Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

Да, те щото портсмут са най-лесния съперник...

Истината си е истина - до края няма да се знае кой ще е шампион, въпреки че много от феновете на червените дяволи видяха поредната титла във витрината... И това е най-хубавото - интригата прави първенството интересно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
Guest Rumbata
И пак няма повод за пристеснение. ;)

Дано, щото преди 4-5 год ако не бъркам, пак имахме 7 т. преднина и накрая Арсенал спечелиха....

По-нагоре изразих мнение , че е грешка да се пробваме на всички фронтове...

А Пуул колкото и да ги мразя, не мога да им отрека, че в последните 2 уикенда просто газят наред :(

Link to comment
Share on other sites

Дано, щото преди 4-5 год ако не бъркам, пак имахме 7 т. преднина и накрая Арсенал спечелиха....

По-нагоре изразих мнение , че е грешка да се пробваме на всички фронтове...

А Пуул колкото и да ги мразя, не мога да им отрека, че в последните 2 уикенда просто газят наред :(

 

Не бъркаш-тогава водехме с 8 точки дори и Арсенал станаха шампиони.

Приоритетът на Сър Алекс е Шампионската лига,другите фронтове са второстепенни за него.

А Пуул нека да си газят,накрая ще ги видим. ;)

Link to comment
Share on other sites

Лиръпул прегазиха един от европретендентите в Англия като руски танк - авганистански палатков лагер...

 

Чак шубе ме хвана... чудя се какво ще ги спре...

Link to comment
Share on other sites

Пуул приятно и силно ме изненадват 3-ти подред мач мачкат с лекота. И въпреки скъсяването на дистанцият и новата загуба на МанЮ тука гледам все още има един-два индивида дето продължават да викат:"Спокйнооо,всичко е наред." Ей на тва му се вика да не знеш за кво става въпрос

Приоритетът на Сър Алекс е Шампионската лига,другите фронтове са второстепенни за него.

А Пуул нека да си газят,накрая ще ги видим. ;)

А начи за съра викаш Премиър лиг е второстепенна? Тогава за кво ли от толкова сезони така усилено се опитава да догони Пуул по титли и всички говорят за тва?

Link to comment
Share on other sites

И да не е второстепенна,Ливърпул нищо няма да направят,защото нямат манталитета на победители...Кога за последно са печелили първенството..? ;)

Аз също искам повече домашните турнири,отколкото Шампионската лига.

Коментарите кой знае за кво става въпрос и кой не,си ги спести за себе си. ;)

Link to comment
Share on other sites

Отложеният мач е с Уигън на ОТ - не виждам проблеми с победата...

Срещу Портсмут е отложеното домакинство на Манчестър Юнайтед. Погледни таблицата с изиграните мачове и ще видиш, че само тези два отбора имат изигран мач по-малко.

Иначе, мен титлата не ме вълнува особено. Само искам Нюкасъл да останат в Лигата. Надявам се да поднесем изненада срещу Челски другата седмица:)

Link to comment
Share on other sites

Лиръпул прегазиха един от европретендентите в Англия като руски танк - авганистански палатков лагер...

 

Чак шубе ме хвана... чудя се какво ще ги спре...

 

По-добре от мен знаеш, че пилците на есен ги били "бройка ли" :lol:

Link to comment
Share on other sites

По-добре от мен знаеш, че пилците на есен ги били "бройка ли" :lol:
Пилците се броят напролет. Доста мои съмишленици по клуб, обаче, още щом дръпнахме пред пуул ни видяха шампиони.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нещата май пак се нареждат за 68-ми пореден път.

От 1 до 4 място - Ман,Челси,Пул и Арсенал...нататък да се нареждат кой където иска. :D

Това е единственото първенство без грам интрига за ШЛ-местата.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мале, мале, в сравнение с първото полувреме на Анфийлд "Опълченците на Шипка" е като приказка за лека нощ :D

Лошото е, че второто полуверме Пуул ще са още по-надъхани и ще ни обърнат.

Link to comment
Share on other sites

OMG! OMG! OMG!

При 2:1 бях готов да хвърля лаптопа през терасата...а сега...не, не мога да повярвам!

Какви обрати, какви чудеса. Добре, че ливърпулци се скъсват да грешат :)

Link to comment
Share on other sites

OMG! OMG! OMG!

При 2:1 бях готов да хвърля лаптопа през терасата...а сега...не, не мога да повярвам!

 

Аз бях на път да си пусна Дейвис - Робъртсън, обаче такъв мач изпуска ли се :pirate

 

Да отбележа и аз, че защитата ни е мегазле :S

 

Ето го бееееееееееееее, ето гооооооооооооооооооооооо баткоооооооооооооооооооо (rofl)

 

както казах защитата ни е леш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много луд мач.... много луд. Тия Ливърпул се скъсаха да правят яки мачове след като ни сгънаха... Аршавин и той е много голям, но защитата на Арсенал ... ... ...

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи...

Не си спомням да съм гледал по-вълнуващ мач на Арсенал!

Като се има предвид, че преди началото очаквах загуба с поне 2 гола разлика, това равенство трябва да ме радва. Ама как да се радвам, при положение, че три пъти повеждахме и не можахме да запазим преднината?!?! Толкова ли е трудно да се бетонираш пред и в наказателното поле?!? Искам да крещя! Да бяхме загубили с 10:0, нямаше да ме е яд толкова! ААААААААААААААААААААААА!

 

 

И защо, мамка му и свински бут, дадоха 5 минути продължение???

Link to comment
Share on other sites

Бааахтиииииииии мачАААААААА !!!! ОМГ Едва ли в близките минути ще мога да заспя. Умазах се от емоции не мога да се изкажа даже както трябва.Само ще кажа че Арсенал изавдиха някакъв нечуван невиждан космически и ненормален късмет. Ако не беше тоя Аршавин резултатът шеще да е съвсем различен. То Пуул мегабуквално сгънаха Арсенал на 44 и ги премазаха, не ги оставиха да дишат ! Може би за първи път виждам такава игра. Смея да кажа ако на тяхно място бяха и МанЮ и те нямаха да могат да си намерят място.Според мен накрая на сезона дори и нищо да не спечелят Пуул категорично могат да вземат приза отбор на сезона- с тея неонормално луди мачове дето направиха през целия сезон Повтарям едва ли ще заспя лесно и скоро!!!!!

П.П ТВа беше ебахти и ненормалния душевен и естетически оргазъм който получих :)))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...