Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

desk2vb.jpg

 

em tova e skoro smqtam malko da go obnovqvam 6toto mi pisna taka

em ne sam nqkav fen na mnogo ikoni daje me draznat si4ko kvoto mi trqqq e dolu v quick launch tova e za sega :P pozdravi

Link to comment
Share on other sites

Понеже нямаше какво да правя и разглеждах темата . Не мога да разбера защо трябва през 1 , 2 дни да се сменят "DESKTOP-овете" толкова бързо ли ви омръзват ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Понеже нямаше какво да правя и разглеждах темата . Не мога да разбера защо трябва през 1 , 2 дни да се сменят "DESKTOP-овете" толкова бързо ли ви омръзват ... :wacko:

 

Aз със стария ми деск изкарах повече от година. Ама новия ме жегна и не смятам да го махам скоро.

 

http://img49.imageshack.us/my.php?image=ludnica4cw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aз със стария ми деск изкарах повече от година. Ама новия ме жегна и не смятам да го махам скоро.

 

http://img49.imageshack.us/my.php?image=ludnica4cw.jpg

Wow... wallpaper-a кърти... :punk

може ли линк...

Link to comment
Share on other sites

Новия Клик!

АКо може и коментарите ви за не го : :) може да коментирате дали ви харесва а-у тука или там кадето е отделено специално място за това ;)

може ли линк с уалпапера :bgrin:

 

edit: мерси:)

Link to comment
Share on other sites

Новия Клик!

АКо може и коментарите ви за не го ::) може да коментирате дали ви харесва а-у тука или там кадето е отделено специално място за това ;)

 

//off

Това с коя програма се постига

 

"To Do"

"Event"

и календарът и др. екстри ... ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Новия Клик!

АКо може и коментарите ви за не го ::) може да коментирате дали ви харесва а-у тука или там кадето е отделено специално място за това ;)

 

 

Моя десктоп :D

С коя програмка ги правити тия бе :confused Аз моя си го права само със Стила ХП ама при него няма екстри за искаран часовник за времето темп и др. екстри някой може ли да каже с коя програмка го правете ..... Аз преди имах една подобна ама много прееебаше компа ... в смисъл забиваше и имах някви проблеми .... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...