Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Чакам да ми пратиш да ги видя де са тия "пропуски".

Ха..ха...наистина се върза...каквато всъщност беше и идеята. :D

А след мен метене няма как да се прави, защото аз трия нередностите още преди да са ги пуснали. :devil

Ето и сега например - 1 час вече стои поста на Агиле за видокартата и те чакам да го поправиш и накрая пак аз направих забележката. :rulez:

 

 

П.П. Не схванах обаче какъв е проблемът на тасовете...колата започва да върви по-бавно ли? :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много добре разбрах, ама нали трябва и на теб хорошо да направя :)

 

-----------------------

 

За нула време ще ги изподереш тия тасове, а ако не ги вържеш със свински опашки за джантите ще забележиш как се случва да те изпреварват... B)

Link to comment
Share on other sites

Повече никога кола без 4х4 .... тва е най-великата система измислена някога .....

 

Иначе ебахти пътищата даже Асеновградско шосе не е изчистено .....

евала на новият кмет от 4 дена говорят че ще завали и нищо ебахти ......

 

Иначе да се оплача понеже гаража ми е в малко дворче та там сигурно снега се завихря и имаше сигурно над метър сняг пред вратата ...... бати ташака няма изкарване отделно вътре в двора сме 3 гаража 2 наши и 1 на комшията и няма как да рина сняг щото няма къде да го хврърлям ..... :(

Дори да преодолея метъра сняг пред вратата което е невъзможно навсякъде в двора има поне по 50 санта :(

Ако реша да рина трябва всяка лопата сняг да я носа 100 метра да я изхврърла вънка да му еба майката на тоя тъпак дето е проектирал кооперацията

Link to comment
Share on other sites

Иначе да се оплача понеже гаража ми е в малко дворче та там сигурно снега се завихря и имаше сигурно над метър сняг пред вратата ...... бати ташака няма изкарване отделно вътре в двора сме 3 гаража 2 наши и 1 на комшията и няма как да рина сняг щото няма къде да го хврърлям ..... :(

Дори да преодолея метъра сняг пред вратата което е невъзможно навсякъде в двора има поне по 50 санта :(

Ако реша да рина трябва всяка лопата сняг да я носа 100 метра да я изхврърла вънка да му еба майката на тоя тъпак дето е проектирал кооперацията

 

 

И аз така, горе-долу до рег. номера ми е снега и няма как да излезна, но пък затова има 2 други машинки, малко по-високи ;)

Link to comment
Share on other sites

То в нашият двор незнам дали и х5 ще излезе нали ти казвам пред вратата 1+ метър сняг .... няма на къде да се разрине :(

 

 

Хахаха, сега се чух с един приятел не може да си намери колата :D

Link to comment
Share on other sites

Откога не е валяло такъв хубав сняг. :)

За пореден път се убедих в предимствата на добрата зимна гума - в случая Ultra Grip. С лека кола минах през ебати преспите, точно като малък снегорин. :lol:

 

Повече никога кола без 4х4 .... тва е най-великата система измислена някога .....

 

Нали затова всеки голям производител има 4х4. За какво иначе да се напъва и БМВ сега с този Х мекс. :)

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

Откога не е валяло такъв хубав сняг. :)

За пореден път се убедих в предимствата на добрата зимна гума - в случая Ultra Grip. С лека кола минах през ебати преспите, точно като малък снегорин. :lol:

 

 

Квото и да ми говорят разни форумци тук, зимата си е за зимни гуми. 1 седмица в годината да има сняг веднъж ще ти се наложи да спреш екстремно или някаква по екстремна ситуация.

Link to comment
Share on other sites

Зимна лятна все тая 1 метър си е 1 метър ако ще и с гуми с шипове да бях и с вериги и 2 циганчета да ринат отзад пак няма излизане :(

 

 

Иначе не мога да спра да я хваля тая ТУНДРА тва е ебати машината даже не поднася ...... основавам нова касичка вече не искам да ми купувате м5 от форума тундричка искам .

Тия на надлеза така ги отвях че им гледах само нещастните физиономии и мъката с която се опитват да се качат....

Link to comment
Share on other sites

...

Иначе не мога да спра да я хваля тая ТУНДРА тва е ебати машината даже не поднася ...

 

За колата не знам, макар че съм сигурен, че е зла. Но който я е кръстил така го признавам - ТУНДРА - звучи брутално. :)

 

А и отделно, условията в момента са... как да кажа, детска закачка в сравнение с предназначението на автомобилчето.

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

Зимна лятна все тая 1 метър си е 1 метър ако ще и с гуми с шипове да бях и с вериги и 2 циганчета да ринат отзад пак няма излизане :(

Иначе не мога да спра да я хваля тая ТУНДРА тва е ебати машината даже не поднася ...... основавам нова касичка вече не искам да ми купувате м5 от форума тундричка искам .

Тия на надлеза така ги отвях че им гледах само нещастните физиономии и мъката с която се опитват да се качат....

 

остави фонда за М5 на мое име :lol:

Link to comment
Share on other sites

Toyota Tundra 5.7i V8 Limited

Дата на производство септември 2007 г.

Тип двигател Бензинов

Мощност (к.с.) 386 к.с.

Скоростна кутия Автоматична

Категория Пикап - Дълга база

Пробег 11300 км

Цвят Сив

 

80000 лева.

Link to comment
Share on other sites

тоя е 2008ма с някъв пауър бокс към 450 коня и трябвало да е .

Ма като го настъпя и борда е включен на моментен разход и ми се свива сърцето , боли ме днеска ще го напълня целият ОГРОООМЕН резервоар ама поне ще си направя кефа

 

 

 

 

Аз през час слизам да чистя пред офиса :lol:

Ако го заеба утре няма да мога да влезна :wacko:

 

момчета като се купуват вериги какъв размер трябва да гледам да са ? трябват ми за джанти 16-ки един приятел от село ми се обади да му се занеса ако мога да намеря от някъде 205х55х16 е размера какво трябва да гледам , не съм купувал до сега ?

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

тоя е 2008ма с някъв пауър бокс към 450 коня и трябвало да е .

Ма като го настъпя и борда е включен на моментен разход и ми се свива сърцето , боли ме днеска ще го напълня целият ОГРОООМЕН резервоар ама поне ще си направя кефа

Аз през час слизам да чистя пред офиса :lol:

Ако го заеба утре няма да мога да влезна :wacko:

 

момчета като се купуват вериги какъв размер трябва да гледам да са ? трябват ми за джанти 16-ки един приятел от село ми се обади да му се занеса ако мога да намеря от някъде 205х55х16 е размера какво трябва да гледам , не съм купувал до сега ?

 

ако има такъв размер най-добре....ако не - търсиш за същата гума ама 205х60х16..С обтягане ще се оправиш. Аз съм с гуми 185х55х14 и съм с вериги 185х60х14 или 175....Не помня точно, но това което помня е, че БЯХА МАААЛКО по-големи от гумите. С обтягане стаха ИДЕАЛКА

Link to comment
Share on other sites

кво значи обтягане щото май и той не е слагал и аз също ?

как се натягат ? кви да взема има ли различни видове , нямам никва идея

 

ми мойте вериги ставаха за няколко размера гуми.... Мечата лапа - дават ги да ги сложиш без крик ама кор. Няма място да бръкнеш(с крик става много добре). И точно за това е този обтегател който трябва да ти остане от външаната страна на колелото(естествено) и се натяга хубаво, за да не превърти гумата във веригата. На кутията си пише за какви гуми стават.

 

Имаше един пиниз и се слагат много лесно...като гледах баща ми. После и аз пробвах....ама като няма сняг до коляно определно е много по-лесно от колкото сега.....

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

значи да търся меча лапа.....

 

би трябвало само такива да има....ако има някакви дето се слагат още по-лесно....Не знам. Квито и ще да са. В тоя студ и сняг няма лесно слагане. Целия ставаш "свиня" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Имам малко работа до центъра, не ме притеснява това, че има сняг по пътищата, а че няма да има къде да се спре. Някой знае ли как е обстановката за отец паисии най-много ме интересува.

Link to comment
Share on other sites

Така ще дават илюзия за по-бързо движение обаче ако има кой да ги анимира и 2те ще е върха :) Много ми е любопитно ама не знам как да ги анимирам като gif-че с photoshop-a иначе бих го направил...

 

не знам дали още има значение но си поиграх

 

на 1ва

 

на 2ра

 

на 4та

 

на 6та

 

 

само едната, че не ми се занимава повече

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

не знам дали още има значение но си поиграх

на 1ва

само едната, че не ми се занимава повече

Има значение...как да няма :) - последните 2 даже нямаше смисъл да се мъчиш.

Сега ако ми анимираш и в другата посока (само на 1-ва ми е достатъчно) - имаш едно черпене. :punk

То това е целта на задачата де - да сравня движението в единия случай vs другия (загребването vs разгъването) - бавното движение на 1-ва е предостатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Има значение...как да няма :) - последните 2 даже нямаше смисъл да се мъчиш.

Сега ако ми анимираш и в другата посока (само на 1-ва ми е достатъчно) - имаш едно черпене. :punk

То това е целта на задачата де - да сравня движението в единия случай vs другия (загребването vs разгъването) - бавното движение на 1-ва е предостатъчно.

 

 

eto , click

нещо флаша почна да ме кефи :punk

Link to comment
Share on other sites

eto , click

нещо флаша почна да ме кефи :punk

Ей...цар си! :punk

Определено загребването не ме кефи и ще заложа на разгъването. Черепенето го имаш...само да се стопи снега, че не излизам никъде тия дни. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...