Jump to content
BulForum.com

Квалификации за Мондиал 2010 в ЮАР


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Какво да казваме като то се видя?Наистина "приказните герои" Стоилов и Сираков...не знам... не ми се говорим.

Link to comment
Share on other sites

Стоилов и Сираков... малко стана като с избирането на Симеон за премиер... Големи мечти, големи надежди, па то...

 

Аз бях отписал класирането от преди този мач. Сега според мен надеждите трябва да приключат съвсем. Не мога да разбера хората, които се възмущават, крещят, ядосват се... сякаш сме световна сила? Имаме някой-друг що-годе добър играч и точка. България е средняшки отбор, осъзнайте го...

Link to comment
Share on other sites

То ние че сме средняшки отбор така е, въпроса е в това, че в последните години се превръшаме в посредствен отбор, който не може да победи отбори от неговата черга какъвто несъмнено е Ираландия,ако не сме и по- качествен отбор и сериозно се мъчи с отбори от по- ниска класа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Като гледам след всички "успехи" на националите и в тази кампания вече на никой не му се коментира. Дано поне днес да бият, че иначе ще е голям резил.

Link to comment
Share on other sites

Поради технически причини не можах да гледам мача. Браво на момчетата, отдавна не са вкарвали 2 гола за 10-на минути :laughing:

Да, голямо събитие е 4 гола :laughing: От години май не са вкарвали толкова. Иначе интересно е, че Италия е победила с 2 автогола :D Ебати продажното копИле.

 

И в последните минути ЕЙРЕ прецаква нещата :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Безобразен трениор,Сирака и той да не дава акъл големия специалист... :angry:

Как може да правиш смяна в 82 минута Рангелов->Домовчийски?!

Тази смяна трябваше да е на почивката още!

М.Петров->Б.Георгиев-хвани единия блъсни другия...Абсолютно ненужна смяна,просто защото и двамата не трябваше да са в състава...Петров няма една минута в Англия,цял мач тук един пас не даде като хората.Благойчо иначе е много набожен... :sayjin Дърво!

Илиян Стоянов-този няма смисъл да бие път от Япония...

Тинката верно вкара гол,ама си е за пенсия вече.

Един Домовчийски,Спас Делев,Камбуров ще са много по-полезни.

Националния отбор стана една маскара,където чорбари и левскари диктуват титулярния състав,за да си продават играчите.

Мъри и Сирака са убийствено лоша комбинация,имах чувството,че Сирака е старши трениор.

Link to comment
Share on other sites

някой няма ли да каже нещо за симулацията на Бербатов :)

Дузпата беше 101%, бях на 15-20м от ситуацията.

 

Иначе нашите изиграха добро второ полувреме, обаче според мен основно заради психическото отпадането на ЧГ. Ако ни бяха мушнали втори гол при някоя от ситуациите в началото, направо не ми се мисли. Иначе има няколко човека, които нямат място в националния....поне на тоя етап. Домовчийски едвам вкара положението, изпусна още едно и за пореден път доказа че не става. Защитата отзад е леш...само Манолев е на ниво. Дано с Италия пак имаме късмет като днес.

Link to comment
Share on other sites

някой няма ли да каже нещо за симулацията на Бербатов :)

Щом е в наша полза ще си мълчим :)

Иначе положението стана много тежко и при победа над Италия пак няма нищо сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Да беше казал нещо за абсолютната дупка Котев и че смяната му с Мечо обърна мача...

Като чета спортните сайтове в последните дни имам чувството, че ако не се класираме за ЮАР основният виновник ще е Котев :) .Първото полувреме почти цялото го изтървах, заради булсатком и прекъсване на тока, така че не видях какви грешки е правил. А гениялният тактик на дефанзивните действия (17 допуснати гола за 6 мача в ШЛ, 0:4 от БАТЕ след като до 85мин се класираше) - Мъри твърди, че идеалната двойка защитници за националния е Томашич - Стоянов с резерви Топузаков или Николов. А от ляво трябва да се залага на Живко Миланов. Той по принцип вярно играе от дясно, но с тези два леви крака играта му не се променя където и да го сложат ;)

Очевидно при този треньор в отбора няма да има място за играчи като Иван Иванов, Тунчев и Миневи. Най-много да ги пусне за 10-20мин в някоя контрола. Доста съм разочарован от него, защото преди ми беше направил добро впечатление.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно при този треньор в отбора няма да има място за играчи като Иван Иванов, Тунчев и Миневи. Най-много да ги пусне за 10-20мин в някоя контрола. Доста съм разочарован от него, защото преди ми беше направил добро впечатление.

За съжаление си прав, говеждата мафия е завзела целия футбол и няма спасение.

 

Днес обаче е мачът ни с Италия и според мен нищо хубаво не ни чака, но да видим.

Link to comment
Share on other sites

Относно Александър Тунчев мисля, че проблема е в това, че все още няма досатъчнодобра подготовка и игрово време.

Link to comment
Share on other sites

Игра на коте с мишка...

Дано доживеем ден, когато националния ни отбор по футбол няма да изглежда толкова смешно, било то срещу световния шампион или Кипър...

Link to comment
Share on other sites

Дано доживеем ден,в който няма да ни излагат ''играчи'' като Стоянов и Сърмов...

Иванков закъсня с излизането при първия гол,защитата е супер лятна.Питам се защо не е извикан Вальо Илиев,който прави супер мачове в Русия.Благой също е на пейката,абе нямам думи за гениалния тактик Мъри...Само Стилиян се опитва да прави нещо смислено,но само един човек не може

Link to comment
Share on other sites

Можеше да пробваме един път без Бербо. Какво толкова, щеше да влезе като резерва по някое време. Явно е, че го научиха вече от доста мачове. Не знам дали самия той е виновен, че го обезвреждат така лесно, или другите дървета. Но ми направи лошо впечатление, че не подскача за висока топка, не гони да спечели корнер и т.н. Смешен е като капитан. Мека Мария. Много зле са Сърмов :confused, Чавдар Янков и Мартин Петров (за него е разбираемо). За другите 7 от 10.

Link to comment
Share on other sites

Същия глупав състав...

Рангелов,Стоянов,Пилето,Янков,Мартин...дърво до дърво.Донякъде е вярно,че Бербатов няма с кой да играе.

Ами Сърмов,Миланов?Тези пък левскари,те не трябва и да си помислят за националния.

Стоилов както винаги идентични смени...Така,е сега ще си стоим на старите лаври от преди 15 години,защото явно още толкова са ни необходими,за да бъдем реални конкуренти за нещо.Школа нямаме,бази няма,пари няма.Т.нар. ни надежди спят по разни бардаци и съборетини(сега наскоро даваха някакво общежитие в Благоевград).

Манолев,пълна дупка,незнам тия холандци как са се излъгали да го вземат...

 

Сега пак ще има обясняние от рода на "Абе той бай Мечо обърнал мача..."

Link to comment
Share on other sites

Гледах първото полувреме и после трябваше да ходя на даскало. Мисля, че играха доста добре нашите. Имаха 2-3 добри положения, въпреки че италианците имаха инциативата. Стенли беше много близо до изравнителен гол при 1:0, но Буфон направи изключително спасяване. И двата гола станаха след много добри комбинации и си мисля, че доста защити биха ги пуснали...камо ли пък нашата... Като за играчите, които имаме, толкова. Номерът е да не се губят точки от Грузия и Черна Гора, а не да се надяваме, че ще бием световния шампион като гост. Просто е нереално.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...