Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
6 минути продължение само на Уецки и Манчестър може да се свири, тва нараво е безобразие :angry1 :angry1

 

Ааа, не си честен, Краси. Вратарчето лежа малко повече от три минути и при два гола, шест смени (едната само беше повече от минута на Almunia) и ето ти ги нормални 6 минути. Знам, че не се случва често, ама и такива обстоятелства не са толкова чести. Иначе честито на феновете на Арсенал. Получи се много хубав мач и мен лично ме е яд за крайния резултат. Мисля си, че равен би бил най-справедлив резултат, защото United имаше доста повече положения, но пък Arsenal бяха по-точни и си вкараха техните, докато дяволчетата много пропуснаха. Даже голът на Rafael Da Silva беше едно от по-неопасните положения, пък влезе... Но футболът не се играе на положения, а на голове, така че нека се радват gooner-ите. Искам да изкажа задоволство от доброто съдийство, което отдавна не се е случвало на голям мач в Англия. Имаше едно-две грешни отсъждания - спести по един картон и на двата отбора, но не във важни ситуации и даде картон на Carrick незаслужено, но като цяло беше почти перфектен. Бербо игра прилично - за малко и да не е в засада и да вкара още в началото, а после добре владееше топката, но не се откриха много възможности. Много слаб Anderson и Neville, но за сметка на това Rio и Carrick отново на много високо ниво. От страна на Arsenal, очевидно играч на мача е Nasri, който освен головете развинти Garry по крилото. Много добро впечтление ми направи и Diaby. Истината за Arsenal обаче си остава същата - много са малки. Вижда се, че много, ама много могат, но нямат постоянство. Как ще бият днес United с толкова добра игра, а ще паднат от Stoke City...та не съм толкова притеснен за борбата за титлата...по-скоро за ответния мач и че пак могат да създадат проблеми. Поне на United им минаха и трите тежки гостувания (2 загуби и равен...мнооого зле)...ако това е утеха...

Link to comment
Share on other sites

....

Ми, Жорка, ритнаха го човека по главата, как да не лежи :bgrin: Сега като се поуспокоих малко ще взема и аз да направя едно разборче на мача макар и по-кратко от твоето. Доволен съм от играта на Арсенал като цяло. От съдията имам претенции за едно задържане за фланелката от страна на Карик в наказателното поле, ама след победата няма да рева чак толкова :laughing: Като цяло и мен ме дразни адски много непостоянната игра на артилеристите и то не чак толкова като резултати, а повече като представяне в мачовете. В един мач правят каквото си искат с противника (справка Порто, Фенебрахче гостуването и други), а в друг мач са адски безидейни и се чудят какво да я правят тая топка. Имам си също така една чуденка тва момче Бентнер син на президента на клуба ли е, или на някой от ръководството, защото не виждам друг начин това дърво да играе цял мач. Тамън се отървахме от едно дръвче в защитата, то друго се появи в нападение, не е истина просто :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Стенли, Бендтнер направи много силен мач. Скъса се от тичане, взе много първи топки, постоянно притесняваше защитата и по този начин не позволяваше на Юнайтед да си организират спокойно атаките. Наистина, ударите му към вратата бяха слаби като изпълнение, но свърши много черна работа и заслужава поздравления. А не знам дали си го гледал когато му е ден, например в предсезонните мачове тази година - има много класа в това момче.. Хвърли един поглед

Според мен с повече игра може да намери формата си и да подобри 30те на Аде :)

 

Колкото до мача - Насри ги на*ра :punk

Link to comment
Share on other sites

Май тая година ще има нов шампион
Не бих казал, ние слабо си почваме сезоните, ама още малко и се стягаме и почваме да мачкаме :D
Link to comment
Share on other sites

Спокойно,няма да е Арсенал. ;)

Това че няма да е Арсенал не значи, че няма да има нов шампион :laughing: Честно казано тая година Чел$и с новия треньор ми се струват изключително стабилни :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пак да си кажа, че Бентнер е уникално дърво и не заслужава да влиза като резерва даже, а той играе по цял мач :angry1 :angry: Представянето на Арсенал изобщо няма да го коментирам - бесен съм :angry1

Link to comment
Share on other sites

Футболът е една много, много странна игра :) Днес бях готов да си заложа покъщнината, че Челси ще бие...а то какво стана. Но сега съм двойно по-доволен - че не заложих и че Арсенал ги омаза! :D

Link to comment
Share on other sites

Хвани тоя Ван Перси :punk :punk Евала, страхотен мач, страхотна победа. Лошото е, че срещу силните отбори играем силно, а срещу слабите - слабо. И трябва малко да се поуравновеси играта иначе имаме потенциал :D

Link to comment
Share on other sites

Изравнителният беше от засада, аз обаче не мога да си обесня зашо Арсенал пада от тоя и ония а срещу Челси и Юнайтед биха

Link to comment
Share on other sites

^ Опит трябва :). Иначе много добър мач... Ван Перси лудна. Челси доста зле играят на техен терен този сезон, което до сега им беше силата...

Link to comment
Share on other sites

Миналата година Челси ни биха с гол на Дрогба от засада, сега им се върна за тогава :lol: Радвам се на победата, но, честно казано, не помня по-незаслужена такава на Арсенал..

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че срещу силните отбори играем силно, а срещу слабите - слабо. И трябва малко да се поуравновеси играта иначе имаме потенциал :D

Отново ме разсмиваш. :D

 

Радвам се на победата, но, честно казано, не помня по-незаслужена такава на Арсенал..

 

Повече съм съгласен с Legop4o. :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, днес е чудесен ден наистина. United бият в градското дерби със стотния гол на Roon. Малчовците пак показаха зъби срещу големите отбори, но те ще паднат пак от Stoke, та не ме притесняват толкова. Т.е. Chelsea губят точки и след 3 домакинства срещу големите имат равен и две загуби (и ние имаме същото, но с три гостувания). Остава утре и Pool да го лизнат и тоя кръг ще е идеалка. А навън си трупа сняг, аз си поркам биричка и си пиша за географския детерминизъм, щото на никого тук не му пука за футбол...ама доволно...

Link to comment
Share on other sites

Не само че Pool пак се издъниха, ами и днес Burnley отряза Arsenal за Carling Cup. Евала на тия момчета. След като удържаха равен с почти титулярен Chelsea и спечелиха с дузпи, сега бият и малките gooners. Междувременно още един отбор от Championship е на полуфинал (Derby) и сега остава Watford да ударят Tottenham и ще има само един отбор от първата група на лигата в Англия на полуфинал за купата на лигата...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...