Jump to content
BulForum.com

Wishlists


Grimjaur

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Изках комп-зех си!Искам Н82-по-нататък,ама се надявам да е в най-скоро време!Иска ми нова кола,ама сигурно още 1 година ще се чака!

Link to comment
Share on other sites

Искам гуш, някоя мила дума, малко разбиране, да си пийна кафето с някои.

Тук няма кой да те съжали и да те сметне за сладък. get a life.

К'ви са тея емо простащини извън Тя и Той?!

Link to comment
Share on other sites

Шшш, т'ва стереотипите са страшно нещо!Ами това ми се искаше в оня момент, това че се сблъсквам с прости и ограничени хора не ме радва особено.

 

Искам някой да ми плати парното на др. апартамент и да ми даде бус, та да мога да изнеса багажа от там( ако може нещо CDI или TDI, та окончателно да приключа дилемата "Могат ли вс. бусове - празни - , дизелаци , да си пълнят километража).

Link to comment
Share on other sites

Wishlist-а ми е изпълнен за сега . Дори вметнах и един телефон който не беше в списъка ето го и него :

Ericsson R380s

product-5096015.jpg

Слушалките и те са на линия вече

Pioneer M280

sem280_detailpage.jpg

 

За сега няма друго в wishlist .

Link to comment
Share on other sites

Аз искам живота ми да се понагласи малко , стига с тея проблеми .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Този whish е отменен и забранен от Господ в изменение Ном. 1 от 1г.сл.Хр. на "Норми за управление на Земния Живот".

 

Едит:Един религиозен човек не би написал горното ;) Просто след малко повече гражданско и конституционно човек почва да се оглежда навсякъде за актуално издание, изменение, дата на влизане в сила и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам, че ще трябва да прочетеш това (гледам си силно вярващ, щом цитираш библията), но аз не вярвам в такива неща.

Не намирам смисъл в никакви религии.

 

А ти пък като гледам нямаш грам чувство за хумор :)

 

 

On-topic: много ама СТРАШНО МНОГО ми се иска да мога цяла седмица да спя и изобщо да не ставам от леглото!!! Айде ако не е в леглото да е на пясъка на плажа...

Link to comment
Share on other sites

аз искам поне един месец в някоя забравена високопланинска хижа, без ток... бих искал да е с по-добрата ми половинка, но знам, че на нея не би й допаднало... та затова - сам.

 

В резултат на това или ще ти хареса и изобщо няма да се върнеш :bgrin: ... или на 3тия ден (максимум 5тия) ще се върнеш на бегом от там :)

 

това го пробвах 1 път - не ми хареса определено... последния път като ходих на планина скоропостижно пуснах едно wifi ... мани ами и жената мрънка че и липсва интернета и чувства някаква празнина като няма компютър с нет

Link to comment
Share on other sites

Такива хижарски и самотни истории наистина са обречени на провал. Човек, свикнал на по-бърз ритъм на живот, ще го хванат лудите на третия ден.

Ето защо аз си мечтая за няколко дни "хотелски туризъм" - цивилизация вътре и в непосредствена близост + хубава гледка от терасата :) И никой да не звъни по телефона!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...