Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Къв е тоя измислен съдия кво е тва нещо бе?! Тоя дрогиран ли е, жена му не му пуска ли да еба и нещастника малоумен :angry1 :angry: До сега не съм се ядосвал толкова на съдия през живота си, но тва е просто прекалено. Не стига, че нямаше нарушение ми тоя му показа и втори жълт ай сиктир. Тея смешници, ако станат шампиони спирам да гледам Премиершип :excl:

Link to comment
Share on other sites

Начина по който му скочи в крака и след това лакета в главата си беше за директен червен картон, а ти ми пишеш, че нямало нарушение :wacko:

A първото полувреме като удариха нашия без топка с лакът дали не трябваше да има червен?

Link to comment
Share on other sites

Тоолкова фактори бяха в полза на Пуул и не успяха да бият бива ли такава тъпащина.Ша ми стои с един нападател до 87 минутака когат пусна някво пълно дърво

Link to comment
Share on other sites

Само че шансът Арсенал да запази младите си звезди според мен е минимален. Всеки иска да печели трофеи и при 2-3 поредни години без титла младоците ще почнат да гледат към Испания.

Link to comment
Share on other sites

Малките артилеристчета май ще приземят тва недоразумение Астън Вила... шампиони щели да стават :lol:

 

Май неуспяха да приземят "недоразумението" :lol: Арсенал няма как да бъде в четворката, към която всички се стремят с тези футболисти. Вярно е, че им липсват доста титуляри заради контузии, но все пак без качествени попълнения зимата няма да стане.. Иначе шампиона е ясен :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Евала на съдията - втори пореден мач съм просто без коментар за съдийството. Много хубаво ги реанимира с една дузпичка - евала! Няма как да влезем в четворката след подобни мачове като последните два, просто срещу отбор може да се играе колкото и да е по-добър от нас (както беше тази вечер Вила определено бяха по-добри), но съдията в крайна сметка им даде точицата! A да, и Венгер сериозно почва да ме дразни с тея 17-18 годишни олигофрени, дето пуска.

Link to comment
Share on other sites

Краси, кажи в прав текст, че нямаше дузпа, да се посмеем малко още... Също така ми е интересно да чуя, че Arsenal заслужаваха да спечелят мача. Евала на Villa - нямат големи звезди, но играят стабилно и се борят момчетата. Вчера смачкаха gooner-ите първото полувреме и дори след като губеха от нищото с 0:2 успяха да се върнат в мача. Много малко отбори го могат това, а още по-малко недоразумения...

Link to comment
Share on other sites

Такава дузпа само на Левски може да се свири :angry: защитника не го докосва, тоя се хвърли като шаран и айде да им дадем една дузпичка... не на мене тия :angry1

Link to comment
Share on other sites

Такава дузпа само на Левски може да се свири :angry: защитника не го докосва, тоя се хвърли като шаран и айде да им дадем една дузпичка... не на мене тия :angry1

 

хахахаха, човече ти не разбираш от футбол... :lol:

Link to comment
Share on other sites

хахахаха, човече ти не разбираш от футбол... :lol:

Така като те гледам и ти не си най-големия разбирач, един смислен пост не съм те видял да напишеш в тая тема, така че ходи си пий млякото и ни остави с Жорката да си спорим :angry:

Link to comment
Share on other sites

Така като те гледам и ти не си най-големия разбирач, един смислен пост не съм те видял да напишеш в тая тема, така че ходи си пий млякото и ни остави с Жорката да си спорим :angry:

 

Дали ще пия мляко или ракия това си е мой проблем. Относно футбола - по твойте постове разбирам, че явно си прекалено заблуден в своя си отбор и не виждаш играта безпристрастно или поне така, че да признаеш 1000% дузпа. Без повече нападки за мляко и т.н. ако обичаш. Нали си "голям"? Дръж се като такъв.

Link to comment
Share on other sites

Дали ще пия мляко или ракия това си е мой проблем. Относно футбола - по твойте постове разбирам, че явно си прекалено заблуден в своя си отбор и не виждаш играта безпристрастно или поне така, че да признаеш 1000% дузпа. Без повече нападки за мляко и т.н. ако обичаш. Нали си "голям"? Дръж се като такъв.

Добре, няма да правя нападки повече ще говоря за футбол. Дузпата за мен изобщо не беше 1000% както и измисления червен картон на Адебайор миналия мач... Да видим днеска кво ще стане срещу Помпи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз като фен на Арсенал признавам, че имаше дузпа. Все пак беше супер хомосексуално съдииството, както е напоследък, но за това не мога да имам обективно мнение.

Иначе 100тен гол в последната минута пускаме, почвам да се нервя.

Иначе Арсенал ще е в 4ката, това е ясно. Тея Вила ще издъхнат като Ман Сити миналата година. По някое време към края на Януари ще се срутят.

Link to comment
Share on other sites

Краси, не знам какво да ти кажа... Гледай го пак, за да видиш, че го сецна. Gallаs посегна за топката, не игра с нея и после шпагатът му продължи през краката на Agbonlahor, в който беше топката. Дузпата си е 100%-ова. Иначе аз пък много го харесах съдията. Много точно свири, даде жълт картон със закъснение (не помня на кого беше от Villa...май на Reo-Coker), добре се разбра с треньорите, като се сдърпаха... Сега по фенско ви е криво, но съдията не е виновен...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ако не се лъжа този гол беше обявен за най-красивия за всички времена в историята на Купата на Англия :punk

 

А някои "спецове" много прибързаха да го пенсионират...но в почти всеки мач Гигс им затваря устите :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Днес младите лъвове,които изнесоха целия турнир на гърба си + Тевез и Нани, ще прибавят поредния трофей за сезона.Заслужават го момчетата .

 

Дани Уелбек ще ги шиба здраво :)

 

п.п в сряда разликата с втория става 10 точки - направо да връчват титлата вече :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...