Jump to content
BulForum.com

Wishlists


Grimjaur

Recommended Posts

Искам
!!!

 

И аз исках да посрещна белите нощи в Рованиеми, ама няма :/. Кат събера чок мангиз, ще отида ^^.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Wishlist-а ми за сега е много кратък - само 2 неща, записани на зелено листче и сложени в портфейла:

 

УНСС !!!

 

BMW 735i 2001г. !!!

 

Надявам се за първото да ми стигнат знанията сега, а за второто да ми стигнат парите след няколко годинки :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Искам да идва вторник, да взема изпита, след седмица и книжката и да изляза на първото си каране... сам... :щ.

Link to comment
Share on other sites

Уведомини кога ще е този ден да не излизаме на пътя :bgrin:

 

 

п.с. успех на кормуването.Общо взето - който не се е явил,той не го е взел от първи път :lol:

Link to comment
Share on other sites

п.с. успех на кормуването.Общо взето - който не се е явил,той не го е взел от първи път :lol:

 

Не точно. Някои хора не можехме да си държим езиците зад зъбите относно как някои връзкари на изпита ги карат да направят 4 десни завоя и човека казва, ок, слизай, да се качва следващия и после да видиш как за изпит трябва да стигнеш до колелото на гарата, след това до това на панаира и т.н. а в по-пиков час все ще се намери за какво да се заяде - не се бой :) Тъй че един вид ако си го търсиш - ще успееш и да не го вземеш от 1вия път, хеле пък ако не си почерпил и много знаеш...

Link to comment
Share on other sites

Не точно. Някои хора не можехме да си държим езиците зад зъбите относно как някои връзкари на изпита ги карат да направят 4 десни завоя и човека казва, ок, слизай, да се качва следващия и после да видиш как за изпит трябва да стигнеш до колелото на гарата, след това до това на панаира и т.н. а в по-пиков час все ще се намери за какво да се заяде - не се бой :) Тъй че един вид ако си го търсиш - ще успееш и да не го вземеш от 1вия път, хеле пък ако не си почерпил и много знаеш...

Ти пък ! Недей така.... , к'во го шашкаш момчето, теб гачи ли не са те късали..... ?

А пък големият ми мерак, е серсемите да изпукат по мъчителен начин, на бакшишите да им спретнат една масова лоботомия...... , и последно ..... искам да живея в Папуа-Нова Гвинея и нито да съм чувал, нито да съм виждал друго !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

искам 1. скутер

 

2. пс3

 

3. една добра плазмичка-тв, не монитор ;)

 

4. диабло 3 на пазара

 

5. комп, покриващ с 30% отгоре максималните изисквания на диабло 3

 

...еми, това е за сега :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да идва сряда!!! В неделя искам двойна победа на Ферари.

Искам да хапна една пицичка, денонощието да е 36 часа ( поне ) и утре да е поне малко хладно :/.

Link to comment
Share on other sites

Искам да хапна една пицичка, денонощието да е 36 часа ( поне ) и утре да е поне малко хладно :/

 

И аз и азззззззз ... особено частта с денонощието и също така тази с пицата...

Link to comment
Share on other sites

[/img]

 

Искам пак на концерт на Riverside :music

Не ставай алчна, някои никога сигурно няма да ги видим :) Изпълниха ли Loose Heart?

Link to comment
Share on other sites

Не ставай алчна, някои никога сигурно няма да ги видим :) Изпълниха ли Loose Heart?

 

Изпълниха, да. И двата пъти, през които ги слушах миналата година, хъхъхъ... :D

И тази година нямаше да ми се размине, бях решила да си направя едномесечно пътуване из Чехия / Полша на стоп и покрай изложбата на един много любим мой художник да ги чуя пак, но на родна почва...

Но се случиха разни глупотевини... Нищо, другата година пак ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

1. Искам машина, която да ми прави домашен хляб самичка.

2. Искам около 2000 лв., които да вложа в курсове по руски, немски, гръцки - това само на първо време.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...