Jump to content
BulForum.com

Какво работите?


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Аз така като гледам ше работя на кофите :ph34r:

 

Наш'те ми викат:"Учи сине,учи,да следваш,та после не знам си кво" :wacko: :wacko:

 

Аз още нямам никва представа за тея работи!

Не знам с какво искам да се занимавам...

 

Явно ще храня гълъбите или вече споменатото по-горе :punk

Link to comment
Share on other sites

аз па искам да стана шеф на някоя голяма корпоративна фирма,да имам яко ферари,яхта ,вила на Френската ривиера,а и една на Алпите и да не бачкам по много.!!! Ама да видим!!!:D :D :D :D

 

Особено няма да бачкаш по много ;) Май прекаляваш с филмите.

не ве не ме разбирай погрешно,нит тва ми е мечта нит нищо ама на такава работа не бих отказaл

 

P.S. искам да работа кат Rex Hunt ,си ловим рибка по цял ден и да си печа газо

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Казвайте де не се стеснявайте!

Освен това може да кажете и с какво ви се занимава по принцип:)

 

По принцип ми се занимава с коли - "чоплене" и състезаване, но работя бояджия :):):) за кратко за някой лев за моренце :)

Link to comment
Share on other sites

Аз самият още не работя, защото съм студент, но лятно време практикувам строително инженерство, което ми е специалността, и което един ден се надявам да практикувам професионално!

Link to comment
Share on other sites

За тва лято работя кат куриер - разнасям от един склад стока по оптики ;) Но кат цяло работя над...мързела си :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Уеб и графичен дизайнер :) Често ми се налага да се изявявам и като програмист :bgrin:

 

Web Site-yt na edin grafichen designer (kamoli pyk web) trqbva da e portfolio na rabotata mu. Malko snobarsko tova izqvlenie, no si e istina.

 

Az rabotq kato Grafichen Dizainer i otgovarqm za reklamata na edna firma i vsichko svyrzano s neq.

 

V momenta rabotq kato recepcionist v edin hotel v US.

Link to comment
Share on other sites

продавач-консултант в магазин за авточасти. а иначе и аз незнам какво искам да работя-хем в офис без много работа, хем както сега да оббикалям цял ден из града...

Link to comment
Share on other sites

аз съм геодезист и съм много доволен от професията си :D :D :D :D

 

Брао! бъдещ колега по "специалностите"!

БТВ не си 86 набор нали?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...