Jump to content
BulForum.com

Wishlists


Grimjaur

Recommended Posts

Не е съвсем така, зависи колко ти е писнало... знаеш ли какъв кеф беше като бях забравил да си заредя телефона и не съм се усетил че е спрял - кеф, спокойствие... докато се усетих че чак необичайно и проверих каква ще е причината за кефа :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Моят телефон е изключен 80% от времето. Спокойствие! Ако можех да се върна назад във времето не бих си взел такъв. От както се сдобих с мобилен телефон животът ми тръгна надолу :-).

Link to comment
Share on other sites

Не е съвсем така, зависи колко ти е писнало... знаеш ли какъв кеф беше като бях забравил да си заредя телефона и не съм се усетил че е спрял - кеф, спокойствие... докато се усетих че чак необичайно и проверих каква ще е причината за кефа :)

Нали това е малко или много "мечтателна" тема? Редно ли е да си разбиваме мечтите по никое време? И сама си знам, че пиша невъзможни неща... ;)

Link to comment
Share on other sites

Нали това е малко или много "мечтателна" тема? Редно ли е да си разбиваме мечтите по никое време? И сама си знам, че пиша невъзможни неща... ;)

 

Oooo нямах такова намерение - поднасям ти най-искрените си извинения. Исках да кажа че зависи от това доколко ти е писнало от "цивилизацията" с всичките нейни възможни "екстри" и срокове "да е готово за вчера" и очаквайки че на теб съня ти е нужен всеки 3ти или хайде от тях да мине - всеки 2ри ден...

 

Всъщност за цивилизацията в умерени количества съм съгласен - как си мечтая да се опъна на плажа и някой да минава чат-пат и да ми сменя питиетата от време на време когато ги изпия или просто се стоплят :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам огромна лична драма. От година и нещо харесвам едни обувки, но цената им е нелепо ужасяваща. Под 200 лв. не падат.

А имат уникални екземпляри: *.*, **..**, и т.н.

 

Как да постъпя?! :woot

Link to comment
Share on other sites

Имам огромна лична драма. От година и нещо харесвам едни обувки, но цената им е нелепо ужасяваща. Под 200 лв. не падат.

А имат уникални екземпляри: *.*, **..**, и т.н.

 

Как да постъпя?! :woot

 

Ми честно да ти кажа,че аз за обувки и дрехи над 50лв.няма да дам и то никога!Ако си фен на "парцалки" (без да се засяга някой) ще си ги вземеш.Аз например в момента правя ремонт на къщата и пестя за гипсокартон,дограми и т.н!Така,че ако харесваш да носиш скъпо облекло си ги вземи.Ако не спестявай за нещо друго или ги похарчи за друго!Т'ва ми е съвета.

Link to comment
Share on other sites

Sec800 - много си заблуден! Под 50лв обувките повечето са боклуци... Не че няма свестни модели, но последните маратонки намалени ги взех за 90лв някъде. А от магазина на саламандър си взимам 2 пъти обувки и съм страшно доволен - от начало са ми удобни а не да трябва да ги понося малко, да ми направят мазоли 2-3 пъти и тогава да се оправят - никога повече няма да си взема обувка която не ми е удобна още от 1вото обуване. На мен 200лв ми се струва съвсем нормална цена за хубава обувка.

 

Като се замисля пак давам толкова пари, просто обувката ми се къса по-рядко. Преди съм си взимал на Булдозер "МНОГО ЯКИте" маратонки и на 3тия месец ги хвърлям като поне 15-20 дни съм ги носил преди да ги сменя не защото не са скъсани а защото ме мързи да ида да си избера нови. Последните ми маратонки на пума ги нося 2 години вече и като се нацапат ги пера и са като нови. Айде сметни ако даваш 30лв на всеки 3 месеца и ако дадеш 1 път 200лв колко пари ще си дал на края на 2рата година?

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам.Аз,че съм си смотан-такив съм,ама вече 2г.карам е едни Даймънд,които са ми много удобни.Взех ги за 70лв.и още карат!Така,че всеки си харчи парите по свое желание.

Link to comment
Share on other sites

Имам огромна лична драма. От година и нещо харесвам едни обувки, но цената им е нелепо ужасяваща. Под 200 лв. не падат.

А имат уникални екземпляри: *.*, **..**, и т.н.

 

Как да постъпя?! :woot

И аз съм на мнението,че въпреки цената,ще са на ниво и ще изкарат доста време,за разлика от евтините.Аз преди като си взимах кецове от 30-40 лв на вторият месец бяха пред разпадане,но като кихнах малко повече пари за по-свястни ме карат вече почти 7ми месец и още са здрави. :)

За да не съм 100% оффтопик - аз искам само с приятелката ми да спрем да се караме и отново всичко да е както лятото,когато имахме много повече време един за друг... :cry

Link to comment
Share on other sites

Имам огромна лична драма. От година и нещо харесвам едни обувки, но цената им е нелепо ужасяваща. Под 200 лв. не падат.

А имат уникални екземпляри: *.*, **..**, и т.н.

 

Как да постъпя?! :woot

 

Между другото - обувката изглежда доста прилична и удобна (отпред гледам че е по формата на крака). Моето мнение е да си я вземеш ако е по твоите възможности а това че не е 30-40лв като повечето китайски и евтини български обувки от гаражните магазинчета на ул. Иван Вазов да не ти пука особено. Хубавите неща си струват парите а както малко по-горе казах - в крайна сметка момент излизат и по-евтино

Link to comment
Share on other sites

Искам ASUS Eee, така или иначе за юли месец ще трябва да го взема.

 

 

 

Как да постъпя?! :woot

Оставяш Борката на сухо и съвсем скоро ще имаш напълно безплатни обувчици :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Искам ASUS Eee, така или иначе за юли месец ще трябва да го взема.

Оставяш Борката на сухо и съвсем скоро ще имаш напълно безплатни обувчици :bgrin:

 

Шшшш, колега, а мъжката солидарност къде остана! Не така със съветите де!

Link to comment
Share on other sites

Копче, ела в Пловдив и ги потърси - може да ги има на по-ниска цена. Все пак в София е по-скъпо от Пловдив при други равни условия. Ако ги няма - взимай дори и със заем, защото няма да можеш да мигнеш. Човек една душа носи и един живот живее. Нека да е както си го иска! :punk

Link to comment
Share on other sites

Копче, ела в Пловдив и ги потърси - може да ги има на по-ниска цена. Все пак в София е по-скъпо от Пловдив при други равни условия. Ако ги няма - взимай дори и със заем, защото няма да можеш да мигнеш. Човек една душа носи и един живот живее. Нека да е както си го иска! :punk

Виждала съм ги в Пловдив - цената не мърда от двата стотака ни най-малко. К'во пък... ако не ми останат никакви пари, ще изям котката. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Страхотна тема!

Много се забавлявах, докато прочетох всички написани желания и коментари.

Аз лично желая да има повече такива ПОЛОЖИТЕЛНИ теми, искрено усмихнати и щастливи хора, по-малко завист, простащина и лицемерие, толетантност и разбирателство.

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Link to comment
Share on other sites

Искам кола. Спортна, бърза, лъскава, черна, уникална, спортна кола. Може и сребрист металик. Марка и модел: без предпочитания... Каквото такова.

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл от Air.. маклия macbook има същите характеристики + оптично устройство и е далеч по евтин.

 

Освен ако не държите да ви тънък като вафла лаптопа :)

 

Следващият ми лаптоп по-скоро ще е mac book pro.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък, с любезното съдействие на 'англичанина' Xciter :) , следващият месец смятам да осъществя една от многобройните точки в Wishlist-ата ми - едно камкордерче модел 2008-ма...ама като дойде, тогава пак ще пиша, само че в другата тема - за хвалбите. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Искам да си харесам вече маратонки, защото 3 пъти излизам и или не си харесвам или не са удобни или няма номер.... аааааааа... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...