Jump to content
BulForum.com

Квалификации за Мондиал 2010 в ЮАР


AlekS

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Ей, Господе.Слушам по Канал3 някакъв човечец как обижда Бербатов и го сравнява със Стоичков.Как тичал Стоичков едно време...да ама с кой играеше той?С какви съотборници?Дали не се раздаваха и те?

 

Колкото и да обича България човек, не може да гледаш как другите ти съиграчи ти прецакват кариерата в продължение на ГОДИНИ в националния отбор като не си дават зор и да не ти повлияе.

 

Личното ми мнение, е че Берба трябва да откаже повиквателна за напред и да даде път на по-добрите ако ги има - щом всички мрънколясват.Не може момчето да струва 30 мил. паунда и да гледа как почти всички го плюят, а съиграчите му си разцъкват като на тренировка.

 

Няма смисъл да рискува контузии само и да опира всеки път пешкира той щото другите "сръдльовци" като Мартин Петров, Стилян Петров, Илиян Стоянов и всякакви други величия не говорели с медиите, били сърдити на всички, а все той обяснява след мачовете като капитан защо не върви играта.Ами тоя отбор си има треньор!

Link to comment
Share on other sites

Личното ми мнение, е че Берба трябва да откаже повиквателна за напред и да даде път на по-добрите ако ги има - щом всички мрънколясват.Не може момчето да струва 30 мил. паунда и да гледа как почти всички го плюят, а съиграчите му си разцъкват като на тренировка.

Абсолютно!Дезертьорство му е майката :punk За кво да се трепе да играе за родината,няма смисъл.Нека си седи в Юнайтед и да си взима близо 100к паунда на седмица.какъв стимул ти трябва да играеш за отбор,който носи трицветния екип и преди мачовете си слуша Държавния химн?Защо трябва стимул,за да представяш България?Никакъв..

 

На Бербатов общо взето силата му е в контролите - колко важни мача е решил?!И стига тези паралели с кои играчи играел.Стоичков неведнъж е наказвал сам големи отбори - Германия му беше редовен абонат :excl:

 

много силен мач на Бербатов,днес - той в контролите винаги е бил ултрасилен..

 

т.нар от теб "сръдльо" МАртин Петров е направил в пъти повече от Бербо за Националния...МАрто е мъжкар и никога не се пести - винаги се влага на 100% ,стига да има кой да го гледа или да говори наизуст...

Link to comment
Share on other sites

Бързаш...и си говориш на ишлеме според мен.Ти ако всички те плюят на едно място каквото и да постигнеш, и като се дънят всички все ти да си виновен ще ти е кеф ли да играеш?

 

Това момче ВСИЧКИ винаги само него плюят.Защитниците, халфовете все по тича се изнизват...ама Бебратов нали е известен, млад и успешен дай него да го обвиним.

Това е смешно.Слушам "Благо играел своята игра." и тя каква е???

 

Това е пълно театро.Невероятния футболист Стилян Петров няма работа и той в тоя отбор - може би само аз в България не го харесвам.Ако го уважаваха момчето, ако излизаха с наведени глави всичките му съотборници и ги беше срам да застанат с него на тренировка защото не могат един пас да му дадат и да дръпнат защитник да му помогнат, тогава разбирам.

 

Да припомня, че винаги е идвал.И с контузии е играл.Този отбор и Господ да му център нападател все Илиян Стоянов ще е N1 и играч на мача и никога няма да е виновен той.

 

Мартин Петров както и всеки друг футболист е НИКОЙ та да се сърди на цял народ, хеле пък на журналистите.Те са там да отразяват и да коментират.Проблема е като е едностранчиво.Като е МЪЖКАР да беше върнал наградата футболист на годината дето Берба му я подари, щото не беше той N1 в България, нито пък е сега.Той е наистина страхотен футболист, човек изтъкан от воля...само, че ми е писнало като плюят Бербатов НИТО един от неговите съотборници да каже добра дума за него и да поеме вина.

Link to comment
Share on other sites

Освен журналята ,дето се чудят за какво да се хванат, и някои заблудени фенове, друг не знам да го е плюл.Камо ли съотборници...но не мислиш ли че играч, струващ 30 млн паунда, е леееко длъжен да поведе отбора в труден момент към победата.Функцията на капитана също съм сигурен.че я знаеш каква е.Бербо срещу големите отбори е дупка - не знам пести ли се или какво,но е неоспорим факт.Головете му са предимно в контролите и срещу средняци...

Link to comment
Share on other sites

Ама кой да поведе?Балета на куците и сакатите?Ти виждал ли си Български футболист различен от М.Петров да задържи топката?Да мине някого на спринт, да подаде?Бербатов е нападател, него му трябват пасове които да реализира, той не е от типа футболисти като Тевез да търчи като гламав цял мач( или Рууни ).Това е, такава му е играта, класически футболист( не легенда ), не като Ван Бастен човек отбор, или Марадона и прочие.

Link to comment
Share on other sites

Е, на всички ни е ясно, че шансовете отново да гледаме поредния голям форум по ТВ-то, са огромни. Дори чудовищно огромни. Просто това поколение е страшно калпаво. Един Марто и Бербо имаме, другото не е и на средноевропейско ниво. А единият от тия двамата пък и има страшно бъгав характер, . Демек, остава ни само един Марто. Ама колкото и хъс, амбиция и воля да демонстрира, само с неговите усилия няма да стане....

 

Благо в последно време се раздава доста,Стилян пък е 3-ти в Англия с Вила...ама какво показва тук,само той си знае.Ст.Ангелво същата история...

Link to comment
Share on other sites

Спора е излишен. Бербатов няма да се откаже от националния отбор скоро. Единствената причина за това е че след изтичане на договора му с Юнайтед той няма да може да преподпише с тях или да подпише с друг отбор от Острова поради липса на работна виза ;) Който си спомня след мача със Сърбия(или бяха някви други, се тая) той каза, че повече няма да играе за националния отбор, понеже пресата и феновете го критикували прекалено много. Интересно защо си е променил мнението ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама кой да поведе?Балета на куците и сакатите?Ти виждал ли си Български футболист различен от М.Петров да задържи топката?Да мине някого на спринт, да подаде?Бербатов е нападател, него му трябват пасове които да реализира, той не е от типа футболисти като Тевез да търчи като гламав цял мач( или Рууни ).Това е, такава му е играта, класически футболист( не легенда ), не като Ван Бастен човек отбор, или Марадона и прочие.

Не,неговия стил на игра е да чакаш на гюме.Някой да му подаде на 2 метра от гол линията,почти всяка седмица следа мачовете му с Юнайтед,не щото съм фен на този отбор,а от интерес какво ще направи.Да,прави пасове,вкарва чат-пат,но като цяло си е пестелив не се бори кой знае колко,доста пъти статичен,абе българска работа с една дума.

 

Трябва да му докарaт някой К.Роналдо в национала :X

Link to comment
Share on other sites

..."сръдльовци" като Мартин Петров...
Оооо, не! Въобще не мога да се съглася с подобно определение. Спомни си само мача с Румъния неотдавна, когато точно Марто ни отърва. Или гола срещу Холандия? А как изрази радостта си в Румъния, помниш ли? Обърни внимание, има клипове.

 

А за Бербо - не съм съгласен с критиките. Когато един отбор играе срещу Ман Юнайтед - защитата трябва да внимава за Бербатов, Рууни, Роналдо, Гигс (при този примерен) - тоест четирима офанзивни футболисти от световна класа. Когато един отбор играе срещу България - защитата трябва да внимава за Бербатов и Марто - двамата ни играча от що-годе световна класа (не искам да омаловажавам Бербо и играта му, просто Марто покрай контузиите се позагуби). Тоест да опази двама играча. Защото останалите са второкласни (в световен мащаб) играчи, което прави задачата лесна. Не може един футболист без сериозна подкрепа да направи нещо.

Link to comment
Share on other sites

Камо ли съотборници...но не мислиш ли че играч, струващ 30 млн паунда, е леееко длъжен да поведе отбора в труден момент към победата.Функцията на капитана също съм сигурен.че я знаеш каква е.

Когато Стоичков беше най-голямата звезда на отбора ако не се лъжа Трифон Иванов беше капитан или Боби Михайлов. Стоичков си имаше подкрепата на Балъков, Костадинов, Лечков и т.н. Отделно дето Стоичков и Бербатов са различен тип играчи. И поне според мен няма смисъл да се сравняват двамата, Стоичков беше уникален футболист, но късметът не го изоставяше и най-вече се разви в по-плодотворна футболна среда. За Бербатов според мен сега е шанса да се докаже, когато е заобиколен от много добри играчи.

 

PS Интересно ми е, че никой не казва нищо за Мъри като треньор България. Как мислите дали ще се справи с нелеката задача?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

кво става, никои не казва нищо за мача с Ейре :)?

Сега поне "бербо критиците" ще са доволни.

Дано изкараме поне италианското 0 на 0, че друг резултат ни изхвърля...

Link to comment
Share on other sites

Че ние отдавна сме се изхвърлили като загорярял пернишки затворник върху последния брой на хъслър...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Дано не гледаме много гейски изпълнения поне...

Link to comment
Share on other sites

Че ние отдавна сме се изхвърлили като загорярял пернишки затворник върху последния брой на хъслър...

И как ще сме изхвърчали като ирланците не са играли още с италия, а с черна гора направиха същия резултат като нас? Единствената ни издънка беше грузия, ама като видях как СТРАННО ейре победиха срещу тях и се съмнявам да го направят и в грузия... Ако победим утре (което няма да стане) сме си в играта и то доста добре ще сме си в нея...

Лошото е само, че ще загубим и тогава може да се водим за изхвърлени :)

Link to comment
Share on other sites

Хубу , че те си го мушнаха , че ако трябваше да го вкарваме ние тоя гол...

Link to comment
Share on other sites

Супер, измъкнахме хикса :)

Можеше и повече ако не бяха Телкийски,Стоянов и Томашич.А пък Иванков се опита да ни довърши при онова положение,където изби топката в краката на McGeady.

Link to comment
Share on other sites

Супер, измъкнахме хикса :)

Да и сега нещата изглеждат по съвсем друг начин с тия домакински мачове... Дано не згафим срещу кипър...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...