Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Много сте срамежливи нещо с тия десктопи :) Попринцип и мен ме дразни да ми е неразбория из дескчето, ама напоследък ме мързи, та затова сега е така: жмъц!

Link to comment
Share on other sites

Нищо. По едно време си бях платил на WebShots, но когато се логвам в компютъра си от по-бавна връзка е досадно и го разкарах. Чистичък син цвят с някоя и друга иконка - красота :)

Link to comment
Share on other sites

моят е максимално изчистен

858785_t.jpg

Би ли дал линк с тази снимка на центърчето ни :ghost

Много ме кефи . :D

И супер е , че има още хора който искат десктопа им да е максимално ( твоя е малко пресилено МАКСИМАЛно , ти нямаш нищо :lol: на него ) да им е изчистен ,а не яко претъпкан с работи .

Благодаря предварително за линка със снимката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Би ли дал линк с тази снимка на центърчето ни :ghost

заповядай... :)

clipboard01yh4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Стига де... тази снимка е с ужасно качество - 734х522 - къде е оригинала? Нещо поне 5мегапиксела... Нямаш ли спомени откъде си я взимал?

Link to comment
Share on other sites

Стига де... тази снимка е с ужасно качество - 734х522 - къде е оригинала? Нещо поне 5мегапиксела... Нямаш ли спомени откъде си я взимал?

беше постната в нашия форум или поне беше даден линк за нея... нямам точен спомен... :)

не знам за оригинала, но това съм запазил на компа...

Link to comment
Share on other sites

E KAK ??? И аз съм със същата а държи 2рия монитор да е със същата разделителна способност като първия...

ами незнам, сигурно е от драйверите нещо... не съм имал подобен проблем, веднага си стана както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...