Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Як-ът не може да бъде сбъркан! :D  Як 9.., но коя модификация е, няма как да се каже.

 

П.п. От към реализъм за графиката на моделите обаче няма какво да се иска повече :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

.............

 

Тоя автограф долу японката ли ти го даде? :laughing: ...тя май на корейка или китайка повече ми прилича, ама карай...

 

Btw синът ми има подобна катана - не декоративна, истинска и заточена като бръснач (вече съм се порязвал при лек допир с нея)...и не ме питай колко струва, само ще ти споделя, че преди да я поръча по негови размери (понеже всяка такава е къстъм мейд), като ми каза радостен колко изгодно ще я вземе...му препоръчах по-добре за тия пари да си вземе една хубава кола. :))

 

 

А що се отнася до десктопите, аз винаги си избирам разни успокояващи природни картини (гори, езера, планини, водопади и т.н.), които подменям през няколко месеца като ми омръзне поредния. В момента съм с този:

 

b683aaeff5bf28ad.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пламене, кво е това е ХР бе майна...2016 година сме вече.  :)

А относно японката, аз имам фетиш към такива дръпнати, даже и на жената съм казал, че я сменям само за японка.  :pirate

Link to comment
Share on other sites

Що просто не й дръпнеш очите (на жената)...така и тя ще е по-спокойна относно евентуалната смяна. :bgrin:

 

А що се отнася до 2016-та - при моя темп на живот, някакви си стотина-двеста години не са от особено значение...ще го сменя това XP...обещавам...някъде към 2050-та! :evil

 

П.П. ...и само от чисто любопитство да попитам  - ако го сменя още сега със 7, 8 или 10, ще започна ли да работя повече или евентуално по-бързо и по-лесно? ;)

Link to comment
Share on other sites

Що просто не й дръпнеш очите (на жената)...така и тя ще е по-спокойна относно евентуалната смяна. :bgrin:

 

А що се отнася до 2016-та - при моя темп на живот, някакви си стотина-двеста години не са от особено значение...ще го сменя това XP...някъде към 2050-та, обещавам! :evil

 

П.П. ...и само от чисто любопитство да попитам  - ако го сменя още сега със 7, 8 или 10, ще започна ли да работя повече или евентуално по-бързо и по-лесно? ;)

Не става с дърпане, пробвал съм.

Ти пък нещо мнго на вътре го прие това за ХР то, пошегувах се просто. Екстрата на новите ОС е, че просто ще можеш да ползваш повече рам памет, щот някак не мога да си представя, че си турил 64 битово ХР.

Link to comment
Share on other sites

Не, 32 битово е. :) ...и имам като втора ОС на този лаптоп един Win7 (не ми допада много, а и не ми дава нищо повече от XP-то, освен че разпознава андроида)...за Win8 не искам и да чуя, а за десятка мисля, че ми е още рано, пък и при него не ми харесват врътките на M$ с обновяванията, регистрациите и т.н. За да смени нещо човек, трябва да има някаква логична причина - или да се е развалило, или да работи бавно и да му създава проблеми, или да не може по някакви причини да си свърши работата...или поне да му е омръзнало. При мен няма нито едно от тези, а доводът, че само затова, понеже вече сме 2016-та, някак си не ми се струва достатъчно убедителен да ме накара да сменя тази ОС с друга, която съм опитал и не ми е допаднала. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...