Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

Висша лига на Англия

 

официален сайт: www.premierleague.com

 

първи кръг:

 

16.08.2008

Арсенал-Уест Бромич А

Болтън У-Стоук С

Евертън-Блякбърн Р

Хъл С-Фулъм

Мидълзбро-Тотнъм Х

Уест Хям Ю-Уигън А

Съндърланд-Ливърпул

 

17.08.2008

Челси-Портсмут

Астън Вила-Манчестър С

Манчестър Ю-Нюкасъл Ю

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Нямам търпение да започне вече, гледа ми се истински футбол

 

Абе не е речено, ама всички се надяваме...

Не всички... ;)

Link to comment
Share on other sites

Вашите надежди поне понякога стават реалност. Питаш ли ни нас, арсеналците, колко ни е писнало от надежди :) Този сезон ще мачкаме със световноизвестните звезди Рамзи и Насри! Йес!

Link to comment
Share on other sites

Аз се надявам Хъл да направят нещо запомнящо се. Ако се спасят, още по-добре

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Челси са нечовешки машини...

Ще си отрежа главата ако не спечелят в Англия или ШЛ. :laughing:

 

Помни кво си казал. :)

Link to comment
Share on other sites

Еех жалко Божинов пак се контузил тоя път изглежд че е скъсал ахилес и ся 6 месеца извън игра много му съчуствам на тва момче

Link to comment
Share on other sites

Добре, че Роналдо не си отиде, иначе кво щяха да правят...

Много жалко за Божинов. Сигурно му е много кофти.Поне Алисия ще го успокоява.

Link to comment
Share on other sites

Аз се надявам Хъл да направят нещо запомнящо се. Ако се спасят, още по-добре

 

първият мач показаха, че са добро отборче. ако играят така на собствен и тук таме земат нещо на чужд, мисля че няма да имат проблем с оставането. мен специално ме кефят, обичам когато по малки отбори пробиват в премиершип, симпатизирам им на всички - и болтън ме кефят, и ипсуич като бяха, и хъл сега, и изобщо всички по малки отборчета кефят :D

 

бтв - първият им мач ми донесе малко парички :P

Link to comment
Share on other sites

Челси в Англия може и да направат нещо,ама ШЛ...Виждате,че какъвто и състав да направят ШЛ не могат да земат.Наистина силна игра в първия мач,но КЕШ...съмнявам се :)

Link to comment
Share on other sites

Явно приказката дето я говорят повечето коментатори че без традиций ме можеш да постигнеш успехи в тоя турнир ще се окаже правилна

Link to comment
Share on other sites

Ще ви покажа един коментар в goal.com относно евентуално преминаване на Сендерос в Милан. Много е як :laughing1:

i have been very imprssed with wenger getting rid of gilberto yes yes he wz a brillian servant but his leggs wre gone and signing silvester 2 cover left back and centre bcks nw wenger sign a right mid and a defensive mid sell senderos he is not gd enough 4 any premier league club only seria where its so slow that you fall asleep

he is not gd enough 4 any premier league club only seria where its so slow that you fall asleep :D

Link to comment
Share on other sites

аз, легоп4о, предричам официално, че след 3 години сендерос ще е стабилен и вдъхващ респект централен защитник.

Link to comment
Share on other sites

Няма майтап добър е, но понякога прави непростими грешки. Но да не забравяме, че е млад.Ще се научи.

Link to comment
Share on other sites

хъл сити устискаха Х-са на блякбърн, а сток сити биха астън вила :punk

дано и двата отбора се спасят от изпадане :D

Link to comment
Share on other sites

Тезата отново се потвърждава- Ливърпул най-калитарския отбор. :D

Гол в 148-та минута.... :bgrin:

ЕМи късмета е на страната на големите :D

Link to comment
Share on other sites

Ситуацията в Англия е много интересна или даже доста досадна като всяка година!Фен съм на на английското първенство, но ако питате мен то е доста предвидимо от гледна точка на това че от 10 години няма нищо ново на върха(с изключение на колосалната трансферна политика на Роман Абрамович, започнала през 2004).Парадоксът е че от гледна точка на интригата Чемшиъншип е доста по-вълнуващ.Там всеки побеждава всеки и накрая разликата между отборите е в интервал от 2-3 точки, та и по-малко.

 

Това определено не е годината на Арсенал, виждайки играта им срещу У.Б.А. и то на Емирейтс, те са по-слаби и от предишни години и това е напълно резонно.Само опита на Арсен Венгер и манталитета на отбор(изграден от самия него) могат да задържат отбор в ТОП 4(което малко ме съмнява)

Ливърпул както всяка година тръгват с “пълната кошница” и с амбиции за завоюването на титлата.На мен ще ми е любопитно как ще се развият нещата за тях, защото края на миналия сезон те бяха отбора с най-много точки(като имаме предвид мачовете от февруари).Но знаейки подчертания афинитет на Рафа Бенитес към турнирния стил на игра, ако Ливърпул е пред дилемата дали да избира между Шампионската лига и английското “скудето” със сигурност ще скочи на най-авторитетния европейски турнир.А като знам неговия нелогичен ротационен принцип това няма да се отрази добре на класирането на отбор в Англия!Но все пак те си имат своите шансове, по-добри дори и от миналите години!Ако нищо не вземат този сезон, според мен Рафа ще си стяга багажа.

Това едва ли е сезонът на Манчестър Юнайтед!Да ме простят всички фенове на тима(половина България).Имайки предвид как достигнаха до триумфираха в Европа и Англия миналия сезон, което си беше буквално с “последния” влак и невероятната игра на Кристияно Роналдо и както винаги брилянтния Сър Алекс Фъргюсън.Странната трансферна политика на най-добрия треньор за 2007(и не само) и сагата около Кристияно Роналдо(която явно ще повлияе върху психиката му и съответно върху играта му) ще се отразят на представянето на “червените дяволи”.Шансът да повторят миналия сезон е повече от минимален!Но сър Алекс винаги ни изненадва!Дали ще го направи и този път?

Челси е с нов мениджър и това вещае добро!Имайки предвид, че той е със солидна треньорска кариера и е постигнал доста във футбола можем да очакваме нещо добро от Челси.Може би той е човекът, който е нужен на сините фенове и Абрамович, за да изгради тима на мечтите!Притеснява ме само, че използва същата тактика като тази на Аврам Грант в първия мач от Премиершип срещу Портсмут.Победа с 4:0, но едва ли това е шампионската тактика.Има много какво да видим тази година от Големия Фил.Според мен той ще се развие като мениджър до такава степен, че ще е достоен съперник на сър Алекс!

Кой ли ще триумфира накрая Големия Фил или Сър Алекс?!Аз не се наемам с прогноза, защото съм пристрастен :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...