Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2008/09


Stenli

Recommended Posts

Красьо, и за недадените дузпи мълчиш нешо - на Пике волейболист ли да му викаме :laughing:

Да бе, Сашо, първия мач можеше да се дадат, ако не 2 то поне един червен картон на Балак, ама никой не се сеща да го отбележи тоз факт... Това няма ли да го коментирате, а относно качеството на играта в Испания - вкараха 5 гола на Лион и 4 на Байерн, така че едва ли е само до нивото на футбол в Испания ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

...а и до нивото на Байерн (които уволниха треньора си, поради слабите игри) и нивото на Лион (които тотално загубиха шансове за титлата във Франция).

Link to comment
Share on other sites

На финала се надявам САФ да сипе с големия черпак на Гуардиола,че много насериозно се е взел нещо :sayjin

 

Glory Glory MU :devil

Аз пък се надявам Барса да сцепи с 3:1 (гол на Бербо), Роналдо да ревне, САФ да се задави от толкова много голове с дъвката си...

Малко черногледо ама все пак :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...а и до нивото на Байерн (които уволниха треньора си, поради слабите игри) и нивото на Лион (които тотално загубиха шансове за титлата във Франция).

Аз пак ще попитам какво направиха великите Манчестър срещу мегасилите Интер, Порто и резервите на Венгер? Чакай да сметнем... Манчестър за 6 мача са вкарали 9 гола, Барса за 2 мача вкарват 9. Ще ме извинявате, ама преди мача с каталунците Байерн нанизаха 12 гола на Спортинг или и това нищо не значи? А няма да поглеждам груповата фаза, щото там вече резултатите ще станат много в полза на отбора от Испания

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, добре, твоята пишка е по-голяма. След тези ти силни доводи Барса станаха два пъти по-силен тим, bwin вече понижиха до 0.001 коефицента за победа на Барса и Чък Норис си купи фанелка на Барса. 

 

Финала ще покаже, а сега стига се плюнчи, че чак моя монитор оклепа :P

Link to comment
Share on other sites

Реал не са никакво мерило!Играта на Барса е прекалено прекваленa,ебати!!!С тази игра ако бяха във Висшата лига и 50 гола трудно биха вкарали.Но друго си е в смешната Примера,където отбор като Реал е втори и мачка почти всичко наред? :blink: Съвсем логично е на полуфинал отбора, който води и се класира, да се прибере, а да не се втурне в атаки, а Барса би било нормално да атакува нали?Красьо, и за недадените дузпи мълчиш нешо - на Пике волейболист ли да му викаме :laughing:

 

Абе, а на Пике волейболист ли да му викаме вече?3 недадени дузпи за Челси - поне едната можеше да се свири според мен

 

На финала се надявам САФ да сипе с големия черпак на Гуардиола,че много насериозно се е взел нещо :sayjin

 

Glory Glory MU :devil

 

 

Пълни глупости! Къде си видял отбор който е с човек повече на терена инициативата е на негова страна да не напада за да си реши мача, а да седи и като къртици да са се зарилили в своята половина.Барса не им оставало нищо друго освен да нападат, да ма ако Челси бяха ги натиснали, овладяли топката и излезнали от сосбвеното си накзателно поле да видим тогава кво щеше да им остане на Барса да правят. И айде недей много кфалифицирай кви били първенствата. В Галактическата Премиърлиг е бъкано с чужденци треньори и футболисти които вдигат нивото на първенството до този му вид, освен тва там на съра отбора като стане нужда съдийте го бутат с 16 ръце .Между първенство и първенство винаги има разлика, ама квото и да е никога не можеш да кажеш кво ще стане ако някой отбор се прехвърли в друго. Освен тва на Дрогба как да му викаме - нищожен лигав симулант, който пропусна поне 2 положения ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

За довечера да си пожелаем един интересен и красив мач! Надявам се и вярвам че дяволите ще мачкат :) Отивам да пусна мача първо/краен 1/2 :)

Link to comment
Share on other sites

Честита победа на всички фенове на Барса.Надявам се че следващата година ще има втори българин спечелил Шампионската лига.Честно казано съм много разочарован от играта на Манчестер.Рууни,Роналдо,Парк....много слабо представяне.И все си мисля,че ако Берба и Сколс бяха титуляри,нещата щяха да стоят по съвсем различен начин.И нека хейтърите да мълчат,моля.

 

И все пак:Glory,glory Man.United.

Link to comment
Share on other sites

Кво става бе, фенове на Манчестър, кво стана с великия тим, кво стана с големите разбирачи, които сравняваха първенства халфови линии и не знам си кво, къде стееееееееееееее? С 2 удара във вратата нещо не ви се говори, а????? Пешо, Сашо, що не коментирате, момчета? Къде изчезнаха големите усти? 

 

 

 

За финала просто все още не мога да се съвзема, Барселона изнесе поредния футболен рецитал и показа на цяла Европа кой трябва да бъде шампион. 

Link to comment
Share on other sites

Кво става бе, фенове на Манчестър, кво стана с великия тим, кво стана с големите разбирачи, които сравняваха първенства халфови, линии и не знам си кво, къде стееееееееееееее? С 2 удара във вратата нещо не ви се говори, а????? Пешо, Сашо, що не коментирате, момчета? Къде изчезнаха големите усти? 

 

 

 

За финала просто все още не мога да се съвзема, Барселона изнесе поредния футболен рецитал и показа на цяла Европа кой трябва да бъде шампион. 

:lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Честито, видях най-добрия футбол за сезона тази вечер.Тотално надиграване във всеки аспект и тактически, и игрово, и като красота.

________________________________

 

От Реал М съм ама имам очи все пак ;)

 

А, и забравих.Сколс със селянията си няма място във футбола като цяло, както и Роналдо с тия изпълнеия на края.Този съдия лошо направи като дава такъв пример и вместо червени, вдигна жълти картони.

Link to comment
Share on other sites

Mалко Офф (даже много) :)

Защо БТВ няма да предава повече "Шампионска лига" и кои са тези 2 телевизии, които ще я излъчват? (поне така казаха преди малко)...

Link to comment
Share on other sites

TV7 & Ринг май...

И мощно за Барса... по-добре си играха, по-малко ме дразнят, а Роналдо да мре... Скоулс и той психопат...

Link to comment
Share on other sites

Доста жалко...по БТВ си беше перфектно.

Утеха поне че ТВ2(не ТВ7 !) имат първи избор и по-хубавите мачове няма да се предават от некадърниците Диема.

 

БТВ без ШЛ доста дърпат назад...нямат вече свястно предаване.

Link to comment
Share on other sites

Честито, видях най-добрия футбол за сезона тази вечер.Тотално надиграване във всеки аспект и тактически, и игрово, и като красота.

Не го приемай като заяждане. Най-добрия футбол, който Барса показаха беше срещу Реал, Байерн и Лион. Днес сякаш излезнаха да победят с минимални усилия и направиха точно това. Без красиви отигравания, без зрелище, ако бяха играли на максимум не ми се мислеше какво щеше да става :pirate Най-много се кефя, че затвориха устите на всички хейтъри, които след мача с Челси почнаха да плюят. Просто в момента всеки един отбор, който се опитва да играе футбол срещу каталунците е обречен. Манчестър се опитаха, за което им правя евала, а не се покриха като мишките от Челси! 

Link to comment
Share on other sites

Кво става бе, фенове на Манчестър, кво стана с великия тим, кво стана с големите разбирачи, които сравняваха първенства халфови линии и не знам си кво, къде стееееееееееееее? С 2 удара във вратата нещо не ви се говори, а????? Пешо, Сашо, що не коментирате, момчета? Къде изчезнаха големите усти? 

Стана тя,каквато стана - САФ обърка състава,започна страхливо и в един момент се оказа на пангара с пасив от 2 гола и 4 нападателя на терена срещу не кой да е, а Барселона!Андерсон и Парк бяха като мухи без глави,Бербо с първото си докосване изведе Гигс на чисто голово положение :wacko:

 

Честита титла,заслужена,само не знам ти защо не се радваш,а правиш опити за избиване на комплекси :unsure:

 

п.п Едно от най-хубавите неща, които се случиха тази вечер е че за последно имах "удоволствието " да слушам Делов и Сокачев.Край на тормоза по БТВ. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Честито на Барса!

 

Каквото и да говорим - фактите са еднозначни - 2:0, надигран Манчестър. Това е, което ще остане в историята...

Link to comment
Share on other sites

850090G.gif :rolleyes:

айде честито и на теб. Утре и аз ще си направя 2 подобни гифчета.

Може да си махнеш вече и глупавия подпис...

Beliеve, не beliеve това е реалноста. Юнайтед са жалки, ти също. Единствения сериозен отбор който са победили този сезон бяха Челси докато още бяха в кризата на Сколари...

Като фен на барса повече се радвам, че най-накрая ще млъкнеш от колкото, че барса победиха тази вечер...

Link to comment
Share on other sites

Честита титла,заслужена

Честно казано ето това исках да видя, защото след мача с Челси малко се пооляхте как не са заслужавали да са на финал и всякакви щуротии. Antares изкара всички отбори срещу които играят най-големите слабаци и едва ли не са стигнали ей така междудругото на финал :pirate

 

едит: ахаха, мидекс го е написал много правилно, и аз като фен на Барса повече се радвам, че най-накрая затворихме устите на много хора, евала и на Antares за обективното мнение!

Link to comment
Share on other sites

айде честито и на теб. Утре и аз ще си направя 2 подобни гифчета.

Може да си махнеш вече и глупавия подпис...

ти си последният човек,който може да ми дава наклон в живота за каквото и да е.Айде пътувай...

Link to comment
Share on other sites

п.п Едно от най-хубавите неща, които се случиха тази вечер е че за последно имах "удоволствието " да слушам Делов и Сокачев.Край на тормоза по БТВ. :punk :punk :punk

И аз се радвам, че вече няма да е по бтв, а и 2 телевизии ( за всички, които не знаят телевизиите са тв2 и ринг :) ) означава, че ще гледаме по 2 мача наведнъж :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...