Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

Guest Rumbata

и Ботев и МанЮ паднаха, баси и черната събота, направо black sabbath :angry1

доста мислих каква може да е причината и накрая я измислих - вчера беше петък 13-ти...

след малко почвам да се лекувам с домашен гроздов екстрат :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
Еех неска на Ман. мощно им надуха шушоните. Нека пак те си станат шампиони важното е, че им набутаха 4 парцала пред собтсвените им фенове и ги смачкаха и този резултат няма да се помни толкова кратко колкото тука си представят феновете на "дяволчетата"

 

Тва е важно за хейтърите ;), не и за ТИТЛИТЕ. Помни си тая победа. Те нека си спечелят всичко друго, за което играят :lol:

Link to comment
Share on other sites

И да не ти се е сторило, туй ни е важно, важното е че ще добутате до титличката и всички ще сте щтастливи и довлни, както се изказаха по- нагоре. Всякви други страничи работи немат значение

Link to comment
Share on other sites

И да не ти се е сторило, туй ни е важно, важното е че ще добутате до титличката и всички ще сте щтастливи и довлни, както се изказаха по- нагоре. Всякви други страничи работи немат значение

Голяма радост,голямо чудо,.Напълно ви разбирам - и на мен би ми било такъв кеф при дубъл срещу най-добрия отбор в света :punk

 

само да те питам ти виждал ли си Пуул шампиони през съзнателния си живот :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е какво толкова притеснително е станало,не разбирам?!4 точки + мач по-малко.всеки сезон имаме по една такава загуба след дълга победна серия. Обикновено след това се завръщаме още по-силни. Смятам че и тоя сезон ще е така ;)

 

Отборът е в играта за всички възможни трофей този сезон.Дотук взе 2 и едната е на 90%, колко отбора в света могат да се похвалят с нещо подобно???

Link to comment
Share on other sites

Всеки сезон ли имате такава загуба, а ? Начи всеки сезон се намира по един отбор, който да ви мушне 4 гола като гост и то с пълен обрат. Ех че съм ги изпунал тия мачове. Друг е въпроса, че шот сте паднали унизително само викате "е кво толкова нищо кой знаеш кво" а иначе ако бяхте били вие тука щяхте да се наирате от кеф и да създавате някви оди и възхвали за отбора неговата сила характер и кво ли още не и щяхте да викате как отново сте посрали Пуул. А когато те го направиха за един сезон два пъти само повтаряте, че разбираш ли кво от тва се едно се е играло някво махленско мачле или контрола.

Link to comment
Share on other sites

Всеки сезон ли имате такава загуба, а ? Начи всеки сезон се намира по един отбор, който да ви мушне 4 гола като гост и то с пълен обрат. Ех че съм ги изпунал тия мачове. Друг е въпроса, че шот сте паднали унизително само викате "е кво толкова нищо кой знаеш кво" а иначе ако бяхте били вие тука щяхте да се наирате от кеф и да създавате някви оди и възхвали за отбора неговата сила характер и кво ли още не и щяхте да викате как отново сте посрали Пуул. А когато те го направиха за един сезон два пъти само повтаряте, че разбираш ли кво от тва се едно се е играло някво махленско мачле или контрола.
Няма кво да възхлваляваме оди, защото не е кой знае какво за нас да бием Ливърпул... Виж това, че те са ни победили си е събитие за тях ;)
Link to comment
Share on other sites

@Dunc,Ред ви е да се кефите, след униженията от предишните сезони нанесени ви от Манчестър.Миналата година, когато ви праснахме с 3-0 ние също бяхме на 7-мото небе.

 

п.п не ми отговори на въпроса в предния пост - сигурно е леко неудобен и затова :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Голяма радост,голямо чудо,.Напълно ви разбирам - и на мен би ми било такъв кеф при дубъл срещу най-добрия отбор в света :punk

Извинявай но според класацията на УЕФА най-добрият отбор за 2005 и 2006 бе точно Ливърпул. Просто имаха най-много точки. И според класацията на същата организация Ливърпул е най-добре представящият се английски отбор за последните 5-6 години. Нищо, че в момента Юнайтед са най-добрият отбор... но може да не е за дълго ако продължават така да играят. А тази загуба ще бъде цитирана най-малко още 10 сезона... просто в Англия хората обичат историята. Не са като тук, да живеят от днес за утре. Така че погледни го от добрата страна, паднахте от най-добре играещият в Европа отбор :D нищо, че в Англия не са шампиони.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай но според класацията на УЕФА най-добрият отбор за 2005 и 2006 бе точно Ливърпул. Просто имаха най-много точки. И според класацията на същата организация Ливърпул е най-добре представящият се английски отбор за последните 5-6 години. Нищо, че в момента Юнайтед са най-добрият отбор... но може да не е за дълго ако продължават така да играят. А тази загуба ще бъде цитирана най-малко още 10 сезона... просто в Англия хората обичат историята. Не са като тук, да живеят от днес за утре. Така че погледни го от добрата страна, паднахте от най-добре играещият в Европа отбор :D нищо, че в Англия не са шампиони.

 

Хич не е НИЩО. Направо нещо си е. Феновете в Англия смениха поколенията вече, а Пуле още не са шампиони....Дано и тоя сезон МЮ си вземат своето

Link to comment
Share on other sites

@Dunc,Ред ви е да се кефите, след униженията от предишните сезони нанесени ви от Манчестър.Миналата година, когато ви праснахме с 3-0 ние също бяхме на 7-мото небе.

 

п.п не ми отговори на въпроса в предния пост - сигурно е леко неудобен и затова :unsure:

Шампиони съм ги виждал, но в една друга надпревара.

Link to comment
Share on other sites

класацията на УЕФА най-добрият отбор за 2005 и 2006 бе точно Ливърпул.....паднахте от най-добре играещият в Европа отбор :D
Коя година каза? За много години, Мите, 2009-та сме вече :D

 

Иначе факта си е факт - премазали са ни у дома ;] Не съм го гледал мача...

Link to comment
Share on other sites

Коя година каза? За много години, Мите, 2009-та сме вече :D

 

Иначе факта си е факт - премазали са ни у дома ;] Не съм го гледал мача...

Съгласен съм с това, Петре :) Но с тази игра няма да се видите начело за 2009-та. А иначе какво да ти кажа дабъл срещу другите 2 отбора от топ 3 и без загуба от Арсенал... ми този отбор в този сезон е само един. Що се отнася до Пул... те са турнирен отбор, играят силно срещу силни и слабо срещу слаби. Факт. Ако всичките им мачове бяха с отбори като Юнайтед и Мадрид то те щяха да се представят на съвсем различно ниво - нивото си е от CL.

Link to comment
Share on other sites

Мда.шампион се става не след 5-10 мача след 38, така че Ливърпул да си търсят причините в тях си, защо не могат да надделяват срещу "бандата на фулъмците". :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Sir Alex FourOneson трябва сериозно да се замисли след такава наказателна акция, дали си заслужава да се разпрострира на 50 фронта....

Link to comment
Share on other sites

Sir Alex FourOneson трябва сериозно да се замисли след такава наказателна акция, дали си заслужава да се разпрострира на 50 фронта....
Без значение след каква акция, Манчестър винаги си играе за всичко за което може!
Link to comment
Share on other sites

Мда.шампион се става не след 5-10 мача след 38, така че Ливърпул да си търсят причините в тях си, защо не могат да надделяват срещу "бандата на фулъмците". :)

 

 

Каква ирония на съдбата.."Бандата на фулъмците" днес май не ви направи щастливи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...