Jump to content
BulForum.com

Kaква кола искате?


DON_CHEFO

Каква кола искате  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dodge ram 2007ма

 

Това виждал ли си го на живо? Това не е кола, това си е камион. Нищо чудно да ти трябва C категория, за да го караш.

 

Ако ще си говорим в големи мащаби - аз искам автобус, отпред за 8 човека, отзад супер луксозно обзаведен и да си пътувам, пътувам...

 

 

Тия сигурно са руснаците от вица:

 

Не виждаш ли, че са англичани!

 

 

Анкетата е тъпа - някой може да иска Индира супер джип, друг Ладичка, трети Хюндайче! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply
Това виждал ли си го на живо? Това не е кола, това си е камион. Нищо чудно да ти трябва C категория, за да го караш.

 

Не знам за България, но тук се кара с любителска книжка. Освен това базовия модел Dodge Ram 1500 ST с 3.7 литровия двигател струва само $22,000 - доста по-евтино от лансера ми. :P

Link to comment
Share on other sites

Американските мускули са най прехвалените коли.Тея бараки в САЩ струват смешни пари а в Европа има хора които ги боготворят.И със нищо не оправдават славата си(изглеждат добре,признавам,но нищо повече).Всичко е въпрос на вкус,но ми става смешно каква реклама им правят от Холивуд.Това е мое мнение-не е нужно да сте съгласни.

Link to comment
Share on other sites

Американските мускули са най прехвалените коли.Тея бараки в САЩ струват смешни пари а в Европа има хора които ги боготворят.И със нищо не оправдават славата си(изглеждат добре,признавам,но нищо повече).Всичко е въпрос на вкус,но ми става смешно каква реклама им правят от Холивуд.Това е мое мнение-не е нужно да сте съгласни.

 

Нормално е холивудската продукция да изобилства от реклами на автомобили, обаче най-рекламираната марка по лентите е Мерцедес. Иначе не бих казал, че истинските машини струват смешни пари. Цените на Dodge Viper например стартират от $100,000. ;)

Link to comment
Share on other sites

Нормално е холивудската продукция да изобилства от реклами на автомобили, обаче най-рекламираната марка по лентите е Мерцедес. Иначе не бих казал, че истинските машини струват смешни пари. Цените на Dodge Viper например стартират от $100,000. ;)

 

Ако може поне така от "кухнята" да кажеш колко струва един Вайпър на Веном. :) Че тука мистър Динев има един..............

Link to comment
Share on other sites

dodge ram 2007ма

 

E tva neshto e dylgo kolkoto 1 kola i polovina i e ujasno grozno!

 

Ако ще е Додж, ще е Чарджър - яко зверило!

 

Dobre izglejda, ama cqlo lqto edin prez drug tiq Dodge i chak ne sa mi interesni veche. Neshto kato BMW 7 kato se poqviha v plovdiv i sled tova vsqka 15-ta kola beshe takava.

 

Predi nqkolko dena vidqh edna limuzina SUV, deto beshe minimum 10 metra. ne obyrnah vnimanie kak vzima zavoq samo. V mall-a tuka ima parkiran edin Aston Martin Ventage za reklama na nqkakva avtokashta. Apyk vchera otpred pred Mall-a imashe spreni 2 bentley-ta GT Continental. Ednoto kabrio a drugoto s 19-20" hromirani djanti. Syshto da se pohvalq che edna vecher vidqh na edin svetofar i edno Maseratti Quatroporte koeto spokoino si izchakvashe zeleniq signal samichko.

 

Charger i Mustang tuka zapochvat ot 20 000$. A syshto ima i Charger Kombi, koito izglejda po-zlobno ot normalniq :)

Link to comment
Share on other sites

Нормално е холивудската продукция да изобилства от реклами на автомобили, обаче най-рекламираната марка по лентите е Мерцедес. Иначе не бих казал, че истинските машини струват смешни пари. Цените на Dodge Viper например стартират от $100,000. ;)

Американските коли винаги са по-евтини от европейските.Цените на прехвалените от Холивуд "американски мускили" вървящи с скоростта на светлината са около 20000 долара.Красиви са да.Обаче според мен съвсем не заслужават имиджа си.А тук много хора си мислят,че едва ли не събират асвалта с гумите като тръгнат и местят планини и едва ли не европейските или японските спортни коли са нещо второкласно и нямат никакъв шанс.Еми не е така.Прехвалените Мустанг и Чарджър съвсем не са скъпи и свръхбързи,като говорим и за новите и за старите.А като говориш за коли като Вайпър-това е американски опит за суперкола.С какво го сравняваш?Потърси европейският еквивалент на суперкола-ферари,ламбо,зонда и още много други.Красиви коли с мощни двигатели и нищо повече(само американец може да измисли 5.0 литров двигател и да "изтиска" от него само 300 коня).Ама нали Никълъс Кейдж каза в някакъв филм,че ако си карал ферари си мухльо с пари а ако си карал мустанг шелби си бил разбирач с пари.Еми аз предпочитам да съм мухльо с пари.

Link to comment
Share on other sites

Losho li e edna kola da e evtina? Po princip ne, no tova i nqma zna4enie. Za teb 30 000 usd malko li sa? Ili aide - kum 15-20 000. Ot kude znaesh, 4e amerikanskite koli sa slabi? Karah naskoro Pontiac Grand Prix GT ot 2004 s 3.8 litra dvigatel i 260 konq (ima i nad 5 litra). Tova neshto taka zalepq za sedalkata, ne mojesh da si predstavish. Kolkoto i da e golqma kolata, teji samo ton i 600kg. Interesno mi e ot kade vadish zaklu4eniqta si.

 

PS az iskam da imam maibach/lamborghini - po-skoro edno lambo gallardo.

 

PPS zlobil, gledam tiq RAM-ove i sa ogromni 4udovishta! Ako spresh do nego s normalna kola ne se vijdash ot strani4noto stuklo. Standartna kolica e pod strani4nite ogledala. Tva neshto kara s gumi na traktor - abe nqmam dumi.

 

Mejdu drugoto vidqh edno takova kato pikap s 4 gumi otzad - 2 po 2 edna do druga. I tva si go karash s knijkata za avtomobil.

 

EDIT: kade mojesh da namerish american muscle ot 1950-1960 za 20 000? Dodge charger? Shelby GT (to tva si goni 1 million cena)?

Link to comment
Share on other sites

За всеки влак си има пътници.

 

Аз лично не бих се задоволил с една кола. Някой от списъка са :

 

Dodge Charger ( просто ме кефи вида и 8000 кубика :) )

Lancia Delta Integrale

BMW M6

Mitsubishi Lancer Evo

Ford Mustang

Aston Martin DB9

 

 

И така.... след това минаваме на 4х4 и ще идат бая пари :)

Link to comment
Share on other sites

Американските коли винаги са по-евтини от европейските.Цените на прехвалените от Холивуд "американски мускили" вървящи с скоростта на светлината са около 20000 долара.Красиви са да.Обаче според мен съвсем не заслужават имиджа си.А тук много хора си мислят,че едва ли не събират асвалта с гумите като тръгнат и местят планини и едва ли не европейските или японските спортни коли са нещо второкласно и нямат никакъв шанс.Еми не е така.Прехвалените Мустанг и Чарджър съвсем не са скъпи и свръхбързи,като говорим и за новите и за старите.А като говориш за коли като Вайпър-това е американски опит за суперкола.С какво го сравняваш?Потърси европейският еквивалент на суперкола-ферари,ламбо,зонда и още много други.Красиви коли с мощни двигатели и нищо повече(само американец може да измисли 5.0 литров двигател и да "изтиска" от него само 300 коня).Ама нали Никълъс Кейдж каза в някакъв филм,че ако си карал ферари си мухльо с пари а ако си карал мустанг шелби си бил разбирач с пари.Еми аз предпочитам да съм мухльо с пари.

 

Бирата е от мен ;). Евала. Джереми Кларксън каза, че ако двигателя на последния Вайпър се даде на Европейски фирма - то ще бъдат изстискани много повече от 500 коня.

Link to comment
Share on other sites

Американските коли винаги са по-евтини от европейските.Цените на прехвалените от Холивуд "американски мускили" вървящи с скоростта на светлината са около 20000 долара.

 

Golemiq dvigatel na mustang e 75 000. Evtini sa shtoto se pravqt tuka. Aide vkarai go v BG da vidim kolko shte ti izleze :D

 

Woox, къде го тоя Вентидж?!? Идвам веднага да го зяпам и да ми текат лигите :)

 

Lenox Mall, Atlanta, GA :)

 

Dealership-opvete na Ferarri, Maseratti i Aston Martin sa edin do drug. Ne sym hodil, no na snimka do Aston Martina gi ima. Golemi zali pylni s trite marki. A vchera na ulicata kvo vidqh, ochite shtqha da mi opadat. Taka i ne go razbrah kakvo e. Kato se pribera, shte postna snimka. Byrzah da go snimam che sprq na svetofara i rymjeshe :)

Link to comment
Share on other sites

Golemiq dvigatel na mustang e 75 000. Evtini sa shtoto se pravqt tuka. Aide vkarai go v BG da vidim kolko shte ti izleze :D

Именно.Аз какво разправям. То и затова е илюзията,че са уникално качествени неразрушими коли.За управление и надеждност пък няма какво да говорим.Когато една кола струва 20 бона(пазарна цена) и не е от тея малките градски въшки не е трудно да си направиш сметката колко е качествена.Пак повтарям-не са лоши коли но с нищо не заслужават имиджа си.

Link to comment
Share on other sites

На 100% съм за европейска кола! И колата, която смятам да си взема е европейска и тази за която си мечтая е европейска и най-уникалната според мен е европейска такаче... Съответно Audi A3, Audi RS4, Koenigsegg CCX.

Link to comment
Share on other sites

Някой горе попита за колата на Динев. Ето тук пише доста за нея. http://bgplayboy.blogspot.com/2007/09/17-27.html

 

Иначе съм фен на Ауди и искам А8. Или джип - X5, Range Rover, G Class. Или спортна - Мазерати. Ако някога имам личен автопарк ще е запълнен с тези коли. ;)

Link to comment
Share on other sites

Бирата е от мен ;). Евала. Джереми Кларксън каза, че ако двигателя на последния Вайпър се даде на Европейски фирма - то ще бъдат изстискани много повече от 500 коня.

 

Има нещо такова, но аз бих допълнил Кларксън, че същото (а може и по-добро) ще се получи ако двигаделя се даде на японци. Например Mitsubishi изтискват от двулитровия агрегат на новото Ево повече от 300 к.с. При това говорим за сериен автомобил. ;)

Link to comment
Share on other sites

... Mitsubishi изтискват от двулитровия агрегат на новото Ево повече от 300 к.с. При това говорим за сериен автомобил. ;)

 

Като си говорим за спортни коли аз бих карал с невероятен кеф ЕТО ТОВА СТАРИЧКО БИЖУ B) 143 конски сили на литър още през 84'-та година,говорете ми за "астматици"...Разбира се постижението нямаше да е възможно без намесата на японците от IHI (турбокомпресорите са техни) ;) Мечта за колекционерите по цял свят,произведени са едва 277 броя...Заменен е по-късно от F-40

 

"The F40 was the first road legal production car to break the 200 mph (322 km/h) barrier. From its introduction in 1987 until 1989, it held the record as the world's fastest production car, with a top speed of 324 km/h (201 mph)"

 

Tакива мити работи,първата серийно произведена кола,легендата-Ф40,преминала границата от 200 mph има японски турбо компресори B)

Link to comment
Share on other sites

Добре де каква е вероятността да се сдобиеш с някое такова ферари, мазерати и прочее екзотики които дори да спечелиш 2 шестици от тотото и да си ги купиш после 1во няма да можеш да си плащаш бензина (щото то 35/100 харчи ако не го напъваш особено) и 2ро ще те е страх да излезеш по улиците понеже едно на ръка от страх да не го одраска някоя руса патка дето докато кара се и гримира и друго че с тия дупки просто не мога да си представя подобна кола къде ще я караш. Имам 2ма познати които имат толкова пари че се чудят какво да ги правят и въпреки че са се сдобили с подобни ги карат по 1-2 пъти в годината, другото време хващат прах в гаража...

Link to comment
Share on other sites

Добре де каква е вероятността да се сдобиеш с някое такова ферари, мазерати и прочее екзотики които дори да спечелиш 2 шестици от тотото и да си ги купиш после 1во няма да можеш да си плащаш бензина (щото то 35/100 харчи ако не го напъваш особено) и 2ро ще те е страх да излезеш по улиците понеже едно на ръка от страх да не го одраска някоя руса патка дето докато кара се и гримира и друго че с тия дупки просто не мога да си представя подобна кола къде ще я караш. Имам 2ма познати които имат толкова пари че се чудят какво да ги правят и въпреки че са се сдобили с подобни ги карат по 1-2 пъти в годината, другото време хващат прах в гаража...

Хората си купуват такива коли за удоволствие-няма да ти излезне много скъпо ако я изкараш една събота да и се порадваш :) .

 

Dodge Charger и Dodge Ram са ебати машините.На един приятел баща му ги има и двата-Ram-а сигурно е дълъг 10 метра :D ,а Chargera e 500 коня :rolleyes: -страшни машини,но не ми харесват.Друго си е да дадеш гас някое Порше Cayman или някой Boxer :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...