Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

е днеска една такава я чаках 10 минути да мине между 2 коли спрели на улицата , беше с опел корса , между тия коли спокойно минаваше ТИР .... :(

Кви ли не малоумници има , неска на едно малко кръстовище тъкмо мисля да си правя ляв завой гледам пред мен един тунингован голф 4 си седи диагонално на кръстовището и си дреме , ни мигач ни нищо...мигнах му 1-2 пъти , тоя не ме отрази , свирнах му с клаксона 2-3 пъти...пак никва реакция. Тръгнах да го заобикалям и в посления момент тоя явно не ме видял тръгна да завива , но място само за една кола има - засякох го , показах му среден пръст , теглих му една псувня и си продължих.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Впрочем на Пловдив-Първомай по наш сигнал спряха ТИР( тел. 112 и от него вече КАТ ), който си караше ту в неговата лента, ту върху осевата линия, ту в насрещното.Дори като го изпревари един друг тир имаше рязко навлизане върху осевата, та за малко не го забърсаха.

Изключително съм благодарен на ограните за своевременната реакция и професионализма.

 

За 15-ти този месец става въпрос и се движехме по посока Плд от Първомай.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес си мечтаех пак за някой стар таралясник с който хубаво да надера едно BMW 5ца и до него спрял Mercedes C-класа - мерцедеса беше относително прилично спрял запречвайки тротоара но както казах - относително добре но до него 5цата както беше спряла можеха да минават майки с детски колички, велосипедисти евентуално някое тико или фиат уно но нищо по-голямо от тези. Реших че за 2 минути кеф после ще имам прекалено много разправии иначе ако бях на пазу с колата така умно щяха да гледат 2мата особено този с BMW-то щото специално щях да натискам в негова посока да задере по-качествено пък после ако щат да ме освидетелстват (което не е далече от истината - направо откачам като видя такива тъпи изпълнения)... верно че наоколо нямаше къде да се спре ама бива ли да спре така че да запуши цялата улица?

 

Отделно един чичка го питам дали случайно той не е собственика на това BMW той взе да се прави на много отворен и ми вика - как аз... АЗ?? ти чуваш ли се, такова аз карах когато бях 10ти клас, сега карам ей тия 200 хиляди лева и сочи едно BMW X5 (150k в най-добрия случай освен ако не е бронирано ама там са друга бира)... no comment...

Link to comment
Share on other sites

И ако съм изнервен като го резна 1 шамар и ша са чуди на колко години е бил като е карал такова бмв и кога му е била първата целувка с момиче.....

Link to comment
Share on other sites

Отделно един чичка го питам дали случайно той не е собственика на това BMW той взе да се прави на много отворен и ми вика - как аз... АЗ?? ти чуваш ли се, такова аз карах когато бях 10ти клас, сега карам ей тия 200 хиляди лева и сочи едно BMW X5 (150k в най-добрия случай освен ако не е бронирано ама там са друга бира)... no comment...

 

3.0sd с доста екстри си минава 200 бона ;)

Link to comment
Share on other sites

Което не е особено вярно.... Освен ако под "доста екстри" нямаш предвид - руса девойка, която е ВИНАГИ готова, 2 циганчета (мият ти джама вместо пръскалки), 11+1 (6+1 + 2те циганчета + курвата + 3 бодигарда).

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

3.0sd с доста екстри си минава 200 бона ;)

 

A не знам аз... цени гледах тук: http://www.bmw.bg/bg/bg/newvehicles/x5/x5/...nfigurator.html

 

и май само X5 xDrive48i е над 150 бона за още 40 бона какви екстри ще слагаш не знам... всъщност знам - трудно но успях да докарам 201бона... обаче аз сложа 1, то махне друго, едвам го нагласих да мине 200-та :)

Link to comment
Share on other sites

A не знам аз... цени гледах тук: http://www.bmw.bg/bg/bg/newvehicles/x5/x5/...nfigurator.html

 

и май само X5 xDrive48i е над 150 бона за още 40 бона какви екстри ще слагаш не знам... всъщност знам - трудно но успях да докарам 201бона... обаче аз сложа 1, то махне друго, едвам го нагласих да мине 200-та :)

 

 

Дори и с 3.0д можеш да надминеш цената от 200 000 ;)

Конфигуратора не го гледай. В него доста неща липсват - например подразделението Security и Individual

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Какво имаш против Pazu... ?

Аз викам да направим донорска банка за мозъчни клетки за всички онези русички създанийца и кифли, дет не знаят кво правят в тази кола дет са се качили.

 

Що? Щото едно гъзе с Тигра ме фана жал за него. Бахти на мен така ми е неудобно да стоя, а той как караше. Нищо де сипах му, другия път да не се занимава с коли, които не може да прескочи и те така. Ама аз хитър....на доускорение, че тия малките се изтрелват :lol:

 

Една жена викам....абе къв е тоя миндил дето кара на дълги зад мен :angry1 ....Пускам аз колата преди да видя, че е жена и се лепвам зад нея на 1 метър на дълги и халогени да види тя кон боб яде ли? Може да се е стреснала не знам и отби да ме изчака АМА НЕ СИ СПРЯ ДЪЛГИТЕ :angry1 :angry1 :angry1 . Тва съм го правил и на Туарег ама се отказах по едно време :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

АМА НЕ СИ СПРЯ ДЪЛГИТЕ :angry1 :angry1 :angry1 . Тва съм го правил и на Туарег ама се отказах по едно време :bgrin:

 

 

С един приятел така един ни светеше и му примигвахме... той взе че и той ни примигна ма се оказа някакъв тир с толкова много лампички че все едно ни снимаха 3-4 пъти едно след друго... приятеля ми караше - наби спирачки и по усет отби отстрани докато почне да вижда :)

Link to comment
Share on other sites

Кръстовище в София :)

Че кво му има? Очевидно е със отделна секция за наляво, не виждаш ли че и за пешеходците светеше червено през цялото време..? Пък тва накрая тоя как се нареди първи..само там да беше :D

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, ти нали пита за ДИНО тук в ПЛД. От другия месец ще има. То и сега има, но ще функционира за баба Марта ;).

Ами вчера пак питах...и то в друг град и пак за Пловдив - и пак ми казаха, че в Пловдив няма. Това къде се очертава да бъде?

Link to comment
Share on other sites

Ами вчера пак питах...и то в друг град и пак за Пловдив - и пак ми казаха, че в Пловдив няма. Това къде се очертава да бъде?

 

Ако не бъркам хората при Венци с Окатавията. Първата бегачка в ПЛД ;). И все пак като отвори врати пак ще питам. Все пак се имам с някои рацери :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хах! За Венци Райчинов ли става въпрос :laughing:

 

Я, Пламен се е прибрал - най-после мога да поотдъхна.

 

Не му знам пълното име ;). И лично с него не се познавам ;). Други хора познавам

Link to comment
Share on other sites

Я, Пламен се е прибрал - най-после мога да поотдъхна.

Току що ти открих 4 пропуска...ама хайде, от мен да мине - не всеки може да е перфектен. :devil

 

Сега обаче ще използвам общата автомобилна тема да попитам нещо, дето смятах да го задам в темата за нестандартните въпроси, но в крайна сметка реших все пак да е тук, понеже знам, че тук има много по-големи естети, съдейки по изказванията в другите 2 теми за най-грозните & красивите коли. :bgrin:

 

Взех си едни нови тасове за джантите, че старите нещо не ми харесват...и се чудя каква ориентация да им дам, понеже си имат посока на въртене, а няма как да ги видя в движение. ;)

 

Представете си таса напр. на предна лява гума, гледана отстрани:

 

Дали ще е по-добре да ги сложа все едно "загребват" --> turbo_s.jpg

Или пък да са обратно ориентирани и да "разпръскват" --> turbo_s_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Midex първото , което ми идва на ум е как може да си го причиниш и да слагаш тасове ? Като ги смениш 3-4 пъти и ще ти излезнат колкото комплект летни джанти , но ти си знаеш .

 

На мен повече ми допада да "разпръскват" .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Midex първото , което ми идва на ум е как може да си го причиниш и да слагаш тасове ?

Като ги смениш 3-4 пъти и ще ти излезнат колкото комплект летни джанти , но ти си знаеш .

 

На мен повече ми допада да "разпръскват" .

Няма проблем...от горните вече съм си взел 8 бр. да имам да подменям. :bgrin:

А за цената...ако добавя всеки път и смяната на по 3 свински опашки на тас...сигурно не само на "летни", ами "зимни" джанти ще мога да си взема. :lol:

Не ми е проблем да си взема и 4 бр. лети джанти, освен оригиналните ми, още повече че идеята ми е да имам постоянно монтирани най-различни гуми (грайфери, височини и т.н. за различни приложения), но търся само 2 определени модела лети 14" или 15" и досега все още не съм ги видял някъде...все на разни техни подобия попадам, които не ми вършат работа. ;)

 

П.П. А относно ориентацията на тасовете...аз пък клонях по-скоро към загребването...само дето все още не мога да си ги представя в движение.

Link to comment
Share on other sites

П.П. А относно ориентацията на тасовете...аз пък клонях по-скоро към загребването...само дето все още не мога да си ги представя в движение.

Анимирай картинката през 2-3 градуса и й дай повече скорост и ще я видиш :P , мързи ме ужасно иначе бих го сторил вместо теб.

Link to comment
Share on other sites

С един приятел така един ни светеше и му примигвахме... той взе че и той ни примигна ма се оказа някакъв тир с толкова много лампички че все едно ни снимаха 3-4 пъти едно след друго... приятеля ми караше - наби спирачки и по усет отби отстрани докато почне да вижда :)

 

и на мене ми се е случвало това с тир , давам му дълги той пак ме заслепява , пак давам дълги нищо накрая се изнервих и карам срещу него на дълги и като се изнерви тоя като взе да пуска - дълги , халогени , за мъгла , отгоре фарове , по решетката фарове и накрая незнам кво става , отбих щото бях останал полу сляп

Link to comment
Share on other sites

Или пък да са обратно ориентирани и да "разпръскват" --> post-3236-1234988406.jpg

 

Така ще дават илюзия за по-бързо движение обаче ако има кой да ги анимира и 2те ще е върха :) Много ми е любопитно ама не знам как да ги анимирам като gif-че с photoshop-a иначе бих го направил...

Link to comment
Share on other sites

Току що ти открих 4 пропуска...ама хайде, от мен да мине - не всеки може да е перфектен. :devil

 

Как пък не те е срам такива глупости да ми говориш... Ще има голби. Да не разправям аз след тебе кво метене правя, че ще се червиш като ученичка. Чакам да ми пратиш да ги видя де са тия "пропуски".

 

Между другото тия пластмасови тасове ги отказах още преди години - само беля на главата. Тези, които си взел както и да ги сложиш, няма значение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...