Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Тук остава друго впечатление. Изравяш цитати от цялата тема какво съм писал някъде си, опитвайки да покажеш нещо... ама какво ли точно.. (там около чуждиците нещо ама...)

 

Това за чуждиците беше отправено към другите двама потребители.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прясно - прясно

1108136914.png

1108138786.png

32058753.png

32058842.png

32058908.png

Мъка, мъка, мъка....

Теди, вярно, че се изявяваш като абсолютен файърбат в тази тема...., а тя дори не е за твоят доставчик ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Вижте сега. Дайте да пишем само нормални клиенти. Какво да разбираме под нормални клиенти? Такива клиенти, които нито братченцето ѝм, нито брадчетченцето ѝм, нито мамицата ѝм, нито бащицата ѝм са на някаква позиция в даден доставчик, чрез които си гарантират по-добричък нетец спрямо останалите! Значи аз говоря за нещата от гледна точка на нормалния потребител, онези връзкарченцета не ме интересуват. Затова нека само нормалните потребители да оценяваме даден доставчик. Да, аз съм нормален потребител и оценявам обективно текущия си доставчик, не като някои кукуфци нямащи нищо общо с дадения оператор, който коментират!

 

Как да оценя даден ресторант, когато не съм ходил в него??? На базата на какво? ;)

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Ангеле, Теди - престанете с глупостите в темата, защото започнах да получавам оплаквания. Не сте от вчера тука, знаете къде е мястото за лигавене, сарказми, простотии и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Чет Яну 13, 2011 11:10 am

Уважаеми клиенти,

 

С настоящето Ви уведомяваме, че поради планирана профилактика в мрежата на CooolBox на 14.01.2011г. между 07:00ч. и 09:00ч. са възможни

краткотрайни прекъсвания на предоставените Ви от нас услуги. Ако след обявения времеви интервал за профилактика все още имате проблем с предоставените Ви услуги, моля свържете се с нас на познатите Ви телефони.

 

 

С Уважение,

CooolBox Support Team

Пет Яну 14, 2011 1:51 pm

Здравейте,

Профилактиката приключи успешно.

Имаше проблем с ъпгрейда на един от опорните суитчове, който малко удължи прекъсването за абонатите които са зад него.

Благодарим за разбирането и весело сърфиране

 

http://forum.cooolbox.bg/viewtopic.php?f=10&t=431

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Не работи :bgrin:

Обади се на сУпорта :laughing: ... аз така правя.

Така. Нета от Новата година насам е в киреча и продължава да затъва там. Не знам каква е причината, но вече прекаляват с търпението ми и скоро ще останат с един клиент по-малко. Почва да ми писва да чакам по няколко секунди да зареди страница или да рефрешне. И тези мизерници БТК са в пъти по-добре в момента. Последните дни е направо мъка да браузваш. Преди седмица имаше някакви техници които не знам какво правеха по кабелите... опс по оптиката на блока, но след тях... не ми се говори. Тази седмица ще уча виенски валс, но другата... ще им вдигна голям скандал. Ако и след него положението остане същото - шута в гъза. В момента изпитвам носталгия по нет-а от ДСС...

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Обади се на сУпорта :laughing: ... аз така правя.

Така. Нета от Новата година насам е в киреча и продължава да затъва там. Не знам каква е причината, но вече прекаляват с търпението ми и скоро ще останат с един клиент по-малко. Почва да ми писва да чакам по няколко секунди да зареди страница или да рефрешне. И тези мизерници БТК са в пъти по-добре в момента. Последните дни е направо мъка да браузваш. Преди седмица имаше някакви техници които не знам какво правеха по кабелите... опс по оптиката на блока, но след тях... не ми се говори. Тази седмица ще уча виенски валс, но другата... ще им вдигна голям скандал. Ако и след него положението остане същото - шута в гъза. В момента изпитвам носталгия по нет-а от ДСС...

 

Колега и при ДСС е същото положение с браузването...

иначе други сървиси са ОК(торенти,скаип...)

пускам пинг до адреси извън БГ и периодично дропва

Link to comment
Share on other sites

При мене никакви проблеми-нито със сайтове,нито с нета :rolleyes:

Това с логването най-вероятно се дължи на браузера.Примерно при мен доскоро нямах забележки относно Firefox,но напоследък нещо не ми визуализира някои страници както трябва.Най-вероятно се дължи на някаква несъвместимост при добавките ,които съм инсталирал-над 40 броя :))

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

някой отваря ли този My link

 

или този My link

Първия проработи - втория... не съвсем :unsure:

 

П.С.

НА БТК втория сайт също не се отваря.

Първия обаче зарежда значително по бързо!!!

Edited by pAbLo_
Link to comment
Share on other sites

При мене никакви проблеми-нито със сайтове,нито с нета :rolleyes:

Това с логването най-вероятно се дължи на браузера.Примерно при мен доскоро нямах забележки относно Firefox,но напоследък нещо не ми визуализира някои страници както трябва.Най-вероятно се дължи на някаква несъвместимост при добавките ,които съм инсталирал-над 40 броя :))

 

Операта ми се струва най стабилна за сега.Обаче съм свикнал със лисугера,и е нужно време докато премина изцяло на Опера ,явно :beer:

Link to comment
Share on other sites

Дайте актуално мнение, как е интернета на cooolbox в последно време. Видях по-горе някой беше написал, че е зле след нова година.

По специално има ли забавяне като се играе?

Link to comment
Share on other sites

Има единични абонати с които има различни по тип проблеми и над които се работи.

Иначе мрежата се разраства непрестанно , но по начина по които е направена само се добавят напречни връзки и ново оборудване.

Глобални проблеми няма.

Link to comment
Share on other sites

Дайте актуално мнение, как е интернета на cooolbox в последно време. Видях по-горе някой беше написал, че е зле след нова година.

По специално има ли забавяне като се играе?

много доволен :)

Link to comment
Share on other sites

Дайте актуално мнение, как е интернета на cooolbox в последно време. Видях по-горе някой беше написал, че е зле след нова година.

По специално има ли забавяне като се играе?

Играя Unreal Tournament с приятели от DC Corp.

Няма ядове.

Link to comment
Share on other sites

странен проблем в замунда имам ... започна ли да свалям /сийд-вам нета пада :confused .

Докато с другите международни тракери няма проблем,сийд-вам си с дни наред и нета си е стабилен.

И с рутер,и без рутер работата е същата.Явно нещо бг пиъринга се бъгва.

с Utorent 2.0.3 съм

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

И аз имах същия проблем с uTorrent, но не със замунда, а с един единствен торент от The Pirate Bay. Много странно. Пускам торента, почва загуба на пакети. Спирам торента, всичко се оправя. Накрая спирах и пусках само тоя торент и виждах как заради него стават нещата. Другите си вървяха без проблем.

 

Обаждах се на съпорта преди това, правеха тестове, нищо нямаше.

 

Пуснах торента през Vuze, без проблем го свалих.

 

Какъв беше проблема, не знам.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...