Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

earache, тази картинка е повече от брутална...

 

 

Моля някой модер да делне поста на @earache или поне да го направи линк дето воде към този деск!ЩЕ ПОВЪРНА!Махнете го.... :sick :sick :sick :sick :sick :sick

 

Being heartbroken is not enough. Ужасното е не това, защото то не се случва, а обратното - да

 

Ама нали искате десктопове бе кво пищите

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply
1. Windows Blinds е ужасен, има специално uxtheme.dll, с което можеш да ползваш нови теми без да се дръстиш с Blinds или някакви подобни ужаси.

 

2. Не се дразня, че ползвате Linux, всеки има право на избор, дразня се, че се имате за нещо повече, особено когато става дума за визия. Прощавай, ама 90% от Linux desktop-овете, които съм виждал са ужасно кичозни и бодат очите.

 

3. Ползвам Windows, не защото съм по-хитър от някой, а защото върши нещата, които искам.

 

4. r90ozc.png

аз ползвам линукс не шото съм мноо хитър или умен а защото знам какво правя по добре се държи от виндовс и е по красиво.

за кво ми е някав грозен виндовс макар че имам и то заради една програма само

и между другото тея икони май пак идват от Линукс хахахахахахахаах!!!

ина4е е хубав "декса" като за виндовс

Link to comment
Share on other sites

аз ползвам линукс не шото съм мноо хитър или умен а защото знам какво правя по добре се държи от виндовс и е по красиво.

Извинявам се за оффа, но наистина бих искала да разбера какво точно си искал да кажеш. Оценявам това, че пишеш на кирица, но ако ще ти е по-лесно, а за нас по-разбираемо, пиши на шльокавица, моля те.

Link to comment
Share on other sites

DELUXe, може ли линк за уолпейпъра :bgrin:

 

Нямаш никакви грижи, ето го:

 

wallpaper2jc.th.jpg

 

 

ЕДИТ: Сега попаднах на едни модификацийки на роял темата и си направих нов деск, мноо ме радва:

 

xxx5ct.jpg

 

:love

Link to comment
Share on other sites

А искам да ви питам защо,когато си сложа някакъв цветен (различен от черно) тапет и иконките ми се почернят и стават доста ръбати като без anti-aliasing :confused :blink: Демек имат черно около тях.Погледнах от настройки на display от Контрол Панел или от пропъртийс на деск-а ама - йок!?

Link to comment
Share on other sites

А искам да ви питам защо,когато си сложа някакъв цветен (различен от черно) тапет и иконките ми се почернят и стават доста ръбати като без anti-aliasing :confused :blink: Демек имат черно около тях.Погледнах от настройки на display от Контрол Панел или от пропъртийс на деск-а ама - йок!?

ако говорим за XP май беше това:

Start/Control Panel/System/Advanced/Performance/Settings/ Visual

Effects/"Use drop shadows for icon labels on the Desktop"

 

промени му маркировката и трябва да стане...

Link to comment
Share on other sites

М'дааам,много ти благодаря:)Колко време и аз се кьорих в тоя Панел :P Ето го и новото ми попълнение:

 

mydesktop8tw.jpg

 

Visual Style:Modded Royale

Icons:Xbox 360

Cursor:LCD Blue

Resources Meter:Veristic Colors

Link to comment
Share on other sites

Ето го и моя.. :blink:

 

Тууук

Link to comment
Share on other sites

На мен също, вярвай ми..

Ама 100 пъти повече ми се притакова, ако трябва да използвам интернет експлорер :sick

Link to comment
Share on other sites

На мен също, вярвай ми..

Ама 100 пъти повече ми се притакова, ако трябва да използвам интернет експлорер :sick

 

Ami da ti kaja li edna tajna ? :D

 

Avanta e Internet Exploder + malko cwqt ! :laughing: :laughing: :laughing: taka 4e ti si izpolzva6 explodera :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да, благодаря за тайната, оценявам го.

Сега да ти кажа ли аз друга тайна? :D

Като ползвам интернет експлорер и като влезна на 5 места долу в лентичката виждам 5 експлорера, а с авант браузъра виждам само 1 авант браузър..

После нека е цвят, аз предимно за т'ва го ползвам. :D

Link to comment
Share on other sites

сложи си един firefox и никога няма да попиташ за друг браузър :P

 

DELUXe, благодаря за уолпейпъра :)

Така е !! Слагаш firefox или Opera и забравяш проблемите. Нямат нищо с интернет експлорера - Много по - добри са :D

Link to comment
Share on other sites

И с опера бях по едно време, ама и тя нещо не ми харесва...

А тва другото, за което говорите модзила ли се води? :blink:

 

 

п.п - стига толкоз' с офф-а

Link to comment
Share on other sites

И с опера бях по едно време, ама и тя нещо не ми харесва...

А тва другото, за което говорите модзила ли се води? :blink:

п.п - стига толкоз' с офф-а

Да Mozila :D Няма да съжаляваш.

 

A eto i ot men desktop

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...