Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

TL-WR841ND

 

Аз съм с WR740. Имам един лаптоп и настолния компютър. Явно не е от рутера, защото моя е по-нисък клас от твоя. Мисля, че има хора с цялата серия на TP-Link и никой не се е оплаквал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

TL-WR841ND

 

Сигурно тъп въпрос но с кабел ли си закачен към рутера или не? И можеш ли да пробваш дали винаги става? Питам за да не излезе, че има някакво друго устройство наблизо което да го смущава...

Link to comment
Share on other sites

JiMbo изпрати ми на личен името по договор на което е услугата и ще проверя ситуацията.

 

Честито !!

От 01.02.2011 стартираме канал ТВ+ за абонатите :)

 

Подробности в форума на cooolbox

Link to comment
Share on other sites

Телевизия по която се излъчват някакви мачове които много хора гледат и им е много важно да могат да гледат именно нея. На мен ми е общо взето все едно дали ще я има или не... като не гледам мачове...

Link to comment
Share on other sites

Да, ясно е, че не всеки гледа тази телевизия , но тя е най-исканата и желана от абонатите. По нея дават Италианското и Испанско футболно първенство, NBA , NHL , F1 , мачовете на БГ отборите в евротурнирите и много други спортни събития . Също така има доста добри филми които за добро или лошо са дублирани с БГ аудио, а не със субтитри.

Също така тестово почваме излъчване на PlanetaHD

Link to comment
Share on other sites

Да, ясно е, че не всеки гледа тази телевизия , но тя е най-исканата и желана от абонатите. По нея дават Италианското и Испанско футболно първенство, NBA , NHL , F1 , мачовете на БГ отборите в евротурнирите и много други спортни събития . Също така има доста добри филми които за добро или лошо са дублирани с БГ аудио, а не със субтитри.

Също така тестово почваме излъчване на PlanetaHD

 

Ами MTVNHD?

Link to comment
Share on other sites

Да, ясно е, че не всеки гледа тази телевизия , но тя е най-исканата и желана от абонатите. По нея дават Италианското и Испанско футболно първенство, NBA , NHL , F1 , мачовете на БГ отборите в евротурнирите и много други спортни събития . Също така има доста добри филми които за добро или лошо са дублирани с БГ аудио, а не със субтитри.

Също така тестово почваме излъчване на PlanetaHD

италианскотите мачове ги дават предимно по филм+, но когато не се застъпват с испанските - и по тв+ т.е. ранния в неделя(от 12:30) може да го дадат по тв+, но могат и да не го дадат, както и да излъчат два мача от 16ч.(по двата канала) просто защото най-ранния испански е от 18ч. и не се застъпват :)

 

п.п. ако чакаш да гледаш интер-милан примерно от 21:30 в събота/неделя по тв+ ... ще има да чакаш :laughing:

 

п.п.п. не знам какво и как сте преговаряли, но би било добре да ги има и двата канала в пакета. в момента по булсатком филм+ не се води pay-per-view :)

Link to comment
Share on other sites

Да, ясно е, че не всеки гледа тази телевизия , но тя е най-исканата и желана от абонатите. По нея дават Италианското и Испанско футболно първенство, NBA , NHL , F1 , мачовете на БГ отборите в евротурнирите и много други спортни събития . Също така има доста добри филми които за добро или лошо са дублирани с БГ аудио, а не със субтитри.

Също така тестово почваме излъчване на PlanetaHD

 

Тук е и Колитаров, който не малко хора ще гледат. Излъчват се Ария на българския фолклор, Дестинация България. Предавания, които лично на мен много ми харесват. Забелязал съм че дават и обзор на турнири по конни представяния и бойни изкуства от родината ни ;) Новините им са на няколко нива над тези на БуТВ и НайТВ по професионализъм. Също и добър блок се опитват да създадат.

 

samkijot, те ако Булсатя си дадат всичките канали, за какво да им стават абонати ;) Но наистина би било добре ако пуснат и Филм+. Как ще стане не знам.

 

МТВ е абсолютна шитня на квадрат.

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Телевизия по която се излъчват някакви мачове които много хора гледат и им е много важно да могат да гледат именно нея. На мен ми е общо взето все едно дали ще я има или не... като не гледам мачове...

Дедо, и аз гледам мачове, но тази телевизия изобще не ми е в таргета от желани такива.С две думи познах, че ще я пускат, но ми е все тая че ще имам.даже сигурно едва ли ще я гелдам.Особено пък българските мачове. :laughing:

 

Ами MTVNHD?

А по-утрепана музикална телевизия от ХЕМТИВИ едва ли има...Абсолютна боза и тъпотия е тв'а жалко подобие на телевизия.Честно, предпочитам да гледам Тянков.

Link to comment
Share on other sites

Или са ги краднали.

краднали, некраднали ... факт е, че дцц-то дават tv+, film+, hbo, hbo comedy и cinemax от доста време, та винаги някой от конкуренцията можеха досега да подпитат тук и там как стоят нещата и да предизвикат проверки. освен това булсатком едва ли са в неведение, че един оператор в пловдив предава техните "фирмени" канали.

не че правя някаква реклама на тея капути от дцц, ама за 15 лв. много хора биха предпочели тях, отколкото 120+ програми, от които 2/3 са пълнеж, а някои дори нямат сигнал(няма да споменавам името, но то се знае кой визирам).

Link to comment
Share on other sites

Само мен ли ме дразни километричния първи пост и всеки път се налага да превъртам половината страница, докато стигна новите постове?<br>Дали няма начин да се прибере със спойлери примерно?

 

П.П.

Повече от тва не виждам как може да се намали.

 

Много по-добре е, БЛАГОДАРЯ!

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

филм+ се води payperview и затова на този етап не можем да го договорим. Оставаме въпроса отворен за бъдещи преговори.

Не мога да кажа със сигурност кой пуска легално ТВ+ и кой не , но като знам колко усилия ни костваше и каква такса плащаме за него на месец силно се съмнявам някои за 15лв да може да си позволи този канал , да не говорим за HBO-тата които никога не са се съгласявали канала им да бъде в основен пакет без значение от парите (водихме дълги преговори с тях на тази тема), просто това е тяхна политика която са определили някакви умни глави на запад. Оставям на вас да си направите изводите дали е възможно или не излъчването им в основен пакет за 15лв ?? ... Прекалено сме затрупани с работа над услугите за да се занимаваме с клюкарстване и доноси.. има си компетентни органи които може би някои ден найстина ще започнат да вършат някакава работа.. макар, че няма големи изгледи това да се случи като гледам хаоса на пазара

 

Нека направим така.. всеки които не го е чувал канала след 01.02 да го погледа и тогава да даде мнение дали му се струва стойностен или не :)

Edited by sloter
Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е vbox7 повече от 100кб/с не вдига докато зарежда клиповете и естественно аз си чакам като идиот по 5 мин да ми зареди едно клипче с трайност 2 мин това е от месец ако не и повече .......

youtube повече от 200кб/с-250кб/с за зареждане не съм видял .....

В мен ли е проблема ? нормално ли е ?

Link to comment
Share on other sites

В ютюба нямам ядове направо лети ама и на мен ми лагва много от вбокса от както съм на кулбокс,но поради факта,че не ползвам този сайт - проблем нямам.

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е vbox7 повече от 100кб/с не вдига докато зарежда клиповете и естественно аз си чакам като идиот по 5 мин да ми зареди едно клипче с трайност 2 мин това е от месец ако не и повече .......

youtube повече от 200кб/с-250кб/с за зареждане не съм видял .....

В мен ли е проблема ? нормално ли е ?

 

Дай някой примерен клип, който не можеш да заредиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...