Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Договора е подписан за предоставяне на услугата на адрес Х, не за адрес У, З, Т, или Р. Така всеки може да каже, че се мести да живее при баба си и да откаже договора.

Link to comment
Share on other sites

Жалко е защото аз съм доволен и искам да ползвам услугата, но при това положение много ми паднаха в очите. Всичко важи за безсрочните договори. На срочен договор ще платя таксите оставащи до края на договора и край. Други доставчици направиха преместване/включване в новия район без проблем.

От кзп казаха, че могат да ми помогнат, но предпочитам да не губя толкова много време.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте @dRiNKiN_pARk,


 


Ние от CooolBox като компания винаги сме давали право на избор на нашите абонати какъв вид договор да сключат с нас. Както знаете всички наши услуги са на безсрочен договор, като само тройният ни пакет има вариант за срочен такъв. Абоната, който сключва договор с нас сам решава дали той да бъде срочен или безсрочен.


Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Пакет Интернет и телевизия е срочен договор (18 месеца) с цена 29.90 разбира се има и безсрочен такъв, но доколкото си спомням разликата в тарифата беше голяма. Както и да е. Щом такива са ви условията - задължен съм да ги спазя, но не разбирам защо по никакъв начин никой не се опита да ме запази като клиент, още повече че аз се оценявам като коректен такъв. Погледнете в какъв срок съм плащал задълженията си, примерно. Покритие? Еми има, ама било за бизнес клиенти... И няма как да направите компромис и двустранно да прекратите договора без неустойки по взаимно двустранно съгласие? Не съм съгласен

Link to comment
Share on other sites

Нещо по моя въпрос или ще си мълчим ? Предупредих ви преди, че така ще стане като казахте, че спирате Rtl. Ако не вярвате да се върна в темата...

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, Пакет Интернет и телевизия е срочен договор (18 месеца) с цена 29.90 разбира се има и безсрочен такъв, но доколкото си спомням разликата в тарифата беше голяма. Както и да е. Щом такива са ви условията - задължен съм да ги спазя, но не разбирам защо по никакъв начин никой не се опита да ме запази като клиент, още повече че аз се оценявам като коректен такъв. Погледнете в какъв срок съм плащал задълженията си, примерно. Покритие? Еми има, ама било за бизнес клиенти... И няма как да направите компромис и двустранно да прекратите договора без неустойки по взаимно двустранно съгласие? Не съм съгласен

 

Питай какви са условията за временно паузиране на договора.

Link to comment
Share on other sites

@dRiNKiN_pARk,

 

Ако желаете да разгледаме специално Вашият казус и да дадем официално становище, моля да ни предоставите три имена и телефон за контакт, за да можем да направим проверка и да се свържем с Вас.

 

@jozo ще проверим възможността отново да добавим RTL към списъка с излъчваните ни канали. При положително развитие по този въпрос това ще бъде обявено тук, както във форумът ни, така и на нашата Facebook страница.

Link to comment
Share on other sites

О, ако имате възможност, го направете - ще спечелите само адмирации от абонатите. Вярно, повечко реклами има, ама пак е на живо. А и като проучвате, проучете за RTL HD  ;)

Мисля си, обаче, че имаше някаква врътка с RTL и накара всички мрежи, освен Vivacom и Blizoo да го спрат. Вдигнаха рязко цената ли, някакъв договор за ексклузивно излъчване ли имаше...

Link to comment
Share on other sites

Привет @exabyte,

 

Малко по – рано имахме краткотраен технически проблем, засягащ международната свързаност. Може ли да проверите дали към момента връзката се е стабилизирала ?

Edited by Prometheus
Link to comment
Share on other sites

Има вероятност, правата за F1, да се закупят от Диема Спорт. Все в тоя ред, май условията към операторите са по-добри, та вижте и там какво може да изскочи.

 

И аз се присъединявам за Travel Channel HD, пак.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Здравейте @Lucky Luciano, @vebaev,


 


Проучването за канал Travel Channel HD е активно при нас, но за съжаление към момента няма развитие по него :(


Link to comment
Share on other sites

Както и се очакваше - Диема Спорт ще излъчва Formula1 season 2015.

Помислете в тази насока, с един куршум - два заека.

 

И още нещо, за което да помислите - таксата за допълнителен бокс... Само при вас е 5лв. на месец.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае дали при запис на канал може да се избира формата в който да записва приемника? Даден канал ми генерира .mpg файл, но е прекалено голям и ми се иска да му сменя формата.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Записва се транспортния стрийм.

Правилното разширение би трябвало да е .ts и смяната му няма да намали размера.

За да се случи това, трябва сет-топ-бокса да има възможност за конвертиране (транскодиране) в реално време.

Трудно ми е да преценя колко точно би струвал подобен бокс.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте Любители на спорта,

 

От днес може да се абонирате за пакет Diema Extra!

 

Цената е  3,96 лв. и не изисква дългосрочно обвързване.

 

Включва два нови спортни канала в HD качество, които нямат аналог на българския телевизионен пазар:

 

- Diema Sport HD обещава да излъчи най-доброто от „А” група на родното първенство, най-оспорваните дербита от Висшата лига и футбола на Острова, както и още много от най-интригуващите спортни сблъсъци.

 

- Trace Sport Stars пък е първият по рода си канал в България, посветен на живота на спортните знаменитости – начин на живот, любопитни новини, класации, хобита и всичко друго, което вълнува феновете.

 

На разположение сме да ви съдействаме на тел. 0700 45 0 45 както и в нашите Coool Центрове.

Edited by jay
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...