Jump to content
BulForum.com

Какво работите?


Recommended Posts

Като дете естествено исках да стана космонавт. :)

Сега за през лятото бачкам в цеха за сапуни на "Refan". :D

Иначе имам голямото желание да се реализирам като журналист! :huh:

:)

Извинявай, но просто не се стърпях.

Честита (със закъснение) реализация!

:beerchug

 

Иначе ми е много трудно да формулирам какво работя. В едно изречение би звучало така - увеличавам продажбите на една фирма. Ако трябва да има второ изречение, то най-вероятно би било: комуникирам послания под всевъзможни форми, за да може един бранд да спечели силни позиции на пазара.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply
:)

Извинявай, но просто не се стърпях.

Честита (със закъснение) реализация!

:beerchug

 

Иначе ми е много трудно да формулирам какво работя. В едно изречение би звучало така - увеличавам продажбите на една фирма. Ако трябва да има второ изречение, то най-вероятно би било: комуникирам послания под всевъзможни форми, за да може един бранд да спечели силни позиции на пазара.

рекламистите винаги са ме радвали, как дори те самите не могат да обяснят какво вършат и защо е нужно това....

 

а аз заравям кабели.

Link to comment
Share on other sites

хихихи

 

С удоволствие бих ти обяснила защо е нужно всичко това, но не ми се обяснява точно какво работя, защото в общи линии ще трябва да обясня всеки един процес по реализацията на една кампания.

Link to comment
Share on other sites

рекламистите винаги са ме радвали, как дори те самите не могат да обяснят какво вършат и защо е нужно това....

 

а аз заравям кабели.

 

То не е нужно да се обяснява, накрая се вижда в цифри като се тегли чертата :)

Link to comment
Share on other sites

хихихи

 

С удоволствие бих ти обяснила защо е нужно всичко това, но не ми се обяснява точно какво работя, защото в общи линии ще трябва да обясня всеки един процес по реализацията на една кампания.

 

Пък и няма да изглежда толкова интересно ако го се каже с 5 думи съвсем директно. Страшно нещо си е литературата ей... От едно време недоумявам защо трябва да се каже едно нещо и после човека да вземе да се чуди и мяе "абе кво аджеба искаше тоя да ми каже" и барем след час-два се светне както е било и да се плесне и да си каже "брейй умен човек тва, аз нямаше да се сетя"... пък според мен само се правят на интересни въпросните литератори ама е въпрос на гледна точка. Това пък последното го казва един скучен програмист, какво ли ми разбира главата от литература изобщо...

 

 

То не е нужно да се обяснява, накрая се вижда в цифри като се тегли чертата :)

 

Те повечето кинти отиват за медиите не за рекламистите всъщност...

Link to comment
Share on other sites

Това пък последното го казва един скучен програмист, какво ли ми разбира главата от литература изобщо...

Те повечето кинти отиват за медиите не за рекламистите всъщност...

 

Nishto lichno nqmam kym teb i kym programistite kato cqlo, no za men tova e edna ot nai-skuchnite profesii. Tochno zatova i ne zapisah Informatika. Da sedish da pishesh kod po cql den, ne e rabota.

Link to comment
Share on other sites

Като дете естествено исках да стана космонавт. :)

Сега за през лятото бачкам в цеха за сапуни на "Refan". :D

Космонативката бледнее пред цеха за сапуни. Спести иронията :D :P

Link to comment
Share on other sites

правя CD-R ове в тракаия

 

В смисъл?

 

Смисъл: Поли карбонат> щприцове> форми> пласмасови къпаци> дай> сребро> лак> ипичане и Voila готов цд-р... Отиваш в магазина и си го копуваш :D

Link to comment
Share on other sites

Nishto lichno nqmam kym teb i kym programistite kato cqlo, no za men tova e edna ot nai-skuchnite profesii. Tochno zatova i ne zapisah Informatika. Da sedish da pishesh kod po cql den, ne e rabota.

 

Грешиш - точно програмирането е страшно творческа работа. Трябва си доста мислене и въображение.

 

Виж от счетоводството по-скучно нещо няма.

Link to comment
Share on other sites

правя CD-R ове в тракаия

 

 

 

Смисъл: Поли карбонат> щприцове> форми> пласмасови къпаци> дай> сребро> лак> ипичане и Voila готов цд-р... Отиваш в магазина и си го копуваш :D

 

I kude po-konkretno se namira tazi fabrika? Moje li da mi kajesh, ako ne e nqkakva taina. I ...kakva marka diskove proizvejda? (ot li4en interes pitam, za da moga da gi izbqgvam. nishto li4no ;) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...