Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Middlesbrough 2 - 0 Liverpool

 

Гледам и не вярвам на очите си... Тия наистина са най-непредсказуемия отбор в Англия... Браво на Гарет, харесвах го като футболист, дано пребори проблемите в Боро...

Link to comment
Share on other sites

На Ливърпул за пореден път им свършиха батерийките,Арсенал никой не ги бръсне за нищо...Като заплаха остава само отборчето от Southwest London,ама с такава голяма разлика между двата отбора,няма интрига вече... :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти вече почвам да се чудя къде им е проблема на Ливърпуул, изпуснаха такава преднина и такава изгодна ситуация. Почвам наистина да си мисля че има нещо в Бенитес, не може да си нареди състава както трябва ли, не може да ги мотивира или пък още не може да свикне с Премиър лиг, знам ли?

Link to comment
Share on other sites

Бахти вече почвам да се чудя къде им е проблема на Ливърпуул, изпуснаха такава преднина и такава изгодна ситуация. Почвам наистина да си мисля че има нещо в Бенитес, не може да си нареди състава както трябва ли, не може да ги мотивира или пък още не може да свикне с Премиър лиг, знам ли?

 

 

Проблемът при Ливърпул е,че нямат манталитет. ;)

Link to comment
Share on other sites

стигнах до един извод - ако искаш трофей, не пускай Бербатов :D
В началото на сезона само дето не отиде до Манчестър за да му направиш свирка... А и не забравяй, че на миналогодишния финал Бербо вкара.

Що не пробваш някой път първо да помислиш, после да пишеш глупости?

 

Ред: Приема се ;]

Link to comment
Share on other sites

Нещо май паметта ти изневерява - вероятно е от възрастта :sick

 

Бербатов в Леверкузен игра 3 финала в 1 сезон(вкл и в ШЛ) - взе един голям...

тази година в МЮ не игра на финала за световното клубно првенство - резултатът е Купа!

 

п.п чат-пат хвърляй по едно око на смайлитата в края на постовете,не ги плаяскам ей така за спорта,няма да е лошо...

Link to comment
Share on other sites

Middlesbrough 2 - 0 Liverpool

 

Гледам и не вярвам на очите си... Тия наистина са най-непредсказуемия отбор в Англия... Браво на Гарет, харесвах го като футболист, дано пребори проблемите в Боро...

Нямахме победа от 14 кръга, колкото Юнайтед не бяха получавали гол :laughing:

Ако отборът играе както срещу Ливърпул до края на сезона няма да имаме проблеми с оставането, но защо ли се съмнявам :P

Дано само не се решава всичко в последния кръг, ще ще зема да получа някакъв инфаркт :)

Link to comment
Share on other sites

стигнах до един извод - ако искаш трофей, не пускай Бербатов :D

Незнам къде на сериозно къде на шега си го казал, обаче в тоя мач Роналдо направи едно нищо а и Нани се представи на още по- трагично ниво, нещо което му се случва от началото на сезона когато играе.

П.П. Има разлика да играеш финал(какъвто и да е ) с Леверкузен и с МанЮ

Link to comment
Share on other sites

Нещо май паметта ти изневерява - вероятно е от възрастта :sick

 

Бербатов в Леверкузен игра 3 финала в 1 сезон(вкл и в ШЛ) - взе един голям...

тази година в МЮ не игра на финала за световното клубно првенство - резултатът е Купа!

 

п.п чат-пат хвърляй по едно око на смайлитата в края на постовете,не ги плаяскам ей така за спорта,няма да е лошо...

Скорпи,явно осъзнал тоталната си некомпетентност,замълча като женски полов орган :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, скорпи си редактира поста, за да спести малко спам на форума. И то се съгласих със частта за смайлитата. Ама ти си май само по писането, четенето и мисленето ги оставяш благородно на другите. Относно финала с Тотнъм нищо не каза?

 

А относно женските полови органи мога да кажа едно - гладна кокошка просо сънува.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... Ливърпул играели дефанзивен и грозен футбол?!? 8 гола за 1 седмица. На Олд Трафорд беше изнесен урок как се играе модерен футбол. Евала на Бенитез...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... Ливърпул играели дефанзивен и грозен футбол?!? 8 гола за 1 седмица. На Олд Трафорд беше изнесен урок как се играе модерен футбол. Евала на Бенитез...
Ужас оплюх си телевизора ...
Link to comment
Share on other sites

Евала... доста псувах Ливърпул през последните 2 седмици, но сега много ме израдваха. Размазаха и Манчестър (доста повееч) и дано именно те спечелят титлата...

Link to comment
Share on other sites

Аз като им разправях на приятелите, че Юнайтид са случайници тотални( в последните мачове ).Е, сега майсторите "случайници" им показаха дебелия край :D

Link to comment
Share on other sites

Аз като им разправях на приятелите, че Юнайтид са случайници тотални( в последните мачове ).Е, сега майсторите "случайници" им показаха дебелия край :D
Случайници били хахаха. Добре че е твоето компетентно мнение да ме разсмива
Link to comment
Share on other sites

Ти що?Имаш диплом за компетентност на вратата на тоалетната ли?

 

Моето си е точно толкова компетентно колкото твоето.

Link to comment
Share on other sites

Ти що?Имаш диплом за компетентност на вратата на тоалетната ли?

 

Моето си е точно толкова компетентно колкото твоето.

Даже два имам ;) Дай още коментари де, просветли ни с още веселие :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ако ще и с 15:1 да бяха победили Ливърпул,нямаше да е от голямо значение...Юнайтед все още е най-близо до титлата,а скаузърите нека се порадват малко,защото май друго запомнящо се нещо няма да направят този сезон. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз като им разправях на приятелите, че Юнайтид са случайници тотални( в последните мачове ).Е, сега майсторите "случайници" им показаха дебелия край :D

 

Накрая на сезона, ако МанЮ спечелят....никой освен феновете на Ливърпул няма да помнят победата на Олд Трафорд. Всеки обаче ще помни ПОРЕДНАТА титла на Юнайтед.

Link to comment
Share on other sites

На Олд Трафорд беше изнесен урок как се играе модерен футбол. Евала на Бенитез...

20 год кaлъфки в Aнглия и тишинa нa "Aнфийлд"...виe сe paдвaтe нa eпизодични побeди,ниe на по няколко титли...4т пpeднинa с мaч по-мaлко.Пaк щe бpоитe кaлъфкитe мaй мeсeц.Инaчe нaпълно зaслужeнa побeдa,aз нямaм очила ;)

Link to comment
Share on other sites

Еех неска на Ман. мощно им надуха шушоните. Нека пак те си станат шампиони важното е, че им набутаха 4 парцала пред собтсвените им фенове и ги смачкаха и този резултат няма да се помни толкова кратко колкото тука си представят феновете на "дяволчетата"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...