Jump to content
BulForum.com

Kaква кола искате?


DON_CHEFO

Каква кола искате  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Та сега. Последно стискаме ли си ръцете, че има ЦСЛ с клима и без :)

 

1,4 ГТ и аз харесвам, ама щото съм сЮрмах :)

 

 

Ами доста спортно е. Някой предавания твърдят, че няма, във форуми като m5board пише, че има. В списъка с резервни части пише, че има. Сега писах на един познат който работи в БМВ.

 

 

 

Но може да има опция колата заводски да няма или да има - по избор на клиента.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

и аз да ударя един спам под спора на останалите,

 

искам една кола , която да не ми бърка в здравето като ме оставя без пари и която няма да ме остави на пътя, оставям на вас да ми препоръчате коя е тази кола :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ааа Килъре, ако не друго поне спорим в рамките на нормалния тон и НЕ се псуваме един друг. На мен лично ми беше много инетерсно. И все пак не сме в чист офф-топик ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Японска. За лукс Лексус (просто двигателите им са уникални. На 90000 км изглеждат така както току що разработен мерцедес). Иначе Мазда (3 или 5) или Хонда (Сивик) за градско. Тойота не ща, че почнаха да ги сглобяват в гърция, а това само разваля името на марката... просто толкова дефекти им се появяват от тази "съвестна" гръцка работа, че да те е страх да тръгнеш на път.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично ако имах възможност бих си взел 3 коли:

1. Citroen XM

2. Reno Safrane

3. Пурата на MB

И трите ако може да са в горният пакет с екстри, хич няма да е лошо.. :wub:

(и някой друг да ги поддържа и зарежда с гориво, а аз само да ги карам ... :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Гласувах за Японска,но не бих отказал едно Корветче или Шелби Мустанг Гт500

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...