Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Все ми е едно, стига да не ми наповръщаш или насереш пържолата това няма да ме спре да я ям. Ако в същия момент преглъщам и ми стане смешно най-много да се задавя. И да, чревоугодник съм... то ми и личи :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навит за едно добро запиване,тамън и аз да видя какво е това форумна сбирка ама до 26 съм в сесия.

И да видим кой колко урига, пие и други подобни свинщини :lol:

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

Да де, ама подобно мероприятие може да бъде организирано единствено в ресторант "Селяшка среща", при това с въоръжена охрана (за да ни защитава от разбеснялата се възмутена тълпа от селяци която ще пожелае да ни линчува)... или на къра. Сано дето в вторият случай, Ники с прословутата му фобия от разни буби... няма да има съмнителното удоволствие да му бъде науригана пържолата...

 

Аз си мислех за едно приветливо барбекю някъде из горите.А може да наемем някой да гони бубите примерно :beer:

Нали и аз това казах де..., но това по принцип си е мишън импосибъл...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз си мислех за едно приветливо барбекю някъде из горите.А може да наемем някой да гони бубите примерно :beer:

Link to comment
Share on other sites

Абе кога останахте с впечатление че ме е страх от буби не разбрах. Тогава за кърската среща питах как ще се организира мероприятието и кой ще вози народа щото след 2 бири не бих седнал да карам а пък да отидем дам да жулим мръвки и да не пием бира си е престъпление... а с преспиване - забрави...

Link to comment
Share on other sites

Има начин. Ще се уреди на едно място, ма е малко далече от Плд.

Ми айде да го уреждаме..., да го еа...,у тъкмо ще се види кои са сИрьознитИ хора...

Link to comment
Share on other sites

Да,да,да,да дето се вика съгласен съм ама нека да е след 27,а да и на 1 Август заминавам към морето.

Ама за такова юнашко дело съм навит много!

Link to comment
Share on other sites

Мдаа..., тая май се очертава да се получи като арктическа експедиция !? На въпроса ми - Какво точно се прави на такава експедиция... Едно приятелче (бивш участник в една такава разходка) ми отговори следното:

- Ми... пие се бе, майна...! Пие се, при това съвсем професионално..., а понякога в редките случаи когато остане малко свободно време..., се наблюдават (в буквалният смисъл) ледовете...

 

П.с. Та, така...

Link to comment
Share on other sites

Аз давам конкретно предложение, след което се изсипва една кофа спам, как ТРЯБВА да го направим, ама НЕ СЕГА и НЕ ТУК, ами ТАМ, а може би ДРУГАДЕ...

Форумна му работа...

Link to comment
Share on other sites

Готов съм да се обзаложа, че половината дори не са прочели... В тази тема май целта е участието, а не съдържанието... Тоест - чукча писател, не читател...

Link to comment
Share on other sites

Много добре сме прочели и явно няма как да се получи към момента. Което е ясно на мислещите. Между другото Жоре има тема Форумни срещи, където се дискутира срещането, сБирането, напиването на евентуална група съфорумци - знаеш го. Пешо, тази тема е ТОЧНО за това, за което си говорим в последните две страници.

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, за напиване до оцъкляне и последващо пикаене през прозореца по играещите си долу дечица и техните майки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Такаа..., виде се, че нема да се претърсва на Танас чатията...., ми айде да ходим в другата тема и да се уговорим едно твърдо ядро... за душманско усмъртяване придружено от груби просташки прояви...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам огромно желание, но нямам право на блекаутове и дълги отсъствия в близките ПОНЕ седмици... Наско, все пак кажи къде е проклетият покрив!

Link to comment
Share on other sites

На село, къде другаде...Над голямата бъчва с вино и над по-малката с ракия.

Link to comment
Share on other sites

На село, къде другаде...Над голямата бъчва с вино и над по-малката с ракия.

А има ли такваз чешмичка http://vbox7.com/play:ba8f9a0c

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...