Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

На въпрос дали ще има нови играчи в тима и по-специално Бербатов, треньорът на Ман Юн отговори, че в момента е в процес на изчакване.

"Има още една седмица до края на трансферния прозорец. Ние не можем да направим повече от това да чакаме. Тази вечер показахме, че сме достатъчно добри, но все пак ще почакаме и ще видим дали ще има нови", заяви Фъргюсън.

 

Кой залъгва дядо Фърги? Едвам се измъкнаха от Портсмут с 1:0 с автогол на Distin... Да взимат Бербо, че за никъде не са иначе :)

 

1148764197668.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Като се има предвид спортните ти пристрастия(Джокович - Федерер) - още по-сигурен съм в победата на Ман. Юнайтед утре :lol:

 

а ако Бербо вкара,ще ти е безразлично - така ли?

Link to comment
Share on other sites

а ако Бербо вкара,ще ти е безразлично - така ли?

Да, Сашо, безразлично ще ми е. Все пак това са Манчестър, а аз съм гаден хейтър. И двата отбора ми са супер противни, така че ще викам да направят някой Х :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Луда работа сте ей - щом един българин в голям отбор не може да жегне малко чувството ви за национална гордост през призмата на фенските/безразлични пристрастия, не знам какво трябва да стане просто.Не ви е лесно... :wacko:

 

и Сити с Мартин,Който се скъсваше да чупи кръстове по крилото и да бележи, като играят ,предполагам ви е пак така безразлично :sick

 

п.п. Красьо, добре знаеш, че съм фен на Юнайтед от край време ,а не от идването на Бербо ;)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че съм фен на Арсенал, когато Бербата бележи ще се радвам(само не и срещу артилеристите :) )

Иначе за Марто се кефих страшно много - пробивите са подобни като на Кр. Роналдо.

Link to comment
Share on other sites

ще стискам палци утре за 2 гола на бербо, гарнирани със стабилна игра през целия мач и инфарктен обрат от 2-1 за манчу до 2-4 в последните минути за пуул B)

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да кажа... предвид наличните ресурси Рафа Бенитез успя да надиграе сър Алекс в този двубой.

В случай, че някой не е гледал мача... може да прочете надолу. Иначе няма смисъл.

 

Още от самото начало домакините приеха играта в своята половина и бяха решили да играят на контри. Тази им тактика обаче бе провалена след като с брилянтно спиране, гардиране на топката и последвал пас Бербатов изведен Карлос Тевез в удобна позиция и аржентинеца не сбърка. След това Юнайтед поуспокойха играта и леко се върнаха назад дебнейки на свой ред за удобна контраатака. Ливърпул направиха няколко опасни атаки, в които вратаря и отбраната на гостите реагира на ниво. Юнайтед също създадоха една по-опасна атака, но като цяло Ливърпул бе отбора който атакуваше повече в този момент (20тата минута). След една нелепа грешка, в която Ван дер Саар изби топката в крака на Уесли Броун, последният си отбеляза автогол. До края на полувремето домакините имаха леко териториално предимство, от което не се възползваха по никакъв начин.

Второто полувреме започна вихрено за Юнайтед, а Ливърпул отново върнаха в отбрана и чакаха на контри. В тези моменти единственото по-сериозно положение бе след параболичен удар на Гигс от воле, който Пепе Рейна изби с върха на пръстите си над гредата. Към 70тата минута домакините отново активизираха средната си линия след 2 смени. Отбора започна по-сериозно да поглежда към вратата на гостите, но не създаваха реален шанс за гол. В 78 минута пробив по крилото не бе неутрализиран успешно, а притичалият Дирк Кайт даде перфектен пас на резервата Бабел, който с прецизен изстрел под гредата закова Юнайтед. Гостите се втурнаха да търсят изравнителен гол оголвайки гърба си. В една от атаките съдията пожали Видич, който останал последен в отбрана фаулира набралият скорост Роби Кийн и му показа само жълт картон (Фърдинанд бе в ляво от Видич, но не можеше да стигне Кийн и реално Видич беше последният играч преди да се озове нападателят лице в лице с вратаря). Все пак Видич бе изгонен няколко минути по-късно за груб фаул срещу Шаби Алонсо, който сам по себе си бе за червен картон (удар с лакет в лицето на противника). Така Юнайтед отстъпиха за първи път от 3 години на този съперник.

Играч на мача за Юнайтед - Бербатов (бори се, даде асистенция и като изключим, че Тевез вкара гола, беше единственият в бяло-червено, който се забелязваше в предни позиции)...това по мое мнение.

За Ливърпул - Райън Бабел (резервата видиму промени играта на домакините, отбеляза решаващият гол и създаде още 2 удобни позиции за гол, в една от които изведе съотборник сам срещу Ван дер Саар).

Link to comment
Share on other sites

Заслужено победиха Ливърпул и бих казал очаквано. Юнайтед много им лиспва Роналдо.

С интерес чакам да видя Челси как ще се представят сега.

 

Ваньо, стига спами бе, човек. От три твои поста два нямат нищо с темата.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, стига спами бе, човек. От три твои поста два нямат нищо с темата.

Много си далеч от истината.

С 1вия ми пост, която е "lalalala", обяснявах, че тогава бе гола на Ливерпуул. Имах предвид, че злорадствам над липсата на игра на Манчестър, което е многогого по темата.

2рия ми пост, който е подтикване на виден фен на Манчестър, е с цел - той да обясни защо се представят толкова слабо? Или по - скоро защо бяха надиграни. (не можем да говорим за слаба игра при отбори от такъв тип)

И за да не съм офтопик:

Е*ати летящия старт на Арсенал...

EDIT: образни казано...

Link to comment
Share on other sites

Заслужено победиха Ливърпул и бих казал очаквано. Юнайтед много им лиспва Роналдо.

С интерес чакам да видя Челси как ще се представят сега.

Мартин ще играе ли?

 

Много си далеч от истината.

И за да не съм офтопик:

Е*ати летящия старт на Арсенал...

Какъв старт бЕ ?

Те се изиграха вече 35 мача от началото :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...