Jump to content
BulForum.com

Какво работите?


Recommended Posts

Web Site-yt na edin grafichen designer (kamoli pyk web) trqbva da e portfolio na rabotata mu. Malko snobarsko tova izqvlenie, no si e istina.

...

Напълно правилно, но просто не съм си пипал профила отдавна :)

Сайтът ми е www.designer-bg.com, но в момента чака реконструкцията си :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

В момента - Jet Credit кредитен консултант.

Предишна работа - Bulstrad - застрахователен агент.

Попринцип - барманче.

В много близко бъдеще - Търговски представител, "..." Б-я.

Бъдеще - Асистент -> Управител -> Зам. Шеф -> Собственик, "..." Б-я.

Далечно бъдеще - 50-годишен пенсионер, обикалящ света, оставащ фирмата като наследство на децата си.

...по-нататъка - каквото стане :)

 

Знам, че звучи тъпо, но трябва да се опита, за да се успее!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм просто преводач, но тъй като колежката в момента е в отпуска, съм и секретар, телефонист и диспечер.

нямам такава и ми е по-добре така :P за сметка на тва пък обикалям родината постоянно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А всъщност много ти трябва...

Работа имам предвид, не обикаляне на родината...

... мисля че говори за секретарката :)

Link to comment
Share on other sites

работим в пичатница начи, праскаме кот можем на 'артия, книжки-мижки, койт има нужда да свирка за оферта, поне часовника да сверява с другите места, да види колку гу дялкат

 

инчиии... в другто време съм професионален чекиджия

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха... съмнявам се, но ако е вярно се извинявам на колене... :D

да, точно секретарката е в липса :wacko: падай ся бързо :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

В момента - Jet Credit кредитен консултант.

Предишна работа - Bulstrad - застрахователен агент.

Попринцип - барманче.

В много близко бъдеще - Търговски представител, "..." Б-я.

Бъдеще - Асистент -> Управител -> Зам. Шеф -> Собственик, "..." Б-я.

Далечно бъдеще - 50-годишен пенсионер, обикалящ света, оставащ фирмата като наследство на децата си.

...по-нататъка - каквото стане :)

 

Знам, че звучи тъпо, но трябва да се опита, за да се успее!

къртиш :punk

трябва пховече хора с амбиции :)

аз за ся разцъквам дискове на хората...междо другото в планета пайнер чалгата е 10% от цялата музика :tongue набелязъл съм си пакет от 7диска-буда exp

в близко бъдеще си изкарвам стажа и после...я юристконсулт, я служебен защитник като за начало.после имам идея за регистрация на фондация :tongue

Link to comment
Share on other sites

Засега нищо. Не не е защото ме мързи, а просто защото няма как да се съчетаят работата с моето студентстстване. ВИАС не прощава....или си на лекции или смяташ проекти:)

Иначе искам някои ден да си работя по специалнотта да смятам къщи и хотелчета и други работи, за да има къде да ходите на море:)

Моите поздравления. Ето това е сериозна работа и това е и моята работа. Не остава много свободно време, но парите си заслужават ВЕРВАЙТЕ МИ. Залягай над учебниците и мечтата ти ще се осъществи. сега в строителството има много хляб-пари, а специалисти много малко. Говоря за строителните инженери. Това един от малкото раздели, в които заплатите са добри за страната и човек може да си позволи доста глезотиики.

Link to comment
Share on other sites

В момента - Jet Credit кредитен консултант.

Хах и аз съм кредитен консултант, но към Unicredit Clarima Bulbank. Къде бачкаш?

Link to comment
Share on other sites

Работя във фирма правеща електроника и софтуер за автомобили. Аз конкретно в момента пиша софтуера за дисплея на следващото Рено Меган.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз конкретно в момента пиша софтуера за дисплея на следващото Рено Меган.

Евала (:

Аз съм дизайнер - графичен и уеб дизайнер (и coder). От малка рисувам и винаги съм искала да се занимавам с нещо, свързано с изкуството във всичките му форми. Може да се каже, че работя това, което съм искала, макар че има още един тон неща, с които искам да се занимавам. Правя некомерсиална реклама и малки уеб-приложения.

От друга страна винаги съм мечтала да работя за Sony като част от R&D екипите за AI. Но това ми е в списъка с неосъществимите цели (:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да Ви е айляк работата..и аз немога да се оплача...Завърших Оператор на Машини с Цифрово Програмно Управление и сега това си работа на машина която обработва Алуминива и ПВЦ дограма

Link to comment
Share on other sites

Трябва да Ви е айляк работата..и аз немога да се оплача...Завърших Оператор на Машини с Цифрово Програмно Управление и сега това си работа на машина която обработва Алуминива и ПВЦ дограма

Ха и аз съм завършил същото, малко трудно се намира работа за това в Б-я, а да не говорим в Пловдив, не че си работа по-специалността де :laughing:

Ся бачкам в печатница, обаче вече съм на Щанца и правя етикети на Каменица :lol: , и в момента пия Кам.

Link to comment
Share on other sites

Ха и аз съм завършил същото, малко трудно се намира работа за това в Б-я, а да не говорим в Пловдив, не че си работа по-специалността де :laughing:

Ся бачкам в печатница, обаче вече съм на Щанца и правя етикети на Каменица :lol: , и в момента пия Кам.

 

Ми не си особенно прав.Ако си научил наистина да работиш на тези машини има работа бол.

 

Иначе аз правя UPS-и,диференциални термостати и разни видове вентилатори.Общо взето електроника има доста и електротехника.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...