Jump to content
BulForum.com

Какво работите?


Recommended Posts

Единствената работа, която досега съм извършвал е да продавам картички за благотворителност преди 2 години за около 2 дни :)

Яка работа беше - картичката струва 2 кинта, от които 60 ст са си за тебе, представете си колко гълта фирмата и колко е наистина за благотворителност :)

 

Аз искам да бачкам като ДЮНЕРДЖИЯ поради две причини: кефи ме да се умирисвам целия на вонливата смрад и най-любимото ми занимание вкъщи е си мия ръцете с олио, така че кво по-добро от това цял ден ръцете ми да са мазни.

Има само няколо заучени реплики, които ще ми трябват за пред клиентите ми: "С повече сос ли..?" "Без месо ли го искате или да ви сложа малко да се подразните..?" "Искате ли ги в торбичка..?" "За вас..?"

 

Другата ми мечта е да стана мангал в Столюпиново(ако така се пише) - ще праскам яко себеподните по цял ден. Като съм малък мога да казвам татко на всеки срещнат себеподобен без да греша. Като порасна мога да казвам синко на всеки себеподобен. Яко ток и вода на аванта. На всеки 4 години ще ме угояват като за световно за да отида и да сложа едно тикче на едно листче. Като нямам пари винаги мога да обера първия срещнат българин без след това да има последствия. Винаги мога да пребия някой българин, ако ми се е скапало настроението и ... бе изобщо много са плюсовете...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply
сам се запътил към коварна и жестока гибел  :lol:

 

(аватара ти не е ли Kerio PF ? )

 

Да аватара ми е на Kerio FW.

И между другото какво имаш предвид с това че съм се запътил към гибел. :)

 

Сори за бавния отговор ама не бях тука 1 ден. :D

 

@KnoppiX ти ме уби на място. :punk

Link to comment
Share on other sites

:) аз първо исках да бачкам в NASA и да търся извънземни ама като разбрах че там само американци приемат .. се наложи да стана адмнинистратор на зала (след като разбира се отказах и от идеята си сменям гражданството) ... та ся се порадвах на тая работа (която като по-малък ми беше направо мечта) та ся съм си поставил нови цели .. искам да бачкам като Тако (така викаме на един .. пич в квартала), а именно .. да се прехранвам от Еврофутбола, а в свободното си време да ходя да млатя цигани ей така .. за спорта и да им слагам по една кофа за боклук на главите .. да си я носят ей така вместо шапка :sayjin
Link to comment
Share on other sites

Все още не съм се отказал да работя в CERN, има време :blink:

Link to comment
Share on other sites

Искам да работя като туристически представител оценител...мм незнам как се казва точно длъжността..ноо става въпрос за тези, които вървят през всички хотели и оценяват лукса..и разбира се колко звезден е хотела...няма такова мазнене и слугуване..Каквото си поискат тия хора от хотела го получават...илии пък инспектор от ХЕИ ейй няма по-сладка работа...отиваш да провериш някой ресторант...слагат те да седнеш поръчваш си каквото си искаш изяждаш и си тръгваш ей на това му викам чиста работа...плащат ти за да се храниеш емии

Link to comment
Share on other sites

Като малък исках да стана космонафт :)

Цял живот съм искал да обикалям света със самолет, кола, кораб, колело, пеша ;)

Иначе сега няма да откажа да заема мястото на един шеф на данъчна инспекция :D

И като втора работа бих сформирувал една група за обир на банки ;) Това са най-хитрите/смели/чевръсти хора в света.

Ако има някой навит за bankjobs, телефона ми е 032 / 16* :)

Link to comment
Share on other sites

Като малък исках да стана космонафт :)

Цял живот съм искал да обикалям света със самолет, кола, кораб, колело, пеша ;)

Иначе сега няма да откажа да заема мястото на един шеф на данъчна инспекция :D

И като втора работа бих сформирувал една група за обир на банки ;) Това са най-хитрите/смели/чевръсти хора в света.

Ако има някой навит за bankjobs, телефона ми е 032 / 16* :)

Пиши ме в групата Марто ..винаги съм искал да работя в банка :ph34r: ;)

Link to comment
Share on other sites

Немога да кажа че винаги съм искал да стана такъв но все пак от 1-2 години започна да ме влече интернет мрежи,работа с рутери и т.н. нещо от този сорт.Сега бачкам като барман в Бакарди(6-ти септември с/у кино Фламинго:))

Link to comment
Share on other sites

Мечтата ми е да съм зоолог (херпетолог, брахолог, ентомолг... или нещо такова)

Би ли разяснил тези професии за невежите????? Най-вече херпетолог?
Link to comment
Share on other sites

Херпетолог-херпетология-наука за влечугите и земноводните.

Ентомолог-ентомология-наука за насекомите.

Брахолог не го знам, какъв е...

Link to comment
Share on other sites

брахолог..brachium е "ръка" май от латински...ама в случая нямам идея каква ще е тая професия...нещо свързано с рибите-ръкоперки сигурно B)

Link to comment
Share on other sites

Херпетолог-херпетология-наука за влечугите и земноводните.

Ентомолог-ентомология-наука за насекомите.

Брахолог не го знам, какъв е...

 

 

брахолог..brachium е "ръка" май от латински...ама в случая нямам идея каква ще е тая професия...нещо свързано с рибите-ръкоперки сигурно B)

Доколкото разбрах от Оксфордската енциклопедия, брахиологът се занимава с морски безгръбначни!!!
Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбрах от Оксфордската енциклопедия, брахиологът се занимава  с морски безгръбначни!!!

/офф о,господи,това наистина звучи забавно! :devil

Link to comment
Share on other sites

в момента съм по ремонта в "густо"

цял ден кибича и гледам как един тип боядисва :D

работата е много айляшка само да направя пари за морето и изхрърчам

догодина ще си търся на морето - барман

ся сигурно ще катрам курсове есента

имам сертификат за език

така че мноо шоу

....

но за сега жуля мазилка /цикля пъркет и лепя с тиксо весници

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз бачкам като снабдител в една частна фирма.

Като малък майка ми казва, че съм искал да стана шофьор на боклукчийската кола. B)

Link to comment
Share on other sites

За жалост мечтите често биват помрачени от реалността :crazy:

Работил съм на различни места.

Нощен пазач, сервитьор(на 2 места:)) и във фирма за компютри.

Сега уча езици (компютърни)... И аз помня :wub: BASIC :love

Link to comment
Share on other sites

винаги мечтата ми е била да съм огняр на албански изтребител или колоездач в някоя албанска подводница :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

драскам,цапам,мацам и това искам да правя.

Link to comment
Share on other sites

Като дете естествено исках да стана космонавт. :)

Сега за през лятото бачкам в цеха за сапуни на "Refan". :D

Иначе имам голямото желание да се реализирам като журналист! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм изкал да стана актьор затова ся почвам да уча 2 език защото английския го знам(имам сертификат че го знам а не просто че аз казвам така) ся почвам да уча немски а като сме на тема езици мечтата ми е да науча Италиански.И се надявам да успея да си позволя да отида в Европа или може и в Америка да уча актьорско майсторство защото ако остана в България освен тук никаде другаде няма да мога да отида за съжаление.

 

 

 

П.П.Сега съм на 15 мога и да си сменя мнението ама твърдо си мисля че в това съм най-добър

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...