Jump to content
BulForum.com

Kaква кола искате?


DON_CHEFO

Каква кола искате  

201 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да се върнем в сферата на постижимото.Аз пък искам тези всичките без 1 защото просто си е моята :love

 

П.С.Това е снимка от срещата на Рендаците ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply
Да се върнем в сферата на постижимото.Аз пък искам тези всичките без 1 защото просто си е моята :love

 

П.С.Това е снимка от срещата на Рендаците ;)

Жоро този на снимката със синята тениска пълничкия е моя колега mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Link to comment
Share on other sites

Жоро този на снимката със синята тениска пълничкия е моя колега mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

Васко, тоя ли бил дебелия?Много яко е накиприл Клиото иначе.Яд ме е че нямах апарат да го снимам та да го видят и тук във форума.Иначе кофти е че е направил само оптичен тунинг.

Link to comment
Share on other sites

Васко, тоя ли бил дебелия?Много яко е накиприл Клиото иначе.Яд ме е че нямах апарат да го снимам та да го видят и тук във форума.Иначе кофти е че е направил само оптичен тунинг.

Аз ще го снимам, всеки ден го гледам mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif. Да, доста си поигра, постоянно купува разни спойлери, вчера взе и едно на мястото на антената да влиза въздух в купето. Оптичен тунинг е само, отзад е с два ауспуха и като тръгне и даде газ излиза пушек само от единия mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Link to comment
Share on other sites

Да се върнем в сферата на постижимото.Аз пък искам тези всичките без 1 защото просто си е моята :love

 

П.С.Това е снимка от срещата на Рендаците ;)

 

Аз като те гледам май най-много искаш оня Меган дето не дойде на срещата B)

Link to comment
Share on other sites

Аз като те гледам май най-много искаш оня Меган дето не дойде на срещата B)

 

Ми като не е дошъл да е дошъл :P

 

Най-много искам на адаша Лангунката :P

Link to comment
Share on other sites

Оптичен тунинг е само, отзад е с два ауспуха и като тръгне и даде газ излиза пушек само от единия mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

Това е бахти тъпата работа, да хвърлиш сума пари да напарвиш горе долу някаква задна визия и накрая да се усереш и да пуши само от едната бурия. Няма да забравя, зимата гледам една много яко напрвена синя А4-ка, нищо селско в оптичния тунинг, ама беше студено и ми направи впечатление че пуши само от едната страна. Загледах се повече и забелязах че десния накрайник си стои нов, а левия черен, понеже беше дизел ;)

 

Това е най-безмислената кола създавана някога.Буквално за нищо не става.

 

Напълно съм съгласен с теб, виж сега H1 е друга бира ;)

Link to comment
Share on other sites

H1 е даже по-зле.Умопомрачително малоумна и безполезна машина.Може би имаш впредвид военният Хъмвий,който няма нищо общо с който и да е от Хамърите.Тoй вече е добра машина но има доста по-надеждни военни джипове.

Link to comment
Share on other sites

кво ша та извинявам ве w00x , малко хора притежават тези 2 качества и ти не си от тях ! Кое не ти е ясно не разбрах ?

 

Shhh. Q se uspokoi malko be ocenitelq. Az da ne sym ti nqkoq ot tvoite partii che da mi govorish s toq ton. Toi shte mi kaje az kvo pritejavam i kakvo ne. Deto nito ochite mi e vijdal nito imeto mi znae.

 

Ne mi e qsno kva e vryzkata mejdu vkusa za koli i realna precenkata za jivota. A na teb kakvo ne ti beshe qsno? I ako beshe si napravil truda da se zachetesh adjeba kakvo pishe, shteshe da razberesh, a ne da mi zadavash typi vyprosi i da mi izlizash s grubi obryshteniq.

Link to comment
Share on other sites

H1 е даже по-зле.Умопомрачително малоумна и безполезна машина.Може би имаш впредвид военният Хъмвий,който няма нищо общо с който и да е от Хамърите.Тoй вече е добра машина но има доста по-надеждни военни джипове.

 

Да, за военното изпълнение ти говоря ;)

 

Искам една от двете или двете... :)

 

Хубав ластик му направи :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:ce94035d

 

Не че съм му фен , но си има качества. Горното колко е вярно не знам ;)

Хаха бахти сектантското филмче.100% е правено от хамерииканци.За първи път виждам бетонен офруд курс.А това където хамъра дърпаше рейндж който е един от най добрите джипове в момента просто нямам думи.Само накрая трябваше да пише YANKEE RULLLZ.Хамъра е толкова тежък и сбъркан че е несъвместим с самата идея на офроуда.При истински офроуд не прескачаш бетонни стълби и да се правиш че дърпаш закъсали ИСТИНСКИ джипове в някакви кални ручейчета.При истински офроуд се налага честичко колата ти да увисва на само на 1 елемент от окачването което при хамър е доста натоварващо.И накрая имаш 3 тона да дърпаш по тоя склон,имаш само 4 гуми да се справиш/Хамър въобще не може да го сравняваш с рейндж,джип,Г-класа и другите там джипове затунали в ручейчето.

ЕТО ВИ ЖЕСТОКИЯТ ДЖИП В реални условия-ИСТИНСКИ ОФРОУД.

Пак казвам-не бъркайте Хамър с Хамвий-само отвън си приличат.Хамъра е за 50 cent културата.В него няма нищо практично.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...