Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

БАРСА ШАМПИОНИ!!! :rolleyes: :pirate Айдееее показаха кой е най-добрия отбор в момента.Красива игра, невероятен поглед, бързина, техничност...Отбор мечта! Сър Алекс обърка малко схемите тоя път, то не може все да е перфектен.

МЕСИ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Роналдо

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Нищо лично ама помолих хейтърите да мълчат.Айде стига глупости и плюнчене.Да, фен съм на Ман.Юнайтед и ме е яд че съра не игра с нашето момче.Признавам си по-добрата игра на Барса и отново има честитя победата.Но много ме дразни отношението на колегите и това,че сега като фенове на спечелилия отбор си позволяват да плюят наляво и надясно като....да не казвам.А ако Манчестър бяха победили....кв'о трябваше да пиша а?И двата обора играха добре,но по-добрия беше Барса.Факт.Все пак да отдадем заслуженото на всички,не само на победителя, да стигнеш до финал не малко.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано ето това исках да видя, защото след мача с Челси малко се пооляхте как не са заслужавали да са на финал и всякакви щуротии. Antares изкара всички отбори срещу които играят най-големите слабаци и едва ли не са стигнали ей така междудругото на финал :pirate

Той самият Сър Алекс си го каза, че Барса са по-добър отбор от Юнайтед, и то без свян. Евала за което. ;)

 

но съм на мнение,че съставът и тактиката бяха сбъркани,не казвам,че щеше да се вземе мача с друг,но все пак...Меси няма спиране,вярно е,но силата е в колектива - Шави и Иниеста рядко изпъкват,но вършат огромна работа...в тази връзка днес се почувства липсата на Флетчър :(

Link to comment
Share on other sites

Нищо лично ама помолих хейтърите да мълчат.Айде стига глупости и плюнчене.Да, фен съм на Ман.Юнайтед и ме е яд че съра не игра с нашето момче.Признавам си по-добрата игра на Барса и отново има честитя победата.Но много ме дразни отношението на колегите и това,че сега като фенове на спечелилия отбор си позволяват да плюят наляво и надясно като....да не казвам.А ако Манчестър бяха победили....кв'о трябваше да пиша а?И двата обора играха добре,но по-добрия беше Барса.Факт.Все пак да отдадем заслуженото на всички,не само на победителя, да стигнеш до финал не малко.

 

Прочети малко постовете назад и виж за какво става въпрос пък после викай кой по кого плюел :tongue Просто феновете на Барса до сега си мълчаха и сега изригнаха :P

Link to comment
Share on other sites

За съжаление очакванията ми се оказаха верни. Както споменах още след мача на Барса с Реал, няма по-добър отбор в Европа в момента. Вял, безпомощен Юнайтед тази вечер - мъка. Добре че не ни вкараха още голове. Да не говоря за безсмислените просташки нарушения, които допълнително показаха пълното безсилие на отбора. Честито на Барса заслужената победа!

Link to comment
Share on other sites

Вял, безпомощен Юнайтед тази вечер - мъка.

играеш колкото ти позволи противника,не се затворихме като опълченците от Лондон нали,с Андерсон и Парк няма как да стане :ph34r:

 

Юнайтед опита да се надиграва с Барса и загуби, не предпочете цял мач да руши и да чака да издебне нещо напред.

 

едит:Красьо,Мидекс не гледа футбол бе :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Прочети малко постовете назад и виж за какво става въпрос пък после викай кой по кого плюел :tongue Просто феновете на Барса до сега си мълчаха и сега изригнаха :P

Честно казано може би чета тази тема повече от теб(въпреки че не съм толков активен).Прав си за това че имаше малко крайни изказвания,но заклети фенове и коне с капаци бол.Просто ме дразни това, че сега пред свършен факт се нахвърляте като бяла мечка на ескимоска в мензис.В смисъл,че нали вече сте победили и сега можете спокойно да нареждате.Честита ви победа.Отивам сега да дръпна още една биричка и да премисля грешния състав на съра. :bgrin:

Не че това ще промени нещо де,но човек има право да мечтае.А театъра на мечтите е само един. ;)

Link to comment
Share on other sites

ти си последният човек,който може да ми дава наклон в живота за каквото и да е.Айде пътувай...

 

Саше и ти ли стана бултрас ултра мега звезден хууул трибуна изток мизток рулз :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бахти тъпия финал. Не знам как успях да не заспя. Сигурно 12345тия епизод на Дързост и боза щеше да ми е по-интересен. Май 1вия гол отрепа мача като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Бахти тъпия финал. Не знам как успях да не заспя. Сигурно 12345тия епизод на Дързост и боза щеше да ми е по-интересен. Май 1вия гол отрепа мача като цяло.

 

ти кво искаш 6-6 на полувремето ли ? Пусни си някой филм,тая игра не е за всеки...как не си видял финеса с който играха Барса,копваха си топката все едно играят 21 в даскало,никакво напрежение не се усещаше при тях,срещу Меси все едно имаше конуси,а не футболисти..въобще Барса (които са ми леко антипатични заради финала през 2006) в момента играят извънземен футбол..Всеки говори че съра е сгрешил тактиката вчера,напротив нищо не сгреши..след 10-тата минута Барса просто не им остави никакъв шанс за игра,преса в средата,стабилна защита,мълниеносни атаки..невероятни са !

Link to comment
Share on other sites

КАТАЛУНСКА ФИЕСТА ЗАВЛАДЯ ЕВРОПА

 

Барселона надигра тотално Манчестър Юнайтед. Вярно в първите 10 минути на мача каталунците изглеждаха стреснати, но тогава дойде магнетичното докосване на топката от страна на Самуел Ето'о, който развинти „непробиваемия" Неманя Видич и вкара на Ван дер Саар. От този миг мачът се промени тотално, а „червените дяволи" бяха само фигуранти на терена в оставащите малко повече от 80 минути. Барселона игра красиво и впечатляващо. Дори големите критици на каталунците замлъкнаха след 90-та минута и не от победоносния вик на феновете на Барса, а просто, защото нямаще какво да кажат. Каталунците показаха, че са най-добрият отбор в Европа в момента. Те заслужено спечелиха трофея от Шампионската лига, след като детронираха Манчестър Юнайтед, а преди това отстраниха и Челси, вярно доста скандално, но след победата над „червените дяволи" стана ясно, че Англия вече не диктува футбола на стария континент. Преди мача се говореше много за сблъсъка между Кристиано Роналдо и Лионел Меси. Повечето специалисти твърдяха, че аржентинецът се крие във важните мачове и за пример даваха пресните двубои срещу Челси, в които Лео наистина не показа истинските си възможности. Но, на „Олимпико" в Рим се видя, че в действителност Роналдо не успява да разкрие пълните си възможности във важните мачове на Манчестър Юнайтед. Португалецът не успя да направи нищо срещу Барселона, както бе и през миналата година на полуфиналите, но тогава късметът покри английския отбор и той се класира за финала. Роналдо не игра на висота и срещу Челси, както междудругото се случи и в мача на Португалия срещу Германия на четвърфиналите на Европейското първенство в Австрия и Швейцария. Явно нервите на португалската суперзвезда не издържат в най-важния момент и той изневерява на своя отбор.

 

path_5190.jpg

 

Каталунците се притесняваха от отсъствието на Даниел Алвеш и Ерик Абидал, но в същност това изигра много добра шега на старши треньора Хосеп Гуардиола, тъй като двамата футболисти обичат да се увличат с рейдове в предни позиции и редовно забравят да се върнат в защита и по този начин оголват фланговете си. Това щеше да е болезнена грешка срещу Манчестър Юнайтед. За сметка на това Карлес Пуйол и Силвиньо рядко минаваха центъра, но бяха повече от стабилни в защита, което допълнително изкара от нерви Кристиано Роналдо, който в три игрови момента влезе в сериозни сблъсъци с Карлес Пуйол, а това не отива на реномето на португалеца. Шави, Иниеста, Меси, Анри и Ето'о скриха топката на Манчестър Юнайтед. Непробиваемата защита изградена най-вече от Неманя Видич и Рио Фърдинанд не изглеждаше никак непробиваема. Много хора все още смятат, че Барселона гради играта си около Лионел Меси, но това е много погрешно мнение. В действителност моторите в настоящия отбор на каталунците се наричат Шави Ернандес и Андрес Иниеста. Двамата футболисти, които само преди една година триумфира с титлата на европейското първенство в Австрия и Швейцария, след като Испания смачка всичко по пътя си показаха отново, че са двама магьосници в центъра на терена и със сигурност всеки треньор би искал да ги има в състава си. Хосеп Гуардиола направи наистина нещо уникално и още в първия си сезон като старши треньор на Барселона постигна всичко, за което може да мечтае един наставник. Младият специалист промени много неща в играта на каталунците и заслужено триумфира с три трофея в края на сезона. При награждаването на „Олимпико" Гуардиола се заговори доста с премиера на Италия и президент на Милан Силвио Берлускони, който може би му намекна, че е добре дошъл и на „Сан Сиро".

 

path_5192.jpg

 

Каталунска фиеста завладя Европа. Барселона заслужено спечели Шампионската лига. Каталунците играят великолепен футбол и ако продължават така трудно може да бъдат спрени. Барселона победи по категоричен начин всичките си конкуренти, както в Испания, така и в Шампионската лига и сега заслужено триумфират. Разбира се каталунската фиеста ще продължи до началото на следващия сезон, когато всички ще искат да победят красивата Барселона, а каталунците трябва да помислят как ще подсилят състава си, защото през следващата година не могат да си позволят да лежат на стари лаври.

 

Жалко за Димитър Бербатов, че както преди седем години отново бе на страната на победения отбор и отново загуби от испански отбор. Само, че със сигурност пред Бербатов предстои звездния миг, когато и той ще се качи на върха на Европа, просто му е необходимо още време, в което да докаже и затвори устата на недоброжелателите си.

 

Каталунска фиеста завладя Европа, а докога ще продължи...

Link to comment
Share on other sites

айде честито и на теб. Утре и аз ще си направя 2 подобни гифчета.

Може да си махнеш вече и глупавия подпис...

Beliеve, не beliеve това е реалноста. Юнайтед са жалки, ти също. Единствения сериозен отбор който са победили този сезон бяха Челси докато още бяха в кризата на Сколари...

Като фен на барса повече се радвам, че най-накрая ще млъкнеш от колкото, че барса победиха тази вечер...

 

Eeee. Какво е това отношение ся? Айде възрастни хора сме...

 

Колкото до мача, аз само го слушах, но се надявах Манчестър да спечелят. Жалко.

 

И ме е яд, че няма да е вече по bTV. Много добре си предаваха момчетата. Не знам какво не им харесвате.

Link to comment
Share on other sites

И ме е яд, че няма да е вече по bTV. Много добре си предаваха момчетата. Не знам какво не им харесвате.

Ами не знам колко редовно гледаш мачовете от ШЛ,но коментаторите на БТВ начело с титанът на мисълта Алекси откровено дразни с абсолютния непрофесионализъм и лаишки коментари,гарнирани с евтини опити за бъзици,за да замаже безбройните си гафове.За толкова години в телевизията как не се научи не знам. :ph34r: Сокачев, говори пристрастно, с излишен патос, `се едно е седнал в кварталната кръчма. :angry:

Въпреки ниското ниво на българската журналистика по- противно нещо от "Спорт по БТВ" няма.

 

00046687.jpg

 

Ше ни липсваш :laughing: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам колко редовно гледаш мачовете от ШЛ,но коментаторите на БТВ начело с титанът на мисълта Алекси откровено дразни с абсолютния непрофесионализъм и лаишки коментари,гарнирани с евтини опити за бъзици,за да замаже безбройните си гафове.За толкова години в телевизията как не се научи не знам. :ph34r: Сокачев, говори пристрастно, с излишен патос, `се едно е седнал в кварталната кръчма. :angry:

Въпреки ниското ниво на българската журналистика по- противно нещо от "Спорт по БТВ" няма.

 

00046687.jpg

 

Ше ни липсваш :laughing: :rolleyes:

Тогава теб да те сложим коментатор и да раплачеш цяла България от смях,през следващите 3 сезона ?

Link to comment
Share on other sites

Този мисловен терорист увреди доста млади хора не гледали футбол с добри коментатори.

______________________

 

Колкото до това дали това е бил най-добрия им мач.За мен е.Толкова балансирана игра от към практичност, финес, красота и сила не бях гледал скоро.Мачовете срещу Реал М са нещо друго, там има тотален футбол доста често( само атаки ), а съвременните изисквания за покрит терен, пресечени пасове, реализирани пасове, ефективност на всеки играч мисля, че снощи ги видяхме реализирани.

 

А иначе мача с Реал М, с Челси, с Байерн уникални, но горния беше за мен по-комплексен.

 

______________________

 

 

KenwooD , гледам защитаваш го момчето.Да, наистина той не е виновен.Той няма качества за там.Толкова е пристрастен, толкова неадекватен и така неприятен - всичко това за мен -, че просто не е трябвало да го назначават там.

 

Диема са една от малкото телевизии с някакви опити за що-годе обективен коментар.Всичко при тях ми харесва с изключение на паузите, които понякога правят коментаторите и сякаш ти е спрял звука.Други никакви претенции нямам.

 

Място където може да се реализира Сокачев според мен, с големите му претенции за професионализъм, е Ринг ТВ.Там са ярко разделени на отбори, коментират си изключително тенденциозно, та ще му хареса.

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам колко редовно гледаш мачовете от ШЛ,но коментаторите на БТВ начело с титанът на мисълта Алекси откровено дразни с абсолютния непрофесионализъм и лаишки коментари,гарнирани с евтини опити за бъзици,за да замаже безбройните си гафове.За толкова години в телевизията как не се научи не знам. :ph34r: Сокачев, говори пристрастно, с излишен патос, `се едно е седнал в кварталната кръчма. :angry:

Въпреки ниското ниво на българската журналистика по- противно нещо от "Спорт по БТВ" няма.

 

Ше ни липсваш :laughing: :rolleyes:

 

Гледам всеки мач от шампионската лига. Само и единствено ШЛ.

 

Коментатора ми трябва до толкова, колкото да не гледам мача в пълна тишина. Ония по Диема са ми противни. Едно от главните неща за телевизионен ГЛАС е той да е приятен. Сега като сложат някой противен коментатор, дето коментира сякаш чете някоя статия от вестник и няма да се чувствам сякаш гледам ШЛ, а някой мач от нашето смотано първенство.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...