Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Трио пакета ще е на цена от 36 лв (потвърдиха ми го на касата).

Просто увеличават скоростите и намалят малко таксите.

По офертно е от колкото актуалните 45.90 :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DSCN1494.jpg

 

малко не е на фокус,обаче батерията беше на 0

И с тази снимка искаш да покажеш...???

Link to comment
Share on other sites

И с тази снимка искаш да покажеш...???

 

какво представлява самия кабел :)

има хора които искат да всичко да знаят,до най малката подробност :)

Link to comment
Share on other sites

Засега все още е в сила промоцията за втори безплатен SD STB при включване на телевизия, но за трети - най-добре е да попиташ на касата или по телефона.

Тази промоция не важала за новия троен пакет на 36 лв, който още не е влязъл в сила и не е обявен. Всеки допълнителен STB - +5 лв.

Иначе без едногодишен договор си оставала базовата цена от 46 лв.

Скоростите се увеличавали от 20 на 40 за едната тарифа и съответно от 40 на 60 Mbit/s за другата.

 

За момента никой не може да бъде включен или прехвърлен на тези условия. След 1 септември, когато ги обявят официално, ще се сключват договори и ще бъдат в сила новите условия. Настоящи клиенти към 1 септември не минават автоматично на новите условия като цени и скорости, а трябва да преподпишат нови договори.

Edited by Ilves
Link to comment
Share on other sites

Тази промоция не важала за новия троен пакет на 36 лв, който още не е влязъл в сила и не е обявен. Всеки допълнителен STB - +5 лв.

Иначе без едногодишен договор си оставала базовата цена от 46 лв.

Скоростите се увеличавали от 20 на 40 за едната тарифа и съответно от 40 на 60 Mbit/s за другата.

 

За момента никой не може да бъде включен или прехвърлен на тези условия. След 1 септември, когато ги обявят официално, ще се сключват договори и ще бъдат в сила новите условия. Настоящи клиенти към 1 септември не минават автоматично на новите условия като цени и скорости, а трябва да преподпишат нови договори.

 

Аз пък до колкото знам скоростите си се удвояват без клиента да подписва нови договори. Специално за интернета говоря.

Edited by JiMbo
Link to comment
Share on other sites

Аз казвам какво са ми казали от центъра им за обслужване на клиенти, специално за договорите и преминаването към новите планове. За скоростите информацията е от касата.

Link to comment
Share on other sites

Има-няма, аз казвам какво ми казаха. Затова и като попитах евентуално ако се включа преди това, отговорът беше, че няма смисъл — просто да изчакам 1 септември, за да не се занимавам с преподпиване на договор, за да важат и за мен новите условия.

Link to comment
Share on other sites

Ето това е логичното обяснение:

 

За нови и настоящи клиенти - промо цена на трио-пакета е с подписване на 12 м. договор.

При безсрочен договор цената си остава 45,90 лв.

 

Ние няма автоматично да намалим цените, това става само по желание на настоящия клиент.

Новата цена влиза в сила от месеца следващ този, в който клиента е завил желание за промяна.

В зависимост от датата на промяна и от абонаментния план, понякога излизат изравнителни суми, които се приспадат във ваша полза.

 

Отстъпките при предплата важат само за клиенти на безсрочен договор.

С две думи - безрочен договор с възможност за 5 = 6 или 10 = 12 (при предплащане),

или по-ниска месечна цена с 12 м. договор, без отстъпки при предплата.

Link to comment
Share on other sites

На теб кое не ти стана ясно, че ги наричаш мошеници? Намалянето на цените важи само за тези, които са обвързани със срочен договор, т.е. които не могат да се откажат от услугата следващите 12 месеца. Такъв договор не може да се подпише едностранно от страна на доставчика без съгласието на клиента, защото всички договори до сега са безсрочни и могат да бъдат прекратени по всяко едно време по желание на клиента! Това, че ти си недосетлив не означава, че трябва да обиждаш по умните от теб! Бъди здрав.

Link to comment
Share on other sites

Егати и мошениците. нямало сами да намалят цените...

 

Много зависи какъв ти е договорът. В моя договор за интернет пише: "Всички промени в настоящия договор се извършват с допълнително споразумение....". Т.е. ако има промяна в условията трябва да се преподпише нов договор. От друга страна има договори, в които пише, че доставчикът може едностранно да го променя. Така че четете си договорите и тогава пишете :)

Link to comment
Share on other sites

Много зависи какъв ти е договорът. В моя договор за интернет пише: "Всички промени в настоящия договор се извършват с допълнително споразумение....". Т.е. ако има промяна в условията трябва да се преподпише нов договор. От друга страна има договори, в които пише, че доставчикът може едностранно да го променя. Така че четете си договорите и тогава пишете :)

 

 

Абсолютно си прав Stenli! Просто трябва да се чете, за да няма после, ама аз не разбрах или аз не знаех! Аз съм си прочел и договора и общите условия, за да ми е мирна главата!

Link to comment
Share on other sites

На теб кое не ти стана ясно, че ги наричаш мошеници? Намалянето на цените важи само за тези, които са обвързани със срочен договор, т.е. които не могат да се откажат от услугата следващите 12 месеца. Такъв договор не може да се подпише едностранно от страна на доставчика без съгласието на клиента, защото всички договори до сега са безсрочни и могат да бъдат прекратени по всяко едно време по желание на клиента! Това, че ти си недосетлив не означава, че трябва да обиждаш по умните от теб! Бъди здрав.

 

Първо аз не съм им абонат, та да им чета договорите, второ да ми рекламират увеличение на скоростите и намаляне на цените, без да споменат тази подробност...какво повече!

Link to comment
Share on other sites

Реално промоцията си е малко подвеждаща.. Не защото не ги пускат автоматично,а защото и до сега ако си предплатиш за 12 месеца,плащаш само за 10 и цената на месец става 38,5~ лв на месец :D Та реално 'нова' далавера няма :tongue

 

По-скоро нов вид 'обвързване'. Единият вид е с договор да си плащаш редовно 12месеца,другият е да си предплатиш за 12месеца. За тях е все едно :)

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

И все пак е факт, че и в двата случая спестяваш около 10-тина лева на месец, което не е малко.Аз лично, вероятно ще се възползвам от срочен годишен договор в пакет трио.

Link to comment
Share on other sites

Първо аз не съм им абонат, та да им чета договорите, второ да ми рекламират увеличение на скоростите и намаляне на цените, без да споменат тази подробност...какво повече!

Къде всъщност видя рекламиране на скорости и цени?

Все още нищо не е обявено официално.

А тази подробност, не просто е спомената, а е написана във форума на доставчика, та който се интересува предварително, да го знае.

 

Къде видя некоректно отношение???

 

EDIT:

Току що се появи и официалната обява на новите условия:

 

 

Страхотна промоция за всички абонати на CooolBox Duo

От 01 Септември до 20 Декември всички абонати на CooolBox Duo,

могат да се възползват от страхотната оферта за добавяне на

цифрова телевизия към услугите Интернет и телефон.

 

Освен, че телевизията струва само 12 лв. към цената на CooolBox Duo Standard,

през първия месец от своя абонамент клиентите ще гледат телевизия напълно безплатно.

Т.е. първият месец ползвате Trio, a плащате за Duo. Не се заплаща инсталационна цена за услугата телвизия.

Промоцията важи в условията на 12 месечен договор и не може да се комбинира с офертите за отстъпки при предплата 5 = 6 и 10 = 12.

 

За всички, които до момента са ползвали пакет Duo Premium от 41, 90 лв., цената за добавяне на телевизия е 13 лв. с включен ДДС.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Къде всъщност видя рекламиране на скорости и цени?

Все още нищо не е обявено официално.

А тази подробност, не просто е спомената, а е написана във форума на доставчика, та който се интересува предварително, да го знае.

 

 

 

Къде видя некоректно отношение???

 

 

EDIT:

Току що се появи и официалната обява на новите условия:

[/url]

 

 

 

 

Ами от постовете по-горе се спомена, че цената няма да се променя, ако клиента не реши.

 

Тука имах предвид известяването във форума, а и вече е факт.

 

Дотук добре, но нищо не се споменава за цени?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Когато подадох заявката ме информираха че щяло да има нови цени но от септември и да не бързам да предплащам за повече време ами да го направя сега. Още нещо ми обясняваха, но не слушах внимателно и забравих вече - за 6 месеца колко отстъпка съм щял да имам и за 1 година колко ли... нещо такова, но смисъла беше че ей сега като тръгна да плащам да им се обадя да ми обяснят пак каква е промоцията и да преценя. Този месец точно ще пропусна, но идния ще видя. И трябва да се заема да си опрая epay акаунта, че като не съм наясно каква парола съм забил смяната става с ходене до ПИБ пък не ми се иска да се разхождам всеки месец до касите на Cooolbox-a а и N3-то скоро ще свърши това което съм предплатил... ох не е лесно...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

опрая epay акаунта, че като не съм наясно каква парола съм забил смяната става с ходене до ПИБ

че какво общо има ПИБ със смяната на паролата на "е-пий" ? нали си регнал картата - нещата си вървят... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Ми ей това общо има:

 

https://www.epay.bg/reg/?ex=NO2IWeTO.Xc9Jf8lV

 

Да посетите офис на Easypay в Централна кооперативна банка или Първа инвестиционна банка.

 

Не че не мога на някой банкомат да го направя но тъй и тъй имам тези дни ходене до ПИБ...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме устройва новата промоция, понеже си плащам месец за месец.

 

Ама аз не разбрах ако не подпиша нов договор скоростите ми се качват, а цената си остава 46.90 за трио пакет?Или скоростите се качват само ако съм на срочен договор?

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...