Jump to content
BulForum.com

Kaква кола искате?


DON_CHEFO

Каква кола искате  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Най-общо казано-европейска,

По-подробно италианска,

а ако трябва да съм особенно изчерпателен:Алфа Ромео;):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Range Rover Sport

Link to comment
Share on other sites

woox,поздравления за избора.Само че на TVR им се носи слава като ковчези защото повечето нямат traction control, и са трудноуправляеми попринцип.Може би и това е част от чара им.За мен колата която кара долната ти челюст да увисне е тази.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...Wiesmann_MF.jpg

ВАЙСМАН-тук няма мерцедеси,няма алфи,няма бмв-та(въпреки че двигателя е на бмв) или разни там френски боклуци,който да се мерят с това нещо.Защото вайсмана притежава нещо което на другите липсва а именно стил,елегантност,респект,изящност.Той е една от малкото съвременни коли изглеждащи като класика,като кола от времето в което колите не са били пластмасов кашон с компютри а нещо красиво,нещо стилно.

Link to comment
Share on other sites

ВАЙСМАН-тук няма мерцедеси,няма алфи,няма бмв-та(въпреки че двигателя е на бмв) или разни там френски боклуци,който да се мерят с това нещо.Защото вайсмана притежава нещо което на другите липсва а именно стил,елегантност,респект,изящност.Той е една от малкото съвременни коли изглеждащи като класика,като кола от времето в което колите не са били пластмасов кашон с компютри а нещо красиво,нещо стилно.

 

Eto oshte edna ot tipa koito opisvash.

 

morgan_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Морганът също е уникална кола.Тя също притежава това излъчване.Обаче има нещо нередно с събраните фарове.Също невероятна кола,въпрос на вкус.И все пак за мен Вайсмана е малко по-вълнуващ.

Link to comment
Share on other sites

Искам служебна кола!

 

Най-хубавата кола на света е служебната с режим на лично ползване.

След нея се нарежда новата.

Едва тогава следват марките, но тях няма да ги коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Щом изброявате марки.

 

Ферари Тестароса, или нещо от рода на 250 ГТО, ГТ, 288ГТО

Ферари Ф430 Скудерия или Новитек

Мерцедес S 63 AMG, CLS ROCKET

Дукати 999

Мак Вижън :):):)

Link to comment
Share on other sites

16.jpg

 

Тия сигурно са руснаците от вица:

 

Питали американец, французин и руснак с какви коли пътуват. Американецът казал:

- На работа - с БМВ, из природата - с джип, в чужбина - с Форд.

Французинът:

- На работа - с Пежо, из природата - с Рено, а в чужбина - с Мерцедес.

Руснакът казал:

- На работа - с тролей, из природата - пеша, в чужбина - с танк.

Link to comment
Share on other sites

При всички положения японска....

 

голямата ми мечта - mitsubishi lancer evo

 

реалната ми мечта - mitsu galant V6 2,4

:punk

 

 

Страшен автомобил ! Вече не са много скъпи. Аз много ги заглеждах, ама не можах да намеря читава..

Link to comment
Share on other sites

При всички положения японска....

 

голямата ми мечта - mitsubishi lancer evo

 

реалната ми мечта - mitsu galant V6 2,4

 

Вече се замислям дали да не сменя настоящия ми Lancer GTS за Evo-то, което трябва да се появи на пазара всеки момент. Носят се слухове за изключително примамлива цена. :)

 

Иначе ако бях сам и не трябваше да мисля за семейно жилище, което по тези географски ширини стартира от $300,000 щях да си взема една яхтичка, в която да живея, когато не я ползвам за океански разходки и едно новичко F430 Spider и щеше даже по-евтино да ми излезе от дървената барака. :D

Link to comment
Share on other sites

Вече се замислям дали да не сменя настоящия ми Lancer GTS за Evo-то, което трябва да се появи на пазара всеки момент. Носят се слухове за изключително примамлива цена. :)

 

Иначе ако бях сам и не трябваше да мисля за семейно жилище, което по тези географски ширини стартира от $300,000 щях да си взема една яхтичка, в която да живея, когато не я ползвам за океански разходки и едно новичко F430 Spider и щеше даже по-евтино да ми излезе от дървената барака. :D

 

Най накрая още един след мен който да иска Ферари. Много ама много добър избор. А как дърпа................. :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...