Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply
:blink: :blink: :blink:

Кво е тва чудо ве?! :bgrin:

тва е линукс с инсталирания нов Хgl сървър.Още е малко бета,ма се справя впечатляващо стабилно.Има опътване как да си го инсталираш на Убунту и Сусе...не можах да намеря лесен начин да си го сложа на слак.

 

ето ви линк,ако се интересувате защо майкрософт се страхуват да пуснат Виста-та и само отлагат дата-та ;)

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=41522

Link to comment
Share on other sites

Ето го :)

 

Edit:

Много добра идея наистина!

Благодаря :) Идеята(а и изпълнението :P ) е на приятеля ми.

 

Edit 2:

Мечето е страхотно. tongue.gif

Миси. Подарък е за Свети Валентин. :love :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Понеже сегашното ми поленце изглежда (за мен) доста добре,реших да подновя темата.Ето го и новото ми допълнение: #1 и #2

 

П.П. Направих два варианта,за да подчертая възможностите на програмата ObjectDock Plus 1.3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето ме и мен в последно време...

 

afxdesktop.thumbnail.jpg

Off===

Припят, нали..?

Link to comment
Share on other sites

off reply:

 

ъхъ.. припят. беше малко зор докато направя картинката от 1024х684 на 1024х768, без да strech-вам, а само с изрязване на левия и десния край симетрично..

Link to comment
Share on other sites

Аз от известно време съм на вълна www.vladstudio.com и си менкам картинки от там. Успокояват ме и ме зареждат с красота отвътре.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

 

Надявам се да ме извените са оффтопика, но искам да попитам, това с времето където ти го показва на екрана, как се казва тая програмка? Аз имам "Weather watcher" но няма такава функция да ми седи по този начин на десктопа :huh: :confused Как се казва твойта програмка?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...