Jump to content
BulForum.com

Квалификации за Мондиал 2010 в ЮАР


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Тоя отбор е пълен с нещастници. Всички са пълни мижитурки, та те не могат да си спрат и да си подат хубаво топката и ми тръгнали да ми говорат къде ще се класираме.Не мога да ги гледам кви са сапъци, играят с такова нежелание и с такова безразличие, всичко го правят само по някво досадно задължение. Толкова да ме дразнят- бива ли миналия мач изкараха един сносен двубой срещу Италия и ся тука да не могат да ми минат центъра срещу Грузия. Те по хубаво да зимат да се отказват о националния поне да не ставаме за смях. Вече никой отбор не можем да победим иде ми тотално да се откажа от всякво гледане на нащи мачове както напраивих преди време и с българското първенство.

Link to comment
Share on other sites

Не ми се коментира. Едвам догледах мача. Те наще въобще не играха. А положенията ни според мене си бяха чист късмет. 3-ма човека пазеха Бербатов и ние не можахме да се възползваме от това , защото няма кой да играе.Просто 90 мин изгубено време.

Link to comment
Share on other sites

Всички да се махат начело с главния лентяй Бербатов :angry1 :angry1 Писна ми от тея малоумници, всеки мач надежди, че ще направят нещо, всеки мач.... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Донякъде съм съгласен и с двамата.

Като другите са сапъци,Бербатов нищо неможе да направи сам.

Но пък открай време съм забелязал,че не си дава и много зор.В 90% от ситуациите,когато противника владее топката,той се разхожда...вместо да се опита да подгони поне малко.Незнам на какво се дължи това...от мързел ли,от надменност ли,незнам.

Отбора ни толкова си може.Имаме 2-3 свестни играчи,другите са посредствeни и дори трагични,а и не виждам в бъдеще кой ще ги замести???Ники Михайлов и подобни синчета ли?

Няма да доживеем скоро да видим новите Стоичков,Балъков,Костадинов и т.н.

Link to comment
Share on other sites

явно толкова можем. в мача срещу черногорците показахме някакви заченки на футбол, но това явно е било плод на еуфорията от пърия квалификационнен мач...сега всичко си идва на мястото.

 

п.с. за мен са виновни всички ония купувачи-продавачи на мачове във вътрешното първенство. от там футболистите са свикнали на готово и на практика не могат да играят, когато се наложи.

 

бербатката казва горе долу същото като мен :D :laughing:

http://www.sportal.bg/news.php?id=136990

Link to comment
Share on other sites

Бербатката кате не беше все още станал звезда си вкарваше най-редовно в националния. Ама ся се ояде и само се разхожда по терена. Поне аз не мога да дам друго обяснение как при същите играчи със същия треньор е вкарвал, а сега не :angry:

Link to comment
Share on other sites

мога ли да поставя една друга гледна точка на нещата? много ми е чудно, как по време на кфалификацийте за Евро 2004 играехме по коренно различен начин, със същия състав(като изключим Балъков), и се противопоставяхме успешно на отбори като Белгия и Хърватска, завършихме на 1во място без особени затруднения, а сега тези отбори са доста над нащо ниво. ние обаче сме доста под онази игра, която демонстрирахме тогава, необяснимо за мен, но факт..

Link to comment
Share on other sites

мога ли да поставя една друга гледна точка на нещата? много ми е чудно, как по време на кфалификацийте за Евро 2004 играехме по коренно различен начин, със същия състав(като изключим Балъков), и се противопоставяхме успешно на отбори като Белгия и Хърватска, завършихме на 1во място без особени затруднения, а сега тези отбори са доста над нащо ниво. ние обаче сме доста под онази игра, която демонстрирахме тогава, необяснимо за мен, но факт..

това е разковничето - да играем :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бербатката кате не беше все още станал звезда си вкарваше най-редовно в националния. Ама ся се ояде и само се разхожда по терена. Поне аз не мога да дам друго обяснение как при същите играчи със същия треньор е вкарвал, а сега не :angry:

До някъде съм съглсе обаче точно и зради тва че стана звеьда и вече всички го познават птборите го позаят здраво с по 1-2 човека и като няма кой друг да се нагърби да излезне от втора позиция да му помогне да вкара гол и т.н. и нищо не става

Link to comment
Share on other sites

До някъде съм съглсе обаче точно и зради тва че стана звеьда и вече всички го познават птборите го позаят здраво с по 1-2 човека и като няма кой друг да се нагърби да излезне от втора позиция да му помогне да вкара гол и т.н. и нищо не става

Това не е оправдание.

И Руни го познава целия свят,ама им шибна 2 гола на Беларус вчера.

Link to comment
Share on other sites

Това не е оправдание.

И Руни го познава целия свят,ама им шибна 2 гола на Беларус вчера.

Съпоставяш България, където има само един Бербатов, един контезен Марто и вял Стилян с отбора на Англия?! Или Капело с Марков?!

 

Пламен Марков си го каза - на който не му се играе - да си каже... Въпроса е на кой МУ се играе... Че то нашето първенство е толкова футбол, колкото WWF е бой... зле изигран цирк с предварително ясни резултати... И от това искаме да излезнат футболисти? Излизат циркови артисти...

 

Евала на Гошко... отърва ни кожите...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Балъков избира националния отбор пред Левски

11 ноември 2008 / BLITZ-Sport

Краси и Боби Михайлов се срещнали миналия петък, шефът на БФС съветва бившия си съотборник да не избързва с офертата на “сините“

Красимир Балъков най-вероятно ще предпочете да води националния отбор на България вместо Левски, научи БЛИЦ. Неговото име е спрягано отдавна за поста селекционер на представителния ни тим, но след завръщането на Пламен Марков на горещия стол през януари темата бе замразена. Миналия петък обаче Краси е имал продължителен разговор с Борислав Михайлов. По време на срещата шефът на БФС е препоръчал на бившия си съотборник да не прибързва с офертата на “сините“ и техния собственик Тодор Батков. Боби вече обяви, че няма да сменя Пламен Марков след трите хикса на нашите в световните квалификации. Той обаче си отвори вратичка, уточнявайки, че няма да предприема рокади до конгреса. Футболният форум ще се състои в края на януари, а запознати твърдят, че ако Михайлов остане на трона, ще смени настоящия селекционер. Неговият нов вариант е повече от ясен - Красимир Балъков, като не е изключено треньорската смяна да стане и по-рано. Приближени на Краси съобщиха, че той е доста раздвоен, но по-големи били шансовете да избере националния тим вместо да сменя Емил Велев на “Герена“/БЛИЦ

Ако това стане мисля, че ще е най-добрия вариант :punk

Link to comment
Share on other sites

Според мен не само тренжора има значение в частност със случая при нашия национален отбор шот и чужденец да дойде ония като идват само да отбият номера и се лигават и си почиват

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...