Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply
//off

Това с коя програма се постига

 

"To Do"

"Event"

и календарът и др. екстри ... ?!?!?

Това е с RainLendar!

 

С коя програмка ги правити тия бе :confused Аз моя си го права само със Стила ХП ама при него няма екстри за искаран часовник за времето темп и др. екстри някой може ли да каже с коя програмка го правете ..... Аз преди имах една подобна ама много прееебаше компа ... в смисъл забиваше и имах някви проблеми .... :angry:

 

Отноствно всичко как се прави:

Windows Blind - Visual Style

Icon Packegar - Icons

RainLendar - Календара и "To Do" "Event"

SysMetrix - Stats за мп3-то на който и да е плейьр,колко % ти работи ПС-то!Исползвана рам и свободна!Емаил,Температура,Използване на интернета и др.

CursorXP - Mouse Style

 

Ако искате да не лоадвате толкова програми свалети си DesktopX Дам е всичко!Има много хубави теми!+Всичко това дето изброих!

 

А иначе по темата това е новия ми който го правих 2 сек точно :)!

Link to comment
Share on other sites

Windows Blind - Visual Style

Icon Packegar - Icons

RainLendar - Календара и "To Do" "Event"

SysMetrix - Stats за мп3-то на който и да е плейьр,колко % ти работи ПС-то!Исползвана рам и свободна!Емаил,Температура,Използване на интернета и др.

CursorXP - Mouse Style

 

Ако искате да не лоадвате толкова програми свалети си DesktopX Дам е всичко!Има много хубави теми!+Всичко това дето изброих

 

Втората ми ОС е Линук!Ама не съм снимал теска й :)

 

EDIT:Някой да знаеше как се казва програмата за Visual Style Aline**** ма как беше!?Ако може и линк към нея ако някой се сети!

Link to comment
Share on other sites

EDIT:Някой да знаеше как се казва програмата за Visual Style Aline**** ма как беше!?Ако може и линк към нея ако някой се сети!

А много ти благодаря за програмката сия само си я свала и ще са заиграя :D

Иначе за кой АЛИЕН Стиле говориш :confused Защото Style Xp има един Alien Style , а валлпапера е този на аватара ми ... за него ли става въпрос ?!? Ако за него става въпрос кажи ша са поразтърса вида от къде го бях свалил ... сещам се кой саит само треа го потърса .... даже моа го имам и на компа ;)

ЕДИТ: Такам свалих си програмката ..... свалих си няколко стилчета ама сичките миришат от всякъде ... аре някой да ми даде някъв линк към някой хубав стил и да е поне близко до виндовса , а не да го променя отсякъде и аз да не знам как да си отвора една папка и се пак искам ми се запазят иконите на десктопа ... благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

мноо тъпи десктопове сериозно с изклю4ение на този със линспайър темата ама тва е Линукс батка.Не искам да ви обидя ама тея ску4ни ХиксПета не стават за нисто и кво десктоп само с разли4на картинка и няклко глопави иконки я вижте малко Всъщност видях после 4е има и яки виндовси ама Линукс е красив по принцип а не само като си дадеш мноооооооого зор да стане такъв http://www.flickr.com/photos/93475507%40N00/ не е наи доброто което мога сега ми е по добър в 4ервен цвят ама докато се сетя акк да го направя прозра4ен ... ми се ... и няма смисал ако всеки ще си показва ску4ното ХП със няква картинка отзад слойете ми несто там отгоре Дали ше е талисман(е тва ся е яко един приятел ме пита за моито ХР дали не е Джентуу) дали нещо друго .

Link to comment
Share on other sites

I use Linux. I have a large penis on the internet.

 

Get out. :angry:

 

Мхехех. Ама сравни ми един Еnlightenment с квито и да са там Window Blinds и т.н. И хубавото в случая е че под Линукс сам си инсталираш нещата и знаеш с какво си тъпчеш харда. Все пак, пробвах прехвалените играчки за уиндоуския десктоп ... в последствие разбрах само, че ти тъпчат Program Files с глупости и са трудни за изкореняване. Квото и да ми говорят че линукс нямал френдли интерфейс, никой няма да ме убеди ... така или иначе не изкарвайте операционната си система виновна за това, че десктопа ви прилича на **з и надявам се няма да има спорове относно операционната система ... както и да е, много се отнесах ... :)

И се извинявам, малко офтопик стана.

Link to comment
Share on other sites

Моля някой модер да делне поста на @earache или поне да го направи линк дето воде към този деск!ЩЕ ПОВЪРНА!Махнете го.... :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

... много глупости...

 

1. Windows Blinds е ужасен, има специално uxtheme.dll, с което можеш да ползваш нови теми без да се дръстиш с Blinds или някакви подобни ужаси.

 

2. Не се дразня, че ползвате Linux, всеки има право на избор, дразня се, че се имате за нещо повече, особено когато става дума за визия. Прощавай, ама 90% от Linux desktop-овете, които съм виждал са ужасно кичозни и бодат очите.

 

3. Ползвам Windows, не защото съм по-хитър от някой, а защото върши нещата, които искам.

 

4. r90ozc.png

Link to comment
Share on other sites

вие дето ползвате линукс се чувствате се едно сте някви богопомазани, ние простичките хора кво ли разбираме :cry

DELUXe, може ли линк за уолпейпъра :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...