Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

Бааахтиииииииии мачАААААААА !!!! ОМГ Едва ли в близките минути ще мога да заспя. Умазах се от емоции не мога да се изкажа даже както трябва.Само ще кажа че Арсенал изавдиха някакъв нечуван невиждан космически и ненормален късмет. Ако не беше тоя Аршавин резултатът шеще да е съвсем различен. То Пуул мегабуквално сгънаха Арсенал на 44 и ги премазаха, не ги оставиха да дишат ! Може би за първи път виждам такава игра. Смея да кажа ако на тяхно място бяха и МанЮ и те нямаха да могат да си намерят място.Според мен накрая на сезона дори и нищо да не спечелят Пуул категорично могат да вземат приза отбор на сезона- с тея неонормално луди мачове дето направиха през целия сезон Повтарям едва ли ще заспя лесно и скоро!!!!!

П.П ТВа беше ебахти и ненормалния душевен и естетически оргазъм който получих :)))))))))))))))))

 

сгънали били хааа,Арсенал показа че са велик отбор,за пореден път без една дузина титуляри (Алмуня,Галас,Клиши,Адеба,Росицки,Ван Перси ) и още толкова класни играчи (Джуру,Едуардо) в мач в който за нас беше без значение,даже и загубата щеше да ни е по-добре дошла защото Пуул оставаха в борбата за титлата и щяха да дишат във врата на Юнайтед които пък имат полуфинал за лигата с нас,водихме до последните минути на Анфийлд..даже и чист гол отмениха на Бендтнер ! За пореден път се насладихме на голям мач в този сезон,дано и полуфинала с Юнайтед е такъв макар че Манчестър и красив футбол са две различни понятия..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

По-скоро бих се съгласил с тезата, че са ни смачкали. Три груби грешки в отбрана на Ливърпул + една типична за Арсенал контраатака - това беше. През останалото време чистехме панически.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро бих се съгласил с тезата, че са ни смачкали. Три груби грешки в отбрана на Ливърпул + една типична за Арсенал контраатака - това беше. През останалото време чистехме панически.

 

Ами не казвам че сме били по-силни,напротив те бяха ,но ние имахме 3 дена да почиваме,Ливърпул имаха седмица,като прибавим контузените в защита и това че мачът не бе чак толкова важен за нас мога да заключа че единственото нещо което показахме вчера е класа,нелепите грешки в защита (най-вече на Силвестър естествено ) ни костваха много..

Link to comment
Share on other sites

Като гледах вчерашния мач от една страна ми стана така милно за времената, когато играехме с Тони Адамс, Мартин Кион, Сол Кембъл... А сега кво? Некви черни негри се подмятат като мухи без глави и не могат да изчистят топката, а кво да говорим за нещо по-сериозно, просто съм много възмутен от защитата ни като цяло... От друга страна Аршавин пък ми припомни златните времена с King Henry, когато вкарваше по 30 гола на сезон и правеше каквото си поиска :ph34r: Ех какво времена бяха... И един цитат ще си позволя за всички хейтъри:

 

2003/04 - Win the Barclaycard Premiership without losing a match
Link to comment
Share on other sites

добре,че Аршавин няма картотека за ШЛ :rolleyes:
+1!!

Изруд! Мамоооо... Бахти мача, честно. Чак ме е страх за гостуването им на Олд Трафорд...

...за всички хейтъри:
Чак хейтъри - нЕма. Арсенал винаги са ми били симпатичен отбор и сега ми харесва как с млади и не до там прочути футболисти Арсен Венгер постига доста сериозни успехи. Чудя се, кога ли ще стане и той един "сър" :D
Link to comment
Share on other sites

''сър'' е британска титла и Венгер няма как да я вземе...иначе досега да са му я дали най-малкото за ънбийтън сезона и за 49-те мача без загуба..

Link to comment
Share on other sites

Чак хейтъри - нЕма...

Това с хейтърите не беше насочено към теб или пък към феновете на Манчестър, а като цяло към хейтърите на Арсенал... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Наспахте ли се възбудените или не успяхте :rofl: Иначе браво на Арсеналци свършиха си работата :) Антарес има хейтъри Аз, ама хейтвам Челси...

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега спецовете по красивата игра да не коментират,ами да си се радват на Торес и Карагър... ;)

Link to comment
Share on other sites

Боре, не си прав. Tottenham бяха в най-добра форма в лигата преди тоя мач заедно с Arsenal и Pool, а освен това нямах загуба от тим от Top4 (2 равни с Arsenal, победа над Pool, победа и равен с Chelsea и равен с United)... Опасни си бяха...

Link to comment
Share on other sites

Звездата на Манчестър Юнайтед Райън Гигс бе определен за играч на годината от Асоциацията на професионалните футболисти. Уелсецът получава признанието за първи път в своята кариера.

 

През настоящия сезон той се е появявал на терена като титуляр в 12 мача, но въпреки това бе удостоен с отличието на 35 години. До момента Гигс има близо 800 мача с екипа на Юнайтед.

 

Райън Гигс спечели анкетата в конкуренция с изявени имена като Кристиано Роналдо, Едвин ван дер Сар, Неманя Видич и Стивън Джерард.

Класата си е класа...и на 35 :punk

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм му се възхищавал. Страхотен футболист. Емблема на отбора! Нещо като Малдини за Милан, само че според мен допринася повече за отбора. Радвам се за заслужената награда.

Link to comment
Share on other sites

Не съм убеден, че точно тая година му беше най-добрата и че точно за тази година заслужава, но Giggsy заслужава за всичките си години в Premiership. Все пак е най-успешният играч в английската игра. Според мен много повече заслужаваше около 1998 или 2001, но тогава имахме други "звезди" от по-набиващ се на очи характер. Не, че сега нямаме Ronaldo, но не искаха да му дават три поредни. Аз лично много се радвам, че му дойде времето и на Giggs, след толкова години пренебрежение откъм награди (а винаги е бил един от най-важните играчи на отбора).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

До финала има ужасно много време. Излизаме с титулярите, бием Арсенал, правят ни после шпалир, награждаване и започва подготовката за финала. :rolleyes:

 

За мача снощи - Бербо добре задържаше и раздаваше топката, но отново го е страх да стреля към вратата. Слаб мач на Рууни и Роналдо с много техни пропуски.

Фърги, подписвай с Тевес, няма кво да му мислиш :devil

Отличен Карик в тоя мач :excl:

Link to comment
Share on other sites

До финала има ужасно много време. Излизаме с титулярите, бием Арсенал, правят ни после шпалир, награждаване и започва подготовката за финала. :rolleyes:

 

За мача снощи - Бербо добре задържаше и раздаваше топката, но отново го е страх да стреля към вратата. Слаб мач на Рууни и Роналдо с много техни пропуски.

Фърги, подписвай с Тевес, няма кво да му мислиш :devil

Отличен Карик в тоя мач :excl:

Според мен Съра му е дал тази задача на Бербатов.Да играе един вид плеймейкър,не че го е страх да рита.Плюс това нашия е по-скоро отборен играч,в смисъл че винаги се раздава и в ситуация в която няма възможност за чист удар към вратата предпочита да подаде топката отколкото да я ряпка като Роналдо.И има отлично чувство за пласиране.При гола на Тевес ако забелязахте,Берба беше зад него.И ако не беше засякъл топката по такъв отличен начин,просто гола щеше да е на наш'то момче.

Link to comment
Share on other sites

И според мен Бербо все още не може да се отпусне напълно и в някой ситуации в които може да играе и да задържи топката и да стреля тои все още подава. Ясно че е отборен играч но тряя малко по- разчупено да играе на моменти.

Link to comment
Share on other sites

Бербатов играе мн добре според мен.Незнам за какво толкова го плюят в Англия...

До идването му в Ман нямаше такъв играч,който да задържа толкова добре топката в трудни ситуации.Да не говорим за високите топки изритани от Saar към него- повечето пъти ги печели.

Link to comment
Share on other sites

Фърги, подписвай с Тевес, няма кво да му мислиш :devil

 

Аз ще ти кажа, какво му мисли. Киа иска около 30 милиона паунда (ако не е и отгоре), което си е почти рекордна сума за играч в Англия. Честно казано, колкото и да ми е симпатичен Carlito, рекордни пари за нападател трети избор е малко смешно. Като нищо може да се купи Един Дзеко за 10тина милиона и да играе трети нападател. Не му е от класата един вид, но пък все ще вкара 5 гола през сезона (толкова има Tevez). И все пак се надявам да се разберат. Иначе честита полу-титла. Още една точка и сме готови.

Link to comment
Share on other sites

Бербатов играе мн добре според мен.Незнам за какво толкова го плюят в Англия...

До идването му в Ман нямаше такъв играч,който да задържа толкова добре топката в трудни ситуации.Да не говорим за високите топки изритани от Saar към него- повечето пъти ги печели.

 

Бербо още неможе да се адаптира към стила на игра на Юнайтед,пък и Фъргюсън постоянно го слага изтеглен по назад за плеймейкър.Иначе съм съгласен със колегата-играе отлично.А и в последно време се чувства,че израсна в пъти.Има си талант момчето и би трябва да сме радостни и горди ,че българин играе в такъв клуб.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...