Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2008/2009


no7

Recommended Posts

Митак(basten), как да бием с Рууни халф :blink: и две детински грешки, които не ги правим, дори като се събираме в неделя на ГРебната?!Тва е недопустимо за отбор - шампион на Англия и Европа...

 

Роналдо е големият липсващ :excl:

 

Ванчо, каза ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
Митак(basten), как да бием с Рууни халф :blink: и две детински грешки, които не ги правим, дори като се събираме в неделя на ГРебната?!Тва е недопустимо за отбор - шампион на Англия и Европа...

В интерес на истината и 2та отбора направиха много и то смешни грешки... пасове които направо бяха за другият отбор, неточни центрирания и т.н. аз още миналата неделя ти бях казал да не възлагаш големи надежди (понеже и 2та отбора са в слаба форма) и че най-вероятно ще е 1:1 . Но съм доволен все пак, че Пуул победи.

 

Dunc, ами то когато целият отбор зад теб играе зле... как да играеш ти добре. Фърги го е похвалил за начина, по който е паснал на отбора в нападение и за чудсният пас... и в същото интервю казва, че от този мач Юнайтед може само да се чудят как е възможно да не могат да се противопостяват на пресата на Пуул.

Link to comment
Share on other sites

Е, не, просто няма друг такъв идиот като Mike Riley...

Остави го -вярно че е некадърник но едва ли той е виновен че от 5 мача имаме една измъчена победа над Помпи...

 

На мен друго ми прави неприятно впечатление.Как не се привлякоха 1-2 качествени полузащитници, след като в халфовата линия нещата определено куцат Отдавна трябваше да се намерят заместници на Scholes и Giggs.Eвала за всичко, което са направили за отбора, но вече им мина времето и това ясно си проличава в мачовете.По-добре да се оттеглят сега, когато са на върха.Ето Интер взеха Quaresma Челси - Deco, а ние - курец :sick Fletcher се старае момчето, но едва ли ще издържи 60 мача на сезон. О' Shea е бездарник за мен,Харгрийвс що-годе се справя.Единствено Андерсон има качества за заместник на Скоулси но трябва по.често да се налага за да натрупа опит

 

Отзад същата работа е и с Gary Neville - изпята песен е.Миналия сезон Brown си беше чуден на десния бек - не може заради грешака от мача с Пуул да се закотвя на пейката.Иначе днес Евънс ми се понрави

 

Не е нормално за отбор като Юнайтед(Champions of England and Europe :excl: ) от 5 мача да има една измъчена победа...

Link to comment
Share on other sites

Иначе Бербо в два мача срещу преки конкуренти направи 2 асистенции.не е малко като за дебют и като се има предвид че още не са се сработили,но на фона на цялостното представяне на Юнайтед си е добре даже.Малко е скован и като че ли го е страх да шутира още...затова и подаваше само на корееца.

 

Роналдо например само това и чака, да му се отдаде възможност и стреля без да се замисля. Но пък него си го знаем, той е напомпан със самочувствие, за което само евала :punk

Link to comment
Share on other sites

На мен друго ми прави неприятно впечатление.Как не се привлякоха 1-2 качествени полузащитници, след като в халфовата линия нещата определено куцат Отдавна трябваше да се намерят заместници на Scholes и Giggs.Eвала за всичко, което са направили за отбора, но вече им мина времето и това ясно си проличава в мачовете.По-добре да се оттеглят сега, когато са на върха.Ето Интер взеха Quaresma Челси - Deco, а ние - курец :sick Fletcher се старае момчето, но едва ли ще издържи 60 мача на сезон. О' Shea е бездарник за мен,Харгрийвс що-годе се справя.Единствено Андерсон има качества за заместник на Скоулси но трябва по.често да се налага за да натрупа опит

 

Отзад същата работа е и с Gary Neville - изпята песен е.Миналия сезон Brown си беше чуден на десния бек - не може заради грешака от мача с Пуул да се закотвя на пейката.Иначе днес Евънс ми се понрави

 

Не е нормално за отбор като Юнайтед(Champions of England and Europe :excl: ) от 5 мача да има една измъчена победа...

Ами ршил е може би Съра че има достаъчно полузащитници които му вършат работа и могат да изнесат всичките мачове през сезона,пък и тва е и мойто лично мнение шото освен споменатите Скоулс и Гигс(кйто за разлика от Скоулс още от края на миналия сезон доста си поседява на пейката и играе значително по-малко в сравнение с преди) имат още Нани, Андерсон, Карик, Харгрйвс, Парк че и Роналдо които мисля си са достаъчми и като бройка и като клас да заместат двете застарели звезди а даже и могат да играят на няколко поста в халфовата линия . Колкото до Браун на мен ми се струва че го остави на пейката не защото го е нарочил за виновник за гола на Пуул ами щото все още брои Невил за безспорния номер едно както на този пост така и за капитан и основен "стълб" на отбоа, и при положение че вече е напълно възтановен го пуска. За Бербо съм съгласен че явнп все още не се е отпуснал има напрежение и е леко скован

Link to comment
Share on other sites

Бербо с висока оценка след мача с Болтън

Съб, 2008-09-27 20:42

 

Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов получи висока оценка за играта си срещу Болтън в мача завършил с 2:0.

 

Бербатов не успя да отбележи първото си попадение за "червените дяволи", но впечатли коментаторите и журналистиещте на английското радио "Би Би Си" с добрата си техника.

 

"Ако говорим за техника, Бербатов е най-добрият футболист след Зинедин Зидан", бе коментарът на радиото ;)

Link to comment
Share on other sites

Доста изненадваша загуба на Арсенал като домакин и Хъл Сити май се очертава да бъде тазгодишната приятна изненада-симпатичен отбор са и играят добър футбол.Браво на Ливерпуул за победата в градското дерби тая гпдина започват наистина малко по- добре шампионата и явно много са се надъхали да станат първи

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вчера целия кръг беше с интерсни мачове и особено кво дерби се получии между Арсеал и Тотнъм лелеееее изкефих се макисмално.Къв гол заби Бентли от 40 метра като го видях такъв мощен вой нададах и удара на Модрич също беше от уникалните за Бербо в другия мач няма да говора- луд, луд !

Link to comment
Share on other sites

Победа на Юнайтед ,гарнирана със загуби на Пуул и Арсенал :punk :punk

 

иначе все още никой не е плюл по Бербатов - започвате да ме разочоровате, момчета...

Link to comment
Share on other sites

Шшшшш... тоя Реднап някакъв изрод! Не мога да повярвам, че това е същия отбор, дето го биеше всеки... И сега наказа LiverFool... Драма! Арсенал и те го издуфафа... Манчо се изпотиха яко в края на мача, докато Челси прегази Съндърланд...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...