Jump to content
BulForum.com

Квалификации за Мондиал 2010 в ЮАР


AlekS

Recommended Posts

:lol:

Няква гавра с Лука Тони ли усещам ? :D

 

Аз си помислих,че ще играят Ди Натале и Джилардино.Тогава наистина имаме шанс,дори за победа ! :)

:lol: Тони за мен си е баш за гавра тва дърво не помна кога за последно е вкарвал гол ако е титуляр направо ша е супер за нас

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply
Някой случайно да знае дали има още билети за Сектор "В" ???

Няма вече. Днес си купих за "Б" аз билети. Поне стадионът би трябвало да се напълни:)

Link to comment
Share on other sites

Е кво да разчитаме на Бербатов, че си клати топките на мачовете и не е вкарвал гол от 59847353 мача :blink:

Викаш Благо Георгиев е по-добьр вариант а...

Link to comment
Share on other sites

Пламен Марков за пореден път се доказа като абсолютен женски полов орган :angry: Ебем ти и световните шампиони - та те си бяха дошли за равния с пестелива игра а ние се затворихме и нагодихме за техния стил #-o Вместо да пусне Ивелин Попов примерно нашият пазеше резултата подобно на 0-2 от Дания на Евро 04 :sick

 

Сега защо не плюете по Бербо - май никой не го изведе на чисто положение в мача а :?: А колко високи топки обра от Киелини ама кой да се усети да тръгне след тях...

Link to comment
Share on other sites

...

Ми кфо да го плюем, пак нищо не направи, то тва си му е нормалното състояние, с което вече всички сме свикнали :lol: Нали знаеш, Сашо, на калпав космонавт....

Link to comment
Share on other sites

Значи викаш че трябваше да се връща до центъра, да взима топката и сам да се бори с 4-има жабари така ли???А това че халфовата линия беше зле и не го извеждаха,никой не го отчита естествено...

 

Пламен Марков е главният виновник естествено.Аз не очаквам в домакински мач пред над 40 000 да се излиза с 1 забит нападател, да играем на контра :sick Какви световни шампиони кви 5 лв - та те имаха 1 удар във вратата...а ние се нагодихме на техния пестелив стил на игра...

Link to comment
Share on other sites

Да, много по-добре беше при Стоичков с невероятния му атрактивен стил на игра, където всички ни мачкаха :sick А за Бербатов, то при него да е само тоя мач ми той не знам от кога не е вкарвал гол :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ся пък Пламен Марков бил виновен.Дай да пусне отбора с тотално нападение и както Италия си стоят наредени отзад един път ще земат да напраат някоя бърза контра както правиха от време на време ша захапен гола и тогаа отивай ги изравнявай слабите Италия. Или пък кво е виновен Бербатов че го пазаиха по някой път и двама човека а никой не се сещаше малкоо да тичне да му се открие да му помгне, иначе всички вискоки топки ги обра и се опитваше да ги препраща. Много ясно че вече въвъ всички мачове ша го пази половината защита ама като другите са слаби не правят нищо.То от сумати време нямаме един по стойнотсен нападател който да е партньор на Бербо напред като изкючим Марто, който е малко по различен тип играч в сравнение примерно с Божинов който би бил титуляр заедно с останалите двама.

Link to comment
Share on other sites

Пламен Марков ти си марков...време му е да си ходи.Този човек не знае какво е креативност в играта на един отбор.За мен е най-добре да го освободят още днес.Не го казвам с оглед мача, по принцип ми е такова мнението, дори да беше взел 3 точки на Италия пак.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко си дойдох от мача, наистина леко скучен мач, даже повече от леко ама кво да се прай..аз лично видях точно 2 удара към противниковия вратар...

Народа беше много..Бой все едно си на Софийско дерби не се пропусна..даже на 2 пъти, селянията общо взето беше на ниво :)

 

Като цяло за мача съжалявам за тази точка която взехме, защото изпуснахме още 2.

Link to comment
Share on other sites

Пламен Марков ти си марков...време му е да си ходи.Този човек не знае какво е креативност в играта на един отбор.За мен е най-добре да го освободят още днес.Не го казвам с оглед мача, по принцип ми е такова мнението, дори да беше взел 3 точки на Италия пак.

Този човек ни класира на Европейско първенство а вчера постигна 1 точка със световния шампион. По- хубаво да няма креативност в играта му и да играе с повече тактическа мисъл от колкото да изпери отбора да играе нападателно все едно равен с равен както правеха Стоичков и Пената и после звучно ни отнасяха с някви мощни резултати щот никой не се сещаше малко да се върне назад да се подсигуро а всички бяха напред като в махленско мачле. Със същата такава некраетивна и скучна игра години наред Германия и Италия постигат успехи и са едни от най-големите световни сили. Пак с такива тактически мачове Иатлия станаха световни шампиони преди 2 години. Незнам в къв сън живеете повечето че Италия били слаби и като нищо ще ги бием. Те може да са без няколко основни играчи ама тва не означава че са като нас да няма кой друг да ги замести и да чакат само един играч да ги носи на гърба си. И във черашния тактически и прибран мач се видя че Италия може да прави добри и опасни конрта атаки.Ако нашия отбор играше по- открито и наивно както се случва обикновенно като нищо с тия контри щяха да ни вкарат 1-2 гола и тогава щяме да видим колко е слаба Италия и колко футболисти ги няма. Не си мислете че той Липи лапа мухи и им е казал при всяко наше откриване и тяхна възможност пак да си стоят отзад и да си почиват. Аз лично предпочитам скучна и безлична игра с която ще спечем някакви точки и ще си запазим шансовете за нещо от колкото да играем добре и да загубим както стана с Кипър.Видя се че и самите футболисти нямаха нищо протиф тва равенство

Link to comment
Share on other sites

Аз пък предпочитам да видя малко футбол на терена, не подавания в центъра на терена и връшане на топката до Иванков на 5 минути... Те самите футболисти са лекета и да паднем не биха имали нищо против видя се как ги домързява да гонят топки и да се понапънат въобще...

Link to comment
Share on other sites

нещо тука пак недоволни само. :laughing:

специално този мач си е чиста победа за мен. колкото и да са зле в момента италия, колкото и да са липсващите централни фигури в отбора, те са световния шампион ;)

не сме играли, един удър, треньора бил виновен, абе я са чуйте малко отстрани. ний не можем да бием току-що създаден отбор, без официален мач, а след тва искаме да бием италиянците. няма как да стане тва нещо. Х-са си беше реалния резултат в тоя мач. и те не се напъваха, по скоро внимаваха, но и нашите просто толкова могат. ;)

бербатката се мъчеше, няма значение, че не вкарва напоследък в национала. то като няма кой да му направи играта как да вкарва. често се връщаше в центъра да поема топката, така не става гол. стилиян вече е дупка, а защитата е без коментар - лусио вагнер титуляр :laughing:

просто сме зле, това е.

прогноза за следващия мач: Грузия-България - 0:3 :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък предпочитам да видя малко футбол на терена, не подавания в центъра на терена и връшане на топката до Иванков на 5 минути... Те самите футболисти са лекета и да паднем не биха имали нищо против видя се как ги домързява да гонят топки и да се понапънат въобще...

Аз пък се чудя не ви ли минава през акъла, че за да играем красиво трябва да има кой да го направи това нещо. Нямаме футболисти, за да играем красиво, нямаме играчи в средата на терена, които да имат креативност... няма ги Балъков и Стоичков :(

Link to comment
Share on other sites

дразги в национала, лечков напада бербатката, марто и вагнер:bgrin:

поне да беше изчакъл мача с грузинците, ако там се оакаме тогава да атакува. сега само ги изнервя безпричинно.

Link to comment
Share on other sites

мачът явно ще е много "надръвен" :D

Каладзе: Не губим от отборчета като България :laughing:

http://www.sportal.bg/news.php?id=136698

но по интересно е, че последните 4 мача вкъщи, грузия има един Х с кипър и загуби от ейре, латвия и литва...

Link to comment
Share on other sites

мачът явно ще е много "надръвен" :D

Каладзе: Не губим от отборчета като България :laughing:

http://www.sportal.bg/news.php?id=136698

но по интересно е, че последните 4 мача вкъщи, грузия има един Х с кипър и загуби от ейре, латвия и литва...

Убеден съм,че няма за бием.

Чак нашите отивали за 3 точки на всяка цена!Все едно ще играем срещу Сан Марино или Люксембург.

Грузия ще ни скочат много здраво и естествено ще се наакаме. :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...