Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
Guest Rumbata
Честита ви усурнайста титла :)

Благодаря, и 3-та поред, взе да ми омръзва вече :P

Link to comment
Share on other sites

Честита титла ама дано не играят така срещу Барцелона, че искам все пак да гледам класен мач.

Link to comment
Share on other sites

Aз пък се вълнувам вече само кой ще изпадне от Премиършип в неделя, че се очерават сериозни драми в последния кръг. Дано Манчестър да победят Хъл.

Link to comment
Share on other sites

Aз пък се вълнувам вече само кой ще изпадне от Премиършип в неделя, че се очерават сериозни драми в последния кръг. Дано Манчестър да победят Хъл.

 

Защо мен пък ми се иска Хъл сити да останат, макар че ще им е трудно щото Фъргюсън ще пусне хора които искат да се доказват и ще дадат всичко от себе си... :)

Link to comment
Share on other sites

Треньорът им е доста мазен и противен, а и не са печелили от много време. Дано Юнайтед играят честно в неделя, макар и с резервите. Надявам се Нюкасъл да направят чудото и да издрапат един хикс на Вила парк, въпреки че мнооого трудно бележат голове.

Link to comment
Share on other sites

радвам се, че дърварите от Боро ще цъкат в Чемпиън, Нюкасъл сами са си виновни, Бромич ми бяха симпатични,но...

 

Всички които играха за нищо /освен за клуба си и чест!!!/ срещу такива дето играят за нещо - биха. Дори и само заради това Хъл-Юнайтед 0-1 и Барса-Осасуна 0-1(ако бях неутрален) бих се надявал точно Юнайтед да вземе ШЛ :excl:

Link to comment
Share on other sites

Оо да, точно заради това, че резервите на Барса не са успяли да победят заслужават да загубят финала в ШЛ...

 

Който покаже по-красива и нападателна игра той да спечели.

Link to comment
Share on other sites

Какво повече да чета предубеденото ти мнение. Неутрален като мен ще иска да гледа един красив финал с красива игра и много голове. Да спечели по-добрия и т.н. Не заради това, че единия по случайност бил, другия паднал... Аз разбирам да го казваш, ама Фърги да беше оставил титулярите си, да сцепят с 4-5 гола Хъл, тогава да ми кажеш, че играят до край и всеки мач е важен за тях, честа преди всичко и т.н. И двата тима играха с еднакво нежелание и доизбутване на 90-те минути, пък ти ми разправяй каквото искаш... :) :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е.че резервите на Барса почти оставиха по този начин Осасуна в групата...в Англия всички отбори,неиграещи за нищо,си взеха без пролем мачовете и нямаше гювечи :)

 

айде със здраве и дано стане добър финал утре вечер B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Абе мача за суперкупата по кой канал ще го дават?

 

И аре някой от по-зарибените да пусне тема...

 

Ред: Докато чакам...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...