Jump to content
BulForum.com

Wishlists


Grimjaur

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Знам, че ще има сняг чак след около полувин година, но това яке много ме радва. Просто трябва да го притежавам...

51N00Z5MJKL._SL500_AA280_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Искам да се получи работата ми с Испания за да мога да се върна Септември месец края със около 15 000 евро. Ако не това то ще отида да бачкам в Мания на Слънчев бряг, но бих предпочел първото

Link to comment
Share on other sites

Искам да се получи работата ми с Испания за да мога да се върна Септември месец края със около 15 000 евро. Ако не това то ще отида да бачкам в Мания на Слънчев бряг, но бих предпочел първото

В Испания или Ибиза :) DJ предполагам :lol: Пожелавам ти в Испания да отидеш ;)

Link to comment
Share on other sites

В Испания или Ибиза :) DJ предполагам :lol: Пожелавам ти в Испания да отидеш ;)

 

Това подигравка ли трябва да е :angry1

 

И между другото Ибиза е в Испания

Link to comment
Share on other sites

Това подигравка ли трябва да е :angry1

 

И между другото Ибиза е в Испания

 

Не беше подигравка. Не разбрах смисъла за да се подигравам с теб. Свалял съм от твойте торенти и просто се пошегувах, но явно си тънко убиден. Шанс.

Успех.

Link to comment
Share on other sites

Не беше подигравка. Не разбрах смисъла за да се подигравам с теб. Свалял съм от твойте торенти и просто се пошегувах, но явно си тънко убиден. Шанс.

Успех.

 

Спокойно не съм тънкообиден ;)

 

Ето още нещо, което няма да откажа ако ми се удаде възможност да имам

 

pic_1378.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мен ми се изпълни желанието. Като измисля следващо ще се обадя. Може би едно добро лято...

Link to comment
Share on other sites

От време искам да си сменя монитора с нещо по - добро и сега пак забелязах желания от мен модел//марка монитор.

LG 1900J :love

Искам го :cry :cry

Инфо:

http://www.lge.com/products/model/detail/l1900j.jhtml

Снимчица:

pick_image.jpg

Link to comment
Share on other sites

От време искам да си сменя монитора с нещо по - добро и сега пак забелязах желания от мен модел//марка монитор.

LG 1900J :love

Искам го :cry :cry

 

И какво толкова му харесваш освен че изглежда относително добре на външен вид... на мен ми изглежда като нормален към евтин 19" монитор с разделителна способност 1280 x 1024...

 

Ето ти материал за по-хубави мечти: Dell UltraSharpTM 3007WFP-HC някой ден може би за коледа мисля да се сдобия с туй "животинче" пък аз :)

 

3007wfp_hc_intensity.jpg

Link to comment
Share on other sites

Искам да се получи работата ми с Испания за да мога да се върна Септември месец края със около 15 000 евро. Ако не това то ще отида да бачкам в Мания на Слънчев бряг, но бих предпочел първото

Ако се спъдне първото обещай че ще си запишеш най - якият сет от там и ще го пуснеш да го чуем :rolleyes: Че съм ти фен :D

Link to comment
Share on other sites

Ако се спъдне първото обещай че ще си запишеш най - якият сет от там и ще го пуснеш да го чуем :rolleyes: Че съм ти фен :D

 

Всички ще бъдат записани :punk

 

 

----------------

Now playing: Gangester - Last Night I Was Dreaming John Creamer & Stephane K Mix

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

...някой ден може би за коледа мисля да се сдобия с туй "животинче" пък аз :)

В този случай...в началото на декември искам точен адрес, където живееш...улица, вход, етаж, апартамент, брой и вид на ключалките, схема на стаята, където смяташ да сложиш "животинчето", кога има и кога няма хора в жилището и др. такива незначителни подробности...щото и аз смятам "малко след Коледа" да си взема такъв същия...гле'йш ли к'во съвпадение... :devil

Link to comment
Share on other sites

3007wfp_hc_intensity.jpg

Ами да ти кажа като начало Дизайна... 30 инча монитор... Без ТВ турен... за мен няма смисъл. По доре да има ТВ турен иначе не ми трябва.

А до колкото до графиката сега е излезнал новия модел на LG който е със скромния контраст 5000:1 което се равнява на скъпите телевизор.

За сега 1900J си е перфектен за мен. Телевизора ще да е LG SCARLET , но за цената му в момента не искам и да си помислям...

Искам да е нещо много красиво и елегантно, и да е с добри параметри. Твоя пример изкача от всякакви мой представи.

Мерси все пак.

Успех ;)

А за Midex, човек остави го поне месеца да му се порадва и да го тества и ако е открил скрити кусури ще ги е оправил и ти си на чисто :devil :devil С вече тестван монитор . :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа като начало Дизайна... 30 инча монитор... Без ТВ турен... за мен няма смисъл. По доре да има ТВ турен иначе не ми трябва.

 

Аз смятам да бачкам на тоз монитор не да гледам ТВ :) Но ТВ тунер лесно ще си взема ако това ти е забележката. Един Pinnacle от по-хубавите е към 200лв... при цена към $2000 някак 200лв +/- се губят :)

 

 

Искам да е нещо много красиво и елегантно, и да е с добри параметри. Твоя пример изкача от всякакви мой представи.

 

Е да за красиво е красиво това LG, съгласен съм. Аз преди много се кефих на едни Sony-та но само дизайна им беше разликата с другия модел който беше с 30% по-евтин, а след това вместо 17" си взех 18" но самсунг при това за още едно 30тина процента по-ниско и с по-добри параметри... Но аз съм практичен човек и гледам да ми е полезно и удобно а не точно да е красиво....

 

 

 

 

 

В този случай...в началото на декември искам точен адрес, където живееш...улица, вход, етаж, апартамент, брой и вид на ключалките, схема на стаята, където смяташ да сложиш "животинчето", кога има и кога няма хора в жилището и др. такива незначителни подробности...щото и аз смятам "малко след Коледа" да си взема такъв същия...гле'йш ли к'во съвпадение... :devil

 

Хехехехехе това ми хареса :) Теб ще те почерпя солидно с каквото си избереш... нещо по-"младо" мисля да намеря зо случая (около 18 или в най-лошия случай 12 годишно, шотландско) за да му върви на хубаво и да не се чупи.... досега за каквото съм почерпил подобаващо е било 6+, но ако не съм - някой път стават "инфекции", затова е редно да се полее, пък и е приятно :)

Link to comment
Share on other sites

някой ден може би за коледа мисля да се сдобия с туй "животинче" пък аз :)

 

 

 

В този случай...в началото на декември искам точен адрес, където живееш...улица, вход, етаж, апартамент, брой и вид на ключалките, схема на стаята, където смяташ да сложиш "животинчето", кога има и кога няма хора в жилището и др. такива незначителни подробности...щото и аз смятам "малко след Коледа" да си взема такъв същия...гле'йш ли к'во съвпадение... :devil

 

Хахахаха, Midex, приготви се да чакаш две, три, а може и повече коледи, щото този Дядо Мраз не е като този дето го знаеш от детските си години :lol: Ако е като онази кафемашина и след нея сега чака пералня със сушилня...я, по добре намери Дядо Коледа - той може по-бързи поръчки да изпълнява :) :devil :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, Midex, приготви се да чакаш две, три, а може и повече коледи, щото този Дядо Мраз не е като този дето го знаеш от детските си години :lol: Ако е като онази кафемашина и след нея сега чака пералня със сушилня...я, по добре намери Дядо Коледа - той може по-бързи поръчки да изпълнява :) :devil :laughing:

 

Бъзикаш се ти защото ти се пие хубаво кафе, но аз може и да съм по-бавен от другите дядовци ама пък не забравям... А за монитора не бъди толкова сигурна, защото кафе-машината ми е глезория, историята с пералнята просто ми досажда, но монитора ми е за работа и освен това така ще си начеша крастата. За сведение - ето ми работното място отпреди малко (и да, това одеалце съм го изтипосал на стола за да ми е по-меко на задните части че изтръпват след 4-5 часа работа).

 

img1433pl4.th.jpg

 

Сега виждам че по случайност лаптопа го няма в картинката иначе и той се мъдри там. Много е вероятно да upgrade-на бюрото до нещо малко по-голямо че не ми достига място върху него (временно решение ще е да долепя някакви маси или шкафчета евентуално).

 

И честно единственото което ме спира да си взема въпросния монитор е че освен DELL, HP и Samsung (а и Apple) други такива монитори няма към момента. т.е. всичко на всичко 4 модела на кръст и тъй като са прекалено ново нещо освен монитора ще ми трябват и 2 видеокарти и работата почва да става доста сложна, освен 2броя 24-ки или 27ци нещо да си взема но само на 1920х1200 ще са... ей това ми е голямата дилема към момента :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам

!!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...