Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

Барселона са с Челси.

Dunc говори за финала ,а не за полуфинала където ще играят Барса и Челси.

Аз лично финала го виждам Барса и Ман.Юнайтед,но ще видим.Има още доста време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply
Смукача чак накрая почна да се извинява,а след 3:2 беше категоричен,че Челси са на 1/2 финал. :rofl:

 

Какво да кажа - само от английски отбори може да се очаква това. Някой няма ли да каже, къде са италианците да ни разкрият тайните на красивия футбол :)

 

Феновете на Английския футбол единствено мога да ви поздравя за снощния мач,но нужно ли беще след 4 години опити чак тогава да дойде време да изнесат 1 свястен мач и ми направете съпоставка на дербито в Англия Ливърпул и Ман Ю и това на Рим и тогава ми говорете за емоции и интрига ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Точно Челси ми бяха станали с една идея по-симпатични след мачовете с Пуул, но отново показаха типичния си Мауриньо-антифутбол стайл и пак ме вкараха в некви филми. Тоя съдия и той малко неадекватен беше, абе изобщо.... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Точно Челси ми бяха станали с една идея по-симпатични след мачовете с Пуул, но отново показаха типичния си Мауриньо-антифутбол стайл и пак ме вкараха в некви филми. Тоя съдия и той малко неадекватен беше, абе изобщо.... :pirate

Е кажи ми ти как да играеш срещу Барселона?Едва ли има отбор,който ще тръгне да се надиграва с тях и то на Ноу Камп - тва си е самоубийство.

Иначе Барселона играят най-качествения и красив футбол,който съм виждал...

Link to comment
Share on other sites

Челси се бяха окопали като девствени къртици. Добре, че Дрогба не се възползва от грешката на Маркез, щото да ни бият с такава игра щеше да е брутално. Дано на собствен терен да са малко по-отворени, за да може Меси да им го мушне :)

Link to comment
Share on other sites

Челси при положение, че могат да изнасят мачове като този с/у Пуул заслужават да отпаднат след тази игра.Поне за мен е така.

Тази вечер ще видим Манчо какво ще направи с бебетата на Венгер.

Link to comment
Share on other sites

Барса тотално надигра Челси. Но реално 3 чисти положения с/у 1 за Челси ;)

Нормално бе да играят защитно... този резултат ги устройва , при положение че са гости и то не на кой да е.

Но както забелязахте , Барса супер се измъчи...

Едва ли има по добре действаща защита от тази на Челси в момента.

Link to comment
Share on other sites

Няма по-големи късметлии от Челси...Супер каруцарски футбол играха и ако не беше грешката на Маркес нямаше да имат никви положения.Жалко, че се контузи обаче,а и Пуйол изпуска реванша.Труден ще е мача на Стамфорд ,но ще ги изгърбим... :pirate :ph34r: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Барса тотално надигра Челси. Но реално 3 чисти положения с/у 1 за Челси ;)

Нормално бе да играят защитно... този резултат ги устройва , при положение че са гости и то не на кой да е.

Но както забелязахте , Барса супер се измъчи...

Едва ли има по добре действаща защита от тази на Челси в момента.

Миналата година по подобен начин Милан измъкна равния от Арсенал и после бяха отупани вкъщи с 0:2... Няма да се учудя на подобен развой...
Link to comment
Share on other sites

Тия Барса са ебаси дървената агитка! Цял мач: "БАРСА пляспляспляс" или "Пляспляс пляспляспляс пляспляспляспляс БАРСА"...

 

да уе, 'бати простаците... Тряше поне 2-3 ГСМ-а да хвърлят...

Link to comment
Share on other sites

Миналата година по подобен начин Милан измъкна равния от Арсенал и после бяха отупани вкъщи с 0:2... Няма да се учудя на подобен развой...

Тогава Милан бяха меко казано - зле.И на Сан Сиро,Арсенал ни отнесоха.Челси сега са много стабилен отбор,така че няма място за сравнение.

 

Мисля че Челси на реванша трябва да играят по същия начин.Да задържат 0:0 през продълженията и да разчитат на дузпите. :D

Иначе ако тръгнат да атакуват и да се правят на герои...Барса ще ги разнебитят на контри.Хич да не им пука за красивия футбол.По-добре на финал с грозна игра,отколкото да отпаднеш с красива игра. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

да уе, 'бати простаците... Тряше поне 2-3 ГСМ-а да хвърлят...
Това го правеха само с Фиго... даже и свински глави хвърляха по него.
Link to comment
Share on other sites

След като си посволи да коментираш играта на Челси,коментирай сега и играта на Арсенал. :)

Ами какво да я коментирам, помъчиха се момчетата - квото можаха направиха. Все пак бяха доста далеч от глухата защита на Челси като на моменти даже превъзхождахме Манчестър. 55-45 процентно владеене на топката при 65-35 от вчерашния мач, Челси направиха 3 удара към вратата ние 5, 9 фала за Арсенал срещу 20 за Челси. Достатъчен ли ти е коментара? Доста бяхме далеч от кръчмарската игра на другия лондонски отбор :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...