Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Да,де ..... леко объркване.

А м/у другото ти като БМВ фен я сподели харесва ли ти ГТ-то ? Отварително е , прилича на Рекстон Екшън....

 

 

Аз лично не съм фен на комбита и подобни, отпред е красива, отзад странна. В България надали някой ще я оцени като качества, но пък за сметка на това има доста интересни решения при комфорта й.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В тоя форум аз съм може би най-големият застъпник на комбитата ако става въпрос примерно за а4 или бмв 3ка ама тва ако имах парите не бих го взел никога..... бая ми грознее...

Link to comment
Share on other sites

В тоя форум аз съм може би най-големият застъпник на комбитата ако става въпрос примерно за а4 или бмв 3ка ама тва ако имах парите не бих го взел никога..... бая ми грознее...

 

 

Както се казва - за всеки влак си има пътници, ние явно не сме за този влак ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнам ама вече взе да ми писва да чакам тоя скапан акциз.....

И до край пак никой не казва нищо , какви такси ще има , какво друго ще измислят щото едва ли такива като нашите ще се лишат от такъв приход в хазната..... ебахти

Link to comment
Share on other sites

Не съм 100% сигурен, но на фишовете май имаш уникален номер, който трябва да посочиш като основание на превода. Оттам нататък би трябвало да няма значение, ако ще и от името на Майкъл Джексън да превеждаш парите. Разбира се, това е логичният отговор, не бих се учудил, ако китната ни администрация е сътворила някаква тъпотия дори в този случай.

Link to comment
Share on other sites

Писали са ми фиш за неправилно паркиране. Дали ще е проблем да си платя фиша чрез електронно банкиране на фирмата, колата е служебна?

 

 

Къде си бил паркирал?Защото на Кап.Райчо се слага за 50 лв....

Link to comment
Share on other sites

Фиша преди мисля, че се плащаше само в районното кметство. Сега дочух, че май в СИбанк, така че погледни в сайта им може да пише нещо.

 

Аз да питам относно новия закон за 5 км/ч отгоре = 50 лв. Счита се над 30 km/h над допустимото или попринцип на всеки 5 ?

Edited by clio
Link to comment
Share on other sites

Васил Априлов - 30 точки :)

 

В смисъл 30 лева нали? Че за 30 точки трябва да те сварят паркирал неправилно върху прегазен полицай примерно.

Link to comment
Share on other sites

Няма как да не стане през електронно банкиране, освен ако не е някое куцо и не можеш да посочваш основание на превод. Аз бих се поинтересувал по някой друг форум какво основание на превода трябва да се даде. Като гледам формата на ePay се иска номер на фиша, дата на фиша, име на написалия фиша (полицая). По-дебилно нямаше как да го направят. Номер на фиша би трябвало да е напълно достатъчно. Естествено, у нас всичко трябва да се направи с гъза си, за да им е зорно и гадно на тези безполезни твари с тонове свободно време, наречени граждани.

 

Вече си представям как като си попълниш формата за фиша с всичките излишни данни цялата информация се праща до "компутора" на една лелка в областния КАТ, която гледа всички данни и започва да рови според първата буква на шофьора (в твоя случай) в папка с едно голямо "Т" на нея, после вади фиша, сверява всичко, вади от долното дясно чекмедже на бюрото един голям печат, подписва се, носи го на дежурния полицай, който го преглежда, подписва се, после това се оставя за подписване и от този, който ти е написал фиша, който ще си дойде (примерно) от отпуската след три дни, подписва се и той, всичко това се слага в една друга папка "Т", която се носи в стаята-хранилище за платени фишове и чак тогава лелката слиза долу на бюрото си, за да прегледа следващия платен фиш. Ако, не дай си боже, след 3-4 дни не си сигурен дали фиша ти е платен, а искаш да знаеш, се обаждаш в КАТ, от там лелката ти записва на бележка името и се качва в стаята с архива, вади папката с "Т" и започва да гледа име по име...

 

Има си номер на фиша. Напълно достатъчно, ебаси! От какво се плашат - че някой ще бъде прекалено услужлив, за да плати друг фиш ли? Да, бе!

Edited by PlayMate
Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAA!

Дядо, Хосте... Моля ви, кажете... Споделете за този шедьовър на съвременния идиотизъм пред вас! МОЛЯ ВИ! Одеве минах пеша от там, за да видя какво се е получило. От 3 ленти за направо - в 1?!?!?! Цял отсег от мост за десен завой?!?!?! Още 1 сфитофар?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Aми за мен лично прикриха на някому некадърството и прибраните парички. Не може огириналния проект според мен да е толкова недомислен. Но да бъдем рационални.

 

НЕ е за светофар Сакъзов Х Руски. За подлез е. Този вариант със светофар ще убие трафика според мен, но дори така е по-добре от преди.

 

И точно за това ми е думата. Колкото и да е лош сегашния краен резултат, то той е по-добър от предишното положение. Много.

Обаче това не означава, че е задоволителен. Този булевард не трябва да се оставя в този си вид и отговорните за това трябва да бъдат наказани.

 

Иначе влизането за Сакъзов както и паркоместата на Победа (до блока на данъчното) и от нашата страна са изкл. добра идея. Бордюрите и те са високи, светофарната уредба е добра, асфалта е обаче с голяма денивелация от страната на началното у-ще, което не знам дали няма да е проблем за в бъдеще.

 

Като цяло само да пуснат движението мисля, че пак ще сме доволни в квартала - до там ни докараха вече.

Link to comment
Share on other sites

А аз ли грешно съм видял или наистина от Руски към моста от 3 ленти се влива в 1?! Щото проследих знаците, маркировката и... АХНАХ! А к'ва е тая странна маркировка за надясно към марица, като слизаш от моста?!?! Спестили са цяла лента така.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ще има, ще има. По проект лентата не трябва да е една, а три, но до последно се водеха съдебни борби със собствениците на ъгловата къща (с мебелния магазин). В последствие до споразумение се стигна, но вече беше прекалено късно и се назадваше със сроковете, затова се реализира варианта пътят да се "влива" в една лента, като при първа възможност къщата ще буте срутена и булевардът разширен и в западното платно. Да видим обаче кога.

Link to comment
Share on other sites

от 3 ленти вливане в 1 е бая тъпа идея.... там ще има бая застъргани коли....
Майтап няма... всеки ще си мисли, че той е с предимство, то на път с 3+ ленти стават такива простотии, а там ще стане страшно ...
Link to comment
Share on other sites

А нали? Сетихте се... аз като питах за доброволци да я срутим въпросната къща лятото всички се ослушваха... не можах да намеря динамит иначе сега щеше да е по-разчистенa гледката :bgrin:

 

Майтапя се разбира се въпреки че май споделих 1-2 пъти подобни намерения защото като съм минавал оттам и съм се нервирал до безобразие... а за споразумението не знам за какво споразумение става дума след като къщата още стърчи там. Ако беше съборена въпреки че сега няма да се разшири пътя е друга тема но след като още стърчи такива принципни съглашения си остават в сферата на фантастиката...

 

 

 

Plovdiv24.com:

 

Важното според градската управа е час по-скоро да бъде пуснато движението, за да се отпуши трафикът на Пловдив.

 

Изключително важно е да, да ви таковам майката проста, как можахте да запушите едновременно и бул. България и бул. Руски/Победа едновременно тъпи прости кухи лейки такива

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Еми управата е много разумна.А за парите които са прибрали изобщо да не почваме темата пак.Аз минах един ден от там и къщата отляво като идваш от гарата е някъква анти която се разпада,а ония п*дали където се правят на умни и не са искали да си продадат безценния магазин дано ги тръшне туберкулоза.

Link to comment
Share on other sites

Абе спорен е въпросът. Всеки има правото да си брани собствеността и да иска съответната й цена. Хората имат къща в центъра на гр. Пловдив. Имаш ли си представа колко в действителност струва тази къща и колко им предлага общината?

 

А това, че от общината са си правили сметките без кръчмаря е отделен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...