Jump to content

Photo

Show Your Desktop

• Please log in to reply
745 replies to this topic

#1 sMARTBomber

sMARTBomber

2 метра мъж

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2356 posts

Posted 14 February 2004 - 11:06

Предлагам в тази тема всеки да си shot-не десктопа и да го покаже на другите. На мен например винаги ми е било любопитно какво им върви на другите в tray, каква тема използват, wallpaper (често сменян, но примерно да се види), икони по desktop-а и тн...
[Tutor]За който не знае как се прави screenshot, пояснявам че се натиска [PrintScrn] и след това се отваря Paint и paste(Ctrl+V). Следва File -> Save As... -> избира се формат JPEG (Задължително!!! Иначе ще ви се прецака компютъра много яко!!!) -> [Save]
Има и програми за това, но за един shot не си струва усилието...
[/Tutor]

Ето и моят shot:
Тук

И понеже иконите съм ги махнал от desktop-a, щото ме дразнят, съм ги сложил в Start-менюто, ето ги и тях:
Тук

Edited by sMARTBomber, 20 October 2005 - 20:45.

If you can't be good - be bad...

#2 ov3rm4n

ov3rm4n

дрон

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6797 posts

Posted 14 February 2004 - 11:08

Лошо няма... Ама хайде просто да слагаме линкове към шотовете, вместо да ги постваме - иначе става грозно и мазано - ще ти отваря бавно страницата и ще има да скролираш насам-натам, за да видиш нещо...

#3 SupportMan

SupportMan

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 159 posts

Posted 14 February 2004 - 11:08

ММММ хубав дескатоп ще ми кажеш ли от каде си я намери тамата плзз :confused

#4 groover

groover

sweet as kandi

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2276 posts

Posted 14 February 2004 - 12:42

az ot skoro sum na XP i se o6te sum sus base wall-ove (tam polqnata i planinata) kaje tu site tu ne6to dr, koeto da mi raznoobrazi jivota 6toto noo sku4no.
no na men pone iconkite sa mi qki- si4ki geroi ot detski po cartoon network vi imam kato icon. noo qko no ne si otivat sus wall-a

България има много природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по малко, но само един "Левски" футболен тим. Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но "Левски" блести, опитват се с "Левски" да крачат и крачат, но "Левски" лети!

do you feel the vibes?

#5 poznai

poznai

слабохарактерен

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1730 posts

Posted 14 February 2004 - 13:29

http://warez.ru/invi...2122&hl=desctop

#6 sMARTBomber

sMARTBomber

2 метра мъж

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2356 posts

Posted 14 February 2004 - 14:00

http://warez.ru/invi...2122&hl=desctop

Posted ImageНе искам да флудя, но не трябва ли да се чете поне 2 поста по-нагоре (визирам пояснението на netrootbg) :)

#7 wickedsmile

wickedsmile

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 30 posts

Posted 14 February 2004 - 14:51

here you are...

Desktop #1
Desktop #2

макар че доста често си меня бакграундите :sayjin и този ще е актуален само за седмица... :punk

#8 SupportMan

SupportMan

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 159 posts

Posted 15 February 2004 - 01:52

here you are...

Desktop #1
Desktop #2

макар че доста често си меня бакграундите  :sayjin и този ще е актуален само за седмица...  :punk

Не това има на предвид.Не да ти гледаме лопейпарите а самата тема лентите , прозорците (твоето сребарно да кажем че ако искаш да си го промениш това е тема) самия цвая ;)

#9 sMARTBomber

sMARTBomber

2 метра мъж

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2356 posts

Posted 15 February 2004 - 10:56

Не това има на предвид.Не да ти гледаме лопейпарите а самата тема лентите , прозорците (твоето сребарно да кажем че ако искаш да си го промениш това е тема) самия цвая  ;)

Напротив, wickedsmile много точно е направил shot-овете. Идеята е не само този който е с нестандартна тема да слага, а всеки за да може да се види

какво им върви на другите в tray, каква тема използват, wallpaper (често сменян, но примерно да се види), икони по desktop-а и тн...

Нека другите взимат пример от wickedsmile :)

#10 AGENT_ORANGE

AGENT_ORANGE

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1501 posts

Posted 15 February 2004 - 11:17

еи гo и моят десктоп http://warez.ru:8080...GE/desktop.jpeg :evil :evil :evil :punk :punk

Edited by AGENT_ORANGE, 15 February 2004 - 11:29.

I AM THE WAR NEVER DISARMED I AM THE WAR WITHIN MY HEART I AM THE WAR SUPREME COMMAND I AM THE WAR LIVING ON THE EDGE I AM THE WAR
Posted Image

#11 4 MOTION

4 MOTION

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 330 posts

Posted 15 February 2004 - 11:38

Az imam virus, koito mi e ogranichil dostapa samo do neta i ne moga da go pokaza - vsashnost e novija M-BENZ s tuning ot "Carlsson"
Партизан е отборът на националистите ,а Звезда на опозицията ,но въпреки това Аркан е бил от Цървена Звезда ........ Volim Partizan Crno-bele boje ,volim Partizan kao oci svoje

#12 KnoppiX

KnoppiX

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1572 posts

Posted 15 February 2004 - 11:50

Аз не виждам смисъл да ви показвам своя деск след като той е супер нормален...
Аз след кат си зех интернет гледам да олекотя системата щото макар и на 1.7 и с 512 Рам след пукснето да около 10-15 процеса които стоят в трей и още няколко които не стоят и кат си пусна квото и да било(например игра) лагва супер много....
Иначе съм на ХР ама съм горе долу като wickedsmile...
Да не смея да кажа че кат сменим тапета и съм същия :tongue :tongue

#13 groover

groover

sweet as kandi

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2276 posts

Posted 15 February 2004 - 12:03

eto i moq desktop. sigurno 6te vi haresa ako ste ljubiteli na cartoon network

desktop 1
desktop2
desktop3
desktop4

България има много природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по малко, но само един "Левски" футболен тим. Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но "Левски" блести, опитват се с "Левски" да крачат и крачат, но "Левски" лети!

do you feel the vibes?

#14 Pero

Pero

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 15 February 2004 - 13:29

Ето и моя десктоп. Не е кой знае какво защото смятам че най-важното е да върши работа и да е удобно.

My Webpage
My Webpage2

#15 XC^^The_Devil^^

XC^^The_Devil^^

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1341 posts

Posted 15 February 2004 - 14:42

eto go i moq desktop kakto i start menu to :P
my-desktop

my-start-menu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My Little Project: Enter
skoda-120-135-ls_big.png

П Р О Д А В А М:

#16 SupportMan

SupportMan

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 159 posts

Posted 15 February 2004 - 15:03

еи гo и моят десктоп http://warez.ru:8080...GE/desktop.jpeg  :evil  :evil  :evil  :punk  :punk

ЗАБЕЛЕЖКА : Агенте не тряяше така да я сеиваж много е голяма, някой хора са с по баваен и-нет :) Поправи се!

#17 Pero

Pero

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 15 February 2004 - 16:42

Е не бе остави я така на мен ми харесва да стоя 5 минути докато я отворял

#18 Viper

Viper

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 742 posts

Posted 15 February 2004 - 19:55

abe ako bqh samo az bi bilo po-podredeno ama nemoga da mu smogna na brat mi pyk i toi obiknovenno ne mi dava da mu baram negovite raboti i vijte rezultata :
http://bubu.to/viper...ers/desctop.JPG

#19 AGENT_ORANGE

AGENT_ORANGE

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1501 posts

Posted 15 February 2004 - 20:08

ЗАБЕЛЕЖКА : Агенте не тряяше така да я сеиваж много е голяма, някой хора са с по баваен и-нет :) Поправи се!

tfa si e tqhen problem ne moi ;)
I AM THE WAR NEVER DISARMED I AM THE WAR WITHIN MY HEART I AM THE WAR SUPREME COMMAND I AM THE WAR LIVING ON THE EDGE I AM THE WAR
Posted Image

#20 NightLife

NightLife

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts

Posted 15 February 2004 - 20:44

http://www.warez.ru:...e/NightLife.jpg

semplo no stava :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users