадоха се. имаше доста пропуски и за тва му ядохме главата. ако играят така във всеки мач, има шанс :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Бербатов нищо не игра и без да го защитавам, нито пък правя главен виновник, само ще ви кажа, че друг е играча. От Мартин зависи България. Бербатов е производна. Ако халфовата ти линия е най-добрата в света може и да си топ голмайстор, а ако не е потъваш с останалите. Тоест бербатов няма какво да го гледам, за да прогнозирам мач. Ако отбора е силен бие (с Бербатов или без Бербатов), ако е слаб пада. , дали играем с Мартин или не си е разлика, не само днес, а и например с шведи като го няма или пък с румънци и холандци като го има. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Без Мартин ядем дървото - ФАКТ!Незаменим е просто...

 

А Пламен Марков кой го излъга че става за треньор?!Какво беше тази експериментална тактика по време на квалификациите :angry1

 

Паднем ли от Италия спокойно можем да кажем ЧАО на Световното :sick

Че аз мисля че без никви уговорки можем от ся да се настроим и да сме сигурни че от Италия ще паднем. Въпроса е че ако донякъде тоя мач сме го прежалили и сме се примирили с може би qsniq изход то в другите мачове трябва да взимаме максималното а не като неска. Накрая тия се радваха кат че ли сме били италианците

Link to comment
Share on other sites

Не знам за какво говорите всички. Футбола се равнява с головете отбелязани в двете врати. НО, не ми казвайте че нашите нямаха положения, защото 2 ПЪТИ ИЗВЕДЕНИ САМ СРЕЩУ ВРАТАРЯ за какво се брои ?? Халфовата линия си работеше... първия гол + поне едно създадено положение да бъде вкарано, мача отива в наша полза... Играхме си добре... И всички българи трябва да се научат да не са с големи претенции и да не съдят националите/треньорите толкова много... Вижте Румъния - паднаха с 0:3 КАТО ДОМАКИНИ. И треньора Пицурка казва: "Загубата от Литва не е позор за нас". Та подобно нещо ако се случи тука целия народ с големите си претенции ще вдигне въстание и ще свали треньора и ще псуват футболистите... Такава е ситуацията тука.

P.S. Дори сега Бербатов го каза в интервю - "Ние ако загубим у дома от Литва, сигурно ще ни разпъните на кръст" :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Говорим за явното доминирашо присъствие на терена на нашите, за това как почти винаги ни взимаха първата топка, за това как ни мачкаха и нашите падаха като женички...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...