Jump to content
BulForum.com

Wishlists


Grimjaur

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Малка, спретната, постоянна изложбичка нейде из Пловдив с прилежащ и павилион за пеперуди.

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n да пооправи първия пост. Поне според мен темата би трябвало да е за материални мераци, за останалите си има един чувал теми в един друг раздел.

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n да пооправи първия пост. Поне според мен темата би трябвало да е за материални мераци, за останалите си има един чувал теми в един друг раздел.

Съгласна. По този начин темата "За какво мечтаете" няма да съчетава "мир и любов за всички" с "ракия и сланина и Нокия 9900".

Аз слагам в wishlist-а си термо-чаша или т.нар. travel mug. Още нямам претенции за марката и смятам скоро да нападна Genesis в CCS :)

Link to comment
Share on other sites

и аз исках такова ма цената ме отказа

 

 

иначе по темата : паричкиииииииииииииииииииииии :lol:

И там ще те откаже цената :) А моето желание е Лъвчо 106 или ако имам повечко парички 306 XR :love червено....

Link to comment
Share on other sites

Едит: sandman

Телефона е добър . Имах го и бях доволен от него . За Ямахата . Това синтезатор ли е или миди клавиатура ?

Чак сега виждам този едит. Синтезатор е - Yamaha MM6. Т.е. тип Workstation е.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За сега чипа е на линия ... Останаха слушалките , но и рожденният ми ден идва и предполагам , че ще имам 50 кинта да си зема и тях , та за сега списъкът се запълва , но винаги може да се измисли нещо повече като midi keyboard :D , но всичко с времето си ...

На мястото на чипа слагам бюро сега , че това е малко вече и не могат да се поберат всичките парчотии на него ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...