Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Мина ми главата от биричката снощи,ама странното усещане,че шуменското са го попрецакали стабилно ,все още си стои!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мина ми главата от биричката снощи,ама странното усещане,че шуменското са го попрецакали стабилно ,все още си стои!

А да бъдеш низвергнат и да получиш анатема...., не искаш ли !?! Баси, и с тия пръсти галиш гаджето си.... :angry1

Link to comment
Share on other sites

А да бъдеш низвергнат и да получиш анатема...., не искаш ли !?! Баси, и с тия пръсти галиш гаджето си.... :angry1

А сега чак и анатема, недей така млад съм още,как ще ме откъснеш от биреното братство :laughing: аз само шуменско употребявам,ама впоследно време нещо не е в ред.Днес цяла сутрин лъхах на спирт сега ми кажи това човешко ли е :blink:

А друг път не ми се е случвало.

Link to comment
Share on other sites

Момък, никога не говори така за продуктите на Карлсберг!!! Или поне въведи с предисловие какво и кога си пил преди и след това. Ако САМО това те е изчаткало - ми слаба ти е чатията!

Link to comment
Share on other sites

Момък, никога не говори така за продуктите на Карлсберг!!! Или поне въведи с предисловие какво и кога си пил преди и след това. Ако САМО това те е изчаткало - ми слаба ти е чатията!

Абе вие станахте като секта,пих само бира ,вярно около 4 литра за около 3 или 4 часа.И за пръв път наблягам отново,че досега като съм пил шуменско съм нямал проблеми.Но днес сутринта имах пак казвам имаше някакъв проблем в бирата :pirate

Link to comment
Share on other sites

Абе вие станахте като секта,пих само бира ,вярно около 4 литра за около 3 или 4 часа.И за пръв път наблягам отново,че досега като съм пил шуменско съм нямал проблеми.Но днес сутринта имах пак казвам имаше някакъв проблем в бирата pirate.gif

 

Като изпил няколко тона Шуменско и Туборг все си мисля че имам право на мнение. Ако си люскал стъклени бутилки и си достатъчно млад и достатъчно ненаяден - горе долу и пикня като Ариана дотам може да те докара...

Link to comment
Share on other sites

Може липсата на добро мезе да е бил проблема,то само с чипсче не става явно :laughing: добре успокои ме,значи проблема не е бирата а в мен,и бяха двулитрови ПВЦ бутилки.Добре влизаха ама кофти излезнаха.

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

Момък, влизам ти в положение - това искам да разбереш. Ако не ме познаваш и не знаеш кой съм - имам машина за бира у дома. Изпил съм през годините по няколко тона от Каменица и Загорка. Отвратих се от бутилковата им продукция. Прескочих на хората сБира - е няма как да съжаля. Дори и от шишетата. Макар че откровено признавам сега, че 3-4 стъклени от кое-да-е пиво ме омотват повече, отколкото 3-4 кани от кега, който ВИНАГИ Е ТУБОРГ. Защо - ясно е на пиющите.

 

Та - не се тревожи - ще го изпърдиш, в тежък случай може и да го повърнеш laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Какви сте такива хора да пърдите от бира не мога да разбера. За първи път го чувам от форума това... не че не го правя, даже напротив и то с голям кеф но не съм забелязал да има нещо общо с консумирането на бира. И с нея и без нея все толкова си пърдя

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип пия само бира, но пък и непрекъснато имам газове... От преди първата глътка алкохол в живота... тъй че не мога да кажа сериозно мнение...

Link to comment
Share on other sites

Виж тука трябва да се брои и пърденето през устата,то газовете от бирата трябва да излизат от някъде :laughing: :D ама и аз не съм забелязъл да пръцкам повече след бирита.Ама Раптора е ПРО всяка седмица кегове,това се вика сериозен човек.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, Господ да те поживи за тия идеи, дето ти идват на главата! Наистина тук въпреки изобилието от качествени питиета, трудно се намира истинска ракия и трябва да се задоволяваме със заместители, макар и добри.

Отдавна съм замислил да ти изпратя по някой колега, но винаги са на ръба да платят за свръхбагаж... Скоро обаче съм измислил как. А след няколко месеца може и лично да я опитаме ;).

Link to comment
Share on other sites

Ужким ако са в метална бутилка (примерно от водка Данцка) можело но не съм 100% сигурен дали отвъд океана някой няма да се престарае и да го обяви за някакъв вид терористичен акт

Link to comment
Share on other sites

Може липсата на добро мезе да е бил проблема,то само с чипсче не става явно :laughing: добре успокои ме,значи проблема не е бирата а в мен,и бяха двулитрови ПВЦ бутилки.Добре влизаха ама кофти излезнаха.

Мм даа..., пийването без добро мезе говори или за безхарактерност..., или за тотална липса на опит. А това в червенкото пък, показва къде всъщност е проблемът! Попитай чичо гугъл, какво точно се случва с биричката преди да я налеят в PETтови бутилки... и доста работи свързани с неприятното ти преживяване ще ти станат ясни ;)

 

Какви сте такива хора да пърдите от бира не мога да разбера. За първи път го чувам от форума това... не че не го правя, даже напротив и то с голям кеф но не съм забелязал да има нещо общо с консумирането на бира. И с нея и без нея все толкова си пърдя

Хахахаха..., изпита в подходящото количество, което обаче може да се случи само в подходяща компания.... води до точно този резултат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Галине бе (неистов смях от моя страна) - той Ники пие по 1-2 бири на ден laughing.gif

 

Като се замисля аз ти и Наско днес сме му люснали седмичната доза. А още не се е стъмнило! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш че попръцкването почва след 5тата ли? Че то аз каквото и да ям и да пия все това правя дали от бира или от нещо друго... :lol:

Link to comment
Share on other sites

От бира как уригам, маалеее. То е симфония направо. От тия симфонии дето карат комшиите да звънят на бърза помощ или направо на гражданска отбрана.

Link to comment
Share on other sites

Мм даа..., пийването без добро мезе говори или за безхарактерност..., или за тотална липса на опит.

Е да ,ама на тепето какво мезе да си кача освен чипсове,снаксове и др такива подобни.Опита съм го понатрупал е има още какво да се желае,човещинка е!

То оригамито си е изкуство и е за професионалисти,а бирата е един добър заряд за хубавото оригване,аз тук съм само аматьор :D да си призная .

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

Ебаси, купувам си 1л уиски и заминава за 3 дни, само от вечерно лежерно поркане пред компа.

Май съм битов алкохолик.

Апропо, кога ще се съберем на сбирка за пийване?

Без да се правят грандиозни организации, само сериозни пиячи.

Мога да хостна събитието в новата ми квартира, има и скара на разположение, само да има желаещи...

Link to comment
Share on other sites

Човек дето не пие, не може да е сила в тая област.
Ще ме накараш на някоя форумна среща да ти покажа тъмната страна на силата. Ще поема риска да опразня заведението, ама глупости не ми се слушат ;)
Link to comment
Share on other sites

Ще ме накараш на някоя форумна среща да ти покажа тъмната страна на силата. Ще поема риска да опразня заведението, ама глупости не ми се слушат ;)

Пиле, амчи аз без да съм близвал водичка дори... мога да те накарам да се изчервиш като гимназистка :rolleyes: Еле, пък ако лъхна една халба биричка.... тогава тъмната страна ще изсветлее и всички сити ще се превърнат в праведни джедаи... (а, гладните ще се откажат от току-що сервираната им пържолка)

Link to comment
Share on other sites

а, гладните ще се откажат от току-що сервираната им пържолка

 

Е тук не позна. Стига да не ми наповръщаш пържолата не мисля да се отказвам...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...